Магазин Sinsay - тема 2

  • 45 008
  • 745
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 17
Здравейте! Някой може ли да ме ориентира какви са тези размери и дали някой ги е поръчвал?

# 586
  • Мнения: 6 150
0-5 и 6-12 месеца.

# 587
  • Мнения: 969
А защо в описанието все пише да не се ползва центрофуга?

Честно казано никога не чета, всичко минава пералня и сушилня. Единствено проверявам дали има вълна, за да пусна на програма за вълна. Ако нещо не оцелее, не му е било писано да живее в нашата къща. Grinning

Абе, като метнеш в коша 2-3 пуловера за по 150-160 лв броя, почваш да премисляш как да ги переш......

# 588
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
А защо в описанието все пише да не се ползва центрофуга?

Честно казано никога не чета, всичко минава пералня и сушилня. Единствено проверявам дали има вълна, за да пусна на програма за вълна. Ако нещо не оцелее, не му е било писано да живее в нашата къща. Grinning

Абе, като метнеш в коша 2-3 пуловера за по 150-160 лв броя, почваш да премисляш как да ги переш......

Нямам такива в гардероба Grinning И в Sinsay определено няма такива.
В интерес на истината с изключение на един пуловер, в който не бях се сетила, че може да има вълна, щети за 4+ години използване на сушилня нямам.

# 589
  • Мнения: 2 651
Пак ли са върнали беазплатната доставка, имам неща за 20 лв в кошницата и не начислява такава?

# 590
  • София
  • Мнения: 6 726
Безплатна доставка е над 24лв. Сигурно сте ги прехвърлили и затова.

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Пак ли са върнали беазплатната доставка, имам неща за 20 лв в кошницата и не начислява такава?

Безплатната доставка под 24лв. е до магазин само. Като продължите с плащането тогава излизат цените на доставка.

# 592
  • Мнения: 2 651
Да, уверих се , че е само до магазин.

# 593
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да, вече на втора стъпка се показват опциите с доставката Simple Smile

# 594
  • Мнения: 36 484
Синсей са ми изпратили несесер с четки за грим, като в него са само половината четки! Беше с разкопчан цип - ц..анска работа! Rage

При това положение не мога и да го върна, нали? Трябва да правя рекламация?
Мисля днес да пусна една жалба до КЗП.
Ето това е:


П.п. Сега са ми отговорили, че ще ми изпратят нов продукт. Бърза реакция (и няма да пиша жалба), но дано нещо не се обърка.

Последна редакция: пн, 24 яну 2022, 12:59 от pppqqq

# 595
  • Мнения: 9 484
Обади се по телефона и обясни случая. Предполагам ще се съгласят да го върнеш.

# 596
  • Мнения: 2 585
Аз пък току що звънях, защото бях поръчала детски комплект от три части и получих само блузката.. много се вбесих, понеже са за подарък.
Уж щели да ми изпратят и останалите част..
Много несериозно..

# 597
  • Мнения: 15 356
Аз единственото което ще поръчвам от там ще бъде тениски за мен и някоя дрешка за детето .Просто 90% от нещата им са с доста ниско качество.Мъжкото е под всякаква критика като визия ,даже според мен си е за секция "младежко",нито има модели за едри мъже,нито цветове и десени ми допадат .

# 598
  • Мнения: 6 699
Аз единственото което ще поръчвам от там ще бъде тениски за мен и някоя дрешка за детето .Просто 90% от нещата им са с доста ниско качество.Мъжкото е под всякаква критика като визия ,даже според мен си е за секция "младежко",нито има модели за едри мъже,нито цветове и десени ми допадат .

Мъжката спортна серия е уникална. Материите са сравними с тези на myprotein и gymbeam. Аз имам няколко неща от дамската серия. Клиновете са супер.
Другите неща са баш за тийнове обаче. Даже бих казала за дечурлига. То са покемони, батман..

# 599
  • Мнения: 15 356
Ще опитам тогава с мъжката спортна .По принцип мъжът ми не е капризен,но е доста висок и едър.Повечето по-нисък клас марки ххл не му стават ,за разлика от средните като Найк,Елизе ,Чемпиън.Щом сравняваш с MP ще пробвам дамските🤞

Общи условия

Активация на акаунт