има ли друг като мен

  • 1 562
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Споко - и с мен беше така,да не говорим че целият ми живот се обърна  на 180 градуса.ОБАЧЕЕЕЕ ,когато бебето ти подари първата си усмивка,гледайки те в очите,вече няма да си спомняш тези сегашни мисли!И е много по-добре по план,отколкото ненадейно,все пак не живеем в каменната ера. Peace

# 16
  • Мнения: 2 757
Много народ раждат по план, щото им е време и т.н. За щастие  аз лично с желание забременях и всичко и до ден днешен не съм се поколебала за Давид дали го искам. Сега е на път и второ  -  и за него нямам колебания, а само страхове, че може би няма да се справя. Лека паника ме е обзела с 2 думи.  Crazy

# 17
  • Мнения: 84
За мен проблема е в хормоните ти. Нормално е с приближаването на раждането да се съмняваш във всичко. Аз се съмнявах пък дали не съм малка (бях на 23 г.). Сега обаче няма по-хубаво нещо в живота ми от дъщеря ми.

# 18
  • Мнения: 67
Една моя даскалка ми беше казала преди време,когато ни се подиграваха че сме три деца,следното:"Първото дете го създаваш донякъде от егоизъм,а следващите - с любов"
Сякаш е вярно,какво мислите?

# 19
  • Мнения: 384
Ха-и мен бременността ме свари неподготвена,макар че хич ме ми беше рано. Като се сетя как се бях ошашкала-не можеше ли да почакам още малко,такава отговорност...чак ме хваща срам! Embarassed Embarassed Пък сега толкова съм влюбена в сина си...направо съм готова за свекърва  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
Просто хормони и аз минах през тази фаза, не се притеснявай! Ще видиш, че като гушнеш малкото си човече в ръцете...направо ще се чудиш как си можела да мислиш така! Успех пожелавам ти леко раждане и много сладко бебче!

# 21
  • Мнения: 6 164
И аз мисля, че е от хормоните. Е, аз не съм си мислела такива неща, и за миг не съм се съмнявала искам ли го, но предполагам си изплашена, като всяка бременна: "Ще се справя ли, ще бъда ли добра майка, ще му дам ли всичко..." и оттам "Защо го направих?"... Не е страшно, като го видиш ще разбереш защо си го създала.

# 22
  • Мнения: X
При всяка сериозна стъпка в живота си мислещият и отговорен човек изпитва съмнения /не паника-подчертавам/.
Защо да го отдаваме на зашеметение и хормони- нормално е една съвременна, работеща, "еманципирана" жена да се настройва по-трудно към такова уж "естествено" състояние... Далеч сме от времената, когато жените са бродирали с 10-12 деца около полите си в очакване съпругът да се завърне вечерта  Simple Smile
Аз самата забременях непланирано /но не и неочквано/ на 30 години и не мога да кажа,че бременността ме прави щастлива или че и се наслаждавам.
Не знам дали ще бъда добра майка, дори не си се представям в тази роля...Просто знам,че много искам детето и ще направя всичко, абсолютно възможното, за да е добре и щастливо.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Не знам дали ще бъда добра майка, дори не си се представям в тази роля...Просто знам,че много искам детето и ще направя всичко, абсолютно възможното, за да е добре и щастливо.
А това е повече от достатъчно! Peace Успех! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 113
Хей,скъпа,горе главата никога не е рано,нито пък късно за появата на любовта на живота ви Simple Smile.Това е най-прекрасното и неповторимо обвързване,което може да се случи на двама души,които споделят живота си Peace

# 25
  • Мнения: 5 362
Още като го усетиш да рита в корема ти ще си промениш мисленето,а като родиш-съвсем Peace
Лека бременност Peace

# 26
  • Мнения: 8 917
Тресат те хормони - с бебчето всичко ще си дойде на мястото Hug

# 27
  • Мнения: 1 733
Ами да, от хормоните е. Скоро и това ще премине. Успех и късмет ти желая !  newsm51

# 28
  • Мнения: 2 956
Тресе те хормона, та 2 не виждаш... Wink от това са тези мисли... Има къде, къде и по-лоши от тях...НО НЯМА ДА ИМ СЕ ПОДАВАШ ! Спокойно мен ми се стовариха такива след като се появи бебето, викам си " Леле край, всичко свърши, аз съм вързана до края на живота си с това дете...не можеше ли да изчакам малко..." hahaha Сега ми е смешно само като се сетя... Като видиш бебенце, като се прибереш в къщи след раждането и като минат някой и друг ден ще ти се просветли, ще бъдеш толкова щастлива и ще се чудиш как си живяла преди...в толкова празна къща!  Laughing
Успехи и излизай с приятели, срещай се с позитивно мислещи хора! Поговори и с таткото... ще ти олекне! Hug
Все едно аз съм го писала...просто няма какво да добавя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт