Магазин Sinsay - тема 2

  • 45 128
  • 745
  •   1
Отговори
# 555
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 615
Може ли да ми припомните за дънките от 12.90 как бяха като размер - уголемени, умалени?

# 556
  • Мнения: 2 585
Може ли да ми припомните за дънките от 12.90 как бяха като размер - уголемени, умалени?
Аз имам едни такива, според мен леко умалени.
Днес получих тези неща:

Шаловете сааа много рехави, единия е за подарък, сега ще изпера моя, да видим дали ще остане жив. Постоянно се скубе, но пък типли и цвета е много добър. Ръкавиците са супер. Ботите ми излязоха 13-14 лв, колкото изкарат, толкова. Балеринките мисля, че са умалени, ще видя после да мери щерката, че я няма още. Пижамата си е ок, преди пране Simple Smile

# 557
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 964
Аз имам кожено яке отстрани с плат като ластик ,но не го намирам сега е сайта и е умалено доста.Сега погледнах,че е Л,а аз съм между С и М,но то ми е ок

# 558
  • Мнения: 369
Коженото яке от линка късо ли е или е с нормална дължина

# 559
# 560
  • Мнения: X
Elsi, шаловете наистина са доста рехави, и аз се разочаровах.. Подарих един в цвят dusty rose, но си заслужава само с намаление.
Не струва и 12 лв, колкото му е цената.
Аз съм доволна от шаловете на HM, поръчах си бежов, базов модел и е прекрасен. Карат ми с години, докато от Синсей със сигурност ще се разпаднат след няколко пранета.

# 561
  • Мнения: 2 585
Elsi, шаловете наистина са доста рехави, и аз се разочаровах.. Подарих един в цвят dusty rose, но си заслужава само с намаление.
Не струва и 12 лв, колкото му е цената.
Аз съм доволна от шаловете на HM, поръчах си бежов, базов модел и е прекрасен. Карат ми с години, докато от Синсей със сигурност ще се разпаднат след няколко пранета.
Изпрах го и мина сушилня, ами добре си е все още. Очаквах да е по-зле Simple Smile .
Обувките станаха на госпожицата, като цяло съм доволна!

# 562
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 964
Сега получих пратка и съм супер разочарована😟.Бях поръчала 2 пижами размер С,но те са като ХЛ и 4 лака.Единият лак се е разтекъл и е целият омазан или просто така са го пратили,защото пък по другите лакове няма омазване.

# 563
  • Мнения: 421
Да попитам ,дали сте седнали , на 4.11 върнах една блуза ,бях платила с карта онлайн, та чаках си чаках ,към 20.11 звънях в спиди да попитам дали е пристигнала ,да приета била ,та чак сега след 5 поръчки даже помислих , че е имейл  за последната ,но  най-накрая е прието връщането ми ,сега почвам да чакам парите... Добре ,че не ми се е налагало да връщам друго ,а иначе в реални магазини има много намалени дънки ,напазарих си три чифта , харесах и едни боти на детето ,но нямаше номер ,направих се на хитра ,викам ще поръчам,уви в сайта ги няма...

# 564
  • Мнения: 6 832
Да попитам ,дали сте седнали , на 4.11 върнах една блуза ,бях платила с карта онлайн, та чаках си чаках ,към 20.11 звънях в спиди да попитам дали е пристигнала ,да приета била ,та чак сега след 5 поръчки даже помислих , че е имейл  за последната ,но  най-накрая е прието връщането ми ,сега почвам да чакам парите... Добре ,че не ми се е налагало да връщам друго ,а иначе в реални магазини има много намалени дънки ,напазарих си три чифта , харесах и едни боти на детето ,но нямаше номер ,направих се на хитра ,викам ще поръчам,уви в сайта ги няма...

Цените във физически магазин са по-високи от в сайта.
В The Mall страшно ограничен избор от артикули.
Едно яке съм харесала - 34,90 е в сайта, 44,90 е в магазина.

# 565
  • Мнения: 1 827
Тъкмо се бях засилила към The Mall утре ,с надеждата и там да има някакви късно-януарски намаления хубави. Явно нищо не е останало Wink Wink

# 566
  • Мнения: 2 585
Ботите на моята щерка след 1 обуване се бяха разлепили, снощи ги лепихме и двете обувки! Добре, че ги взех 14 лв, но пак ме е яд, дано изкарат поне 1-2 седмици! Нищо повече не бих поръчала от този магазин.

Последна редакция: ср, 19 яну 2022, 10:50 от Elsi86

# 567
  • Мнения: 5 150
И аз нещо не съм впечатлена от дрехите им, купих 3 пуловера, имаше доста размъкнати нишки, абе ниско качество. Но за сметка на това да похваля портмонето, което си взех. В описанието пише кестеняво или кафяво, но си е винено червено.

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 40 898
Може ли линк?

# 569

Общи условия

Активация на акаунт