Преместване в ново училище-Как? Моля ви спешно е!

  • 2 136
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Това за близначки, че важи съм абсолютно сигурна. /Тази година го научих./ За сестри набори би трябвало. На директора кажете, че сте чували това да провери и настоявате да са заедно.

А за психическото състояние, децата по бързо се оправят, особено като видят, че имат подкрепа и обич. Поговорете си и и обяснете, че наистина я искате и се надявате бързо да свикнете всички заедно.

Чакаме хубави новини.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Не ми се е налагало и дано не ми се налага.Моят логически съвет е да отидете в училището, в което мислите да запишете детето и да разберете дали ще го приемат /дали имат свободни места/ и там да Ви обяснят каква е процедурата от тук нататък.Мисля че първо трябва да получите потвърждение от училището във Варна и след това да получите отпускното от у-щето във Велинград.
Офф:Дано детето се съвземе по-бързо от всичко,което му се е стоварило на главата.Но имай впредвид,че ако род.права са присъдени на майката не знам как детето ще дойде да учи във Варна без нейно съгласие.Не го приемай като любопитство,просто имай едно на ум.Успех!
Съгласна съм

Общи условия

Активация на акаунт