Конизация София? Добър онко-гинеколог?

  • 1 200
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 099
Здравейте! Бихте ли препоръчали добър специалист за конизация за София? Прегледах темите и някои от тях (напр. д-р Славчев) няма възможност да приема в близките месеци, а трябва да е възможно най-скоро. Благодаря на отзовалите се, надявям се да споделите опит!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
Ма мен ми препоръчаха д-р Людмил Еленчев от  кл.Надежда

# 2
  • Мнения: 369
Ма мен ми препоръчаха д-р Людмил Еленчев от  кл.Надежда
И аз бих ви го препоръчала, като лично оперирана през 2014 година в Надежда!!!!!!!!!!!!!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 040
Доц.Дянкова и др Ив.Димитров.Дянкова ми е правила 2 пъти в Онкологията в София.От Димитров също съм мн.доволна.Мисля, че сега е в Адела, преди беше в МБАЛ Надежда.Много добър лекар.Успех!

# 4
  • Мнения: 71
Карагьозов или Славчев. Heart

# 5
  • Мнения: 1 099
Благодаря Ви! А за д-р Тодор Димитров от МБАЛ Надежда да сте чували отзиви?

# 6
  • Мнения: 71
За Надежда Еленчев е спец в тези неща.

# 7
  • Мнения: 369
За Надежда Еленчев е спец в тези неща.

 Подкрепям!!!!!!!!!!!!!


На авторката на темата , препоръчвам от сърце да търси информация от оперирани жени.
Например аз съм Плевен ,но  за нищо на света не бих се доверила на прехвалените и измислените в Горчев и сие.

# 8
  • Мнения: 71
Аз Януари ще се подложа при Карагьозов.

# 9
  • Мнения: 1 099
За Надежда Еленчев е спец в тези неща.

 Подкрепям!!!!!!!!!!!!!


На авторката на темата , препоръчвам от сърце да търси информация от оперирани жени.
Например аз съм Плевен ,но  за нищо на света не бих се доверила на прехвалените и измислените в Горчев и сие.
А кой препоръчвате за Плевен? В София не успяхме да запазим при Славчев и Карагьозов. Наистина търся мнения от оперирани, но не всички могат да приемат бързо, а трябва.

# 10
  • Мнения: 71
За София Людмил Еленчев  в Надежда!!! Също от екипа на Карагьозов - др Иван Крумов има часове за Януари. https://superdoc.bg/lekar/d-r-ivan-krumov-6326 Плевен д-р Лъчезар Танчев https://easydoc.bg/doctor/d-r-luchezar-tanchev-233

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
Момичета, а Еленчев или друг има ли добър в операциите за пластика на влагалищни стени

# 12
  • Мнения: 369
.   
 За Плевен Никой не препоръчвам..... Там е само бизнес! И въобще се убедих, че трябва да се посещават доктори, които нямат собствени болници и клиники, защото бизнеса за тях не е на всяка цена!
За Надежда Еленчев е спец в тези неща.

 Подкрепям!!!!!!!!!!!!!


На авторката на темата , препоръчвам от сърце да търси информация от оперирани жени.
Например аз съм Плевен ,но  за нищо на света не бих се доверила на прехвалените и измислените в Горчев и сие.
А кой препоръчвате за Плевен? В София не успяхме да запазим при Славчев и Карагьозов. Наистина търся мнения от оперирани, но не всички могат да приемат бързо, а трябва.

# 13
  • София
  • Мнения: 172
Препоръчвам д-р Иванка Щърбанова. Прави ми конизация във Вита през месец март тази година.

# 14
  • Мнения: 2
Аз Януари ще се подложа при Карагьозов.

Чрез какъв метод Ви направи конизацията? И също каква беше цената. Предстои ми преглед при него за пръв път.

Общи условия

Активация на акаунт