Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 78

  • 50 136
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 493
Скрит текст:
Аз използвам и има ефект. Първо правя пилинг в банята два пъти седмично на проблемните места, след това се мажа с олио и започвам с вендузата. Отделно на антицелулитните масажи, на които ходя, също ми прилага вендуза. Визуално и от дрехите има разлика. Трябва упоритост.
С кои вендузи точно ги правите?

Някой също, ако му се занимава би ли си снимал прогреса и разликата?
И каква степен приблизително е бил целулита по-лек или по-изразен?
След колко време се вижда резултата от вендузите за вкъщи?
Моите вендузи са от аптека Фрамар. Има по-малки и по-големи. По-голямата прави по-добър вакуум.
Тази ли е?


Да, това е. Внимавай като я използваш - сложи мазно олио, за да се движи добре по кожата.

# 691
  • Мнения: X
Здравейте, бихте ли ми препоръчали конкретен крем ( марка )... и такъв и за ръце - супер напукани от студа , зачервени и болезнени. Много благодаря Simple Smile
За крем за лице при бременност не мога да кажа, но скоро дискутирахме тук за този проблем с ръцете и препоръчах - търсете крем с китова мас. Примерно този https://www.apteka-optima.com/online-apteka/kozmetika/grizha-za- … a-ratse-13405.htm

Вчера направих поръчка от един сайт на спиралата на Мейбълин на 9 лв, един околоочен крем с хайвер, три молива Импала, коректора на Seventeen, от който това ми е трета опаковка и днес пристигнаха с подарък - силиконов молив на Импала и то в любим цвят.
Скрит текст:

# 692
  • Мнения: 5 732
Момичета, прероръчайте ми хубав скраб за устни , по възможност в Лили.
Харесвах този на Есенс, но не го намирам  вече.

# 693
  • София
  • Мнения: 166
Бихте ли препоръчали крем за тъмни кръгове под очите?
Някой, който е на прилична цена, гледам този на Хималая, но не знам дали може да му се има доверие. Нкой пробвал ли го е?

# 694
  • Мнения: 1 951
Момичета, прероръчайте ми хубав скраб за устни , по възможност в Лили.
Харесвах този на Есенс, но не го намирам  вече.
На нивея.

# 695
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Бихте ли препоръчали крем за тъмни кръгове под очите?
Някой, който е на прилична цена, гледам този на Хималая, но не знам дали може да му се има доверие. Нкой пробвал ли го е?
В темата за евтината козметика ,ако не греша,едно момиче писа че е доволна от масло от кафе и крем на хималая за около очи.
Нямам време сега да търся поста,но беше от вчера или онзи ден.

# 696
  • София
  • Мнения: 166
Бихте ли препоръчали крем за тъмни кръгове под очите?
Някой, който е на прилична цена, гледам този на Хималая, но не знам дали може да му се има доверие. Нкой пробвал ли го е?
В темата за евтината козметика ,ако не греша,едно момиче писа че е доволна от масло от кафе и крем на хималая за около очи.
Нямам време сега да търся поста,но беше от вчера или онзи ден.
Благодаря Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 951
За кръгове не зная, но маслото от кафе се дава антибръчково. Аз още не съм опитвала. Виждала съм по магазините такова на Икаров. Някоя да е доволна конкретно от него?

# 698
  • Варна
  • Мнения: 2 870
Бихте ли препоръчали крем за тъмни кръгове под очите?
Някой, който е на прилична цена, гледам този на Хималая, но не знам дали може да му се има доверие. Нкой пробвал ли го е?
В темата за евтината козметика ,ако не греша,едно момиче писа че е доволна от масло от кафе и крем на хималая за около очи.
Нямам време сега да търся поста,но беше от вчера или онзи ден.

Тук съм, тук съм.

Кафето съм го ползвала с няколко околоочни, но може и да си внушавам от комбинацията с Хималая май най-добър ефект има.

# 699
  • Мнения: 1 171
Кой е този на Хималая и само за тъмни кръгове ли е или и за бръчки?

# 700
  • Мнения: 5 397
Маслото от кафе се бори с подпухването под очите, вероятно и анти ейдж.
Днес взех поръчки от др.сайт и имам 6 мостри и 2 маски лице бонус, а стикът на Римел само там беше на нормална цена.

# 701
  • Мнения: 4 144
Arwen88 моля дай пример за мазно олио. Аз съм начинаеща и наистина нямам представа какво е това и какво да ползвам с него.
Благодаря предварително!

Скрит текст:
Аз използвам и има ефект. Първо правя пилинг в банята два пъти седмично на проблемните места, след това се мажа с олио и започвам с вендузата. Отделно на антицелулитните масажи, на които ходя, също ми прилага вендуза. Визуално и от дрехите има разлика. Трябва упоритост.
С кои вендузи точно ги правите?

Някой също, ако му се занимава би ли си снимал прогреса и разликата?
И каква степен приблизително е бил целулита по-лек или по-изразен?
След колко време се вижда резултата от вендузите за вкъщи?
Моите вендузи са от аптека Фрамар. Има по-малки и по-големи. По-голямата прави по-добър вакуум.
Тази ли е?


Да, това е. Внимавай като я използваш - сложи мазно олио, за да се движи добре по кожата.

# 702
  • Мнения: 1 951
На алверде има специално олио при целулит. Аз ползвам него. И бебешко да ползвате е все същото.

# 703
  • Мнения: X
Тъмни кръгове под очите от никакъв крем нама да изчезнат, няма да намалеят дори. Само здрав сън ги оправя, ако не са си генетично обусловени. Има хора, които по рождение си имат синкави сенки под очите.

# 704
  • София
  • Мнения: 166
Тъмни кръгове под очите от никакъв крем нама да изчезнат, няма да намалеят дори. Само здрав сън ги оправя, ако не са си генетично обусловени. Има хора, които по рождение си имат синкави сенки под очите.

Да, така е
Но сънят никога не достига, защото и времето все не достига.
Работа, пазаруване, готвене, да обърнеш малко внимание на себе си, да прочетеш нещо и вече е 24 ч.

Общи условия

Активация на акаунт