поспивате ли си с децата?

  • 1 952
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами не, не защото не ми се иска, а защото по време на неговия следобеден сън трябва да работя.......Искам да си поспя поне час, но.......... Cry

# 16
  • Мнения: 397
Много рядко ми се случва това удоволствие! Tired
Като бебе си поспивах често с него, но сега вече ходи на градина, аз на работа......
макар, че през уикендите или когато е болен - използвам момента и аз да полегна с него,
но в общи линии е рядкост. Tired

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Легна ли да ги приспивам (следобед или вечер), аз съм заспала преди тях Embarassed Сега работя и слава богу не ми се налага да спя, защото се чувствам кофти след следобедна дрямка.

# 18
  • Мнения: 2 047
  Като ми се спи лягам с нея и хич не ме е срам, дори като е  с мен спи много по- дълго.

# 19
  • Мнения: 1 734
За съжаление все по-рядко ми се случва, май само когато съм болна. Иначе много обичам

# 20
  • Мнения: 6 039
да, ако имам такава потребност, аз и преди да родя, пак си лягах на обяд, ако съм си в къщи, естествено.
какво по-сладко от следобеден сън
 smile3524

# 21
  • Мнения: 6 390
Не!
Последните 10г. не мисля че ми се е случвало да спя през деня...

# 22
  • Мнения: 15 619
Преди ми се случваше по-често. Сега, за мое огромно съжаление, много по-рядко.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
С удоволствие Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 818
Да. Когато аз я приспивам, почти винаги заспивам с нея. Много е хубаво да спиш с детето си  Grinning

# 25
  • Мнения: 422
Ами от време на време заспивам, ако ми се спи.По принцип не обичам да спя на обяд. Peace

# 26
  • Мнения: 1 568
 smile3524

това ми е мечта от години,но уви!

# 27
  • Мнения: 2 897
Понеже е ранобудник,а аз съм скарана с ранното ставане от няколко месеца,за следобедния сън задължително му правя компания Wink

# 28
  • Мнения: 6 461
Когато децата спят гледам да си свърша всичката работа . Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 362
Обичам сутрин да се излежавам,докато Калина стане.Даже обикновено тя ме буди Grinning
Но следобед не мога да спя.Все гледам нещо да свърша или да седна малко пред компютъра.

Общи условия

Активация на акаунт