Кога след раждането отидохте на гинекологичен преглед?

  • 3 551
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
след около месец

# 16
  • Мнения: 201
Още не съм ходила, но докторът ми каза да отида 6 седмици след раждането. Раждах секцио.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Трябаше към 40тия ден, но позакъснях - бяха минали почти два месеца. Всъщност - не ми е правил гинекологичен преглед, само погледна белега от операцията и с ехографа. Цитонамазка се правела след 6тия м.

# 18
  • Мнения: 3 092
Не се ли ходи след 40-45 дни на преглед?
Ти е трябвало да отидеш преди доста време - не е шега работа това, но всеки сам си преценява Peace

# 19
  • Мнения: 6 461
Мисля ,че беше след около шестдесет дена.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Получих реакция от конците и някаква гранулационна тъкан, която трябваше да се отстрани затова отидох месец и пол. след раждането. Но съществото на процедурата изключваше стандартния преглед, който трябва да се направи, така че може да се каже, че още не съм ходила... Embarassed

# 21
  • Мнения: 295
След около 6 седмици!При теб е минало доста време,според мен отдавна е трябвало да отидеш!
точно  Peace

 newsm26

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Около 40 ден след раждането!Прегледа беше вагинален!

# 23
  • Мнения: 1 448
2 пъти - след 40-тия ден и на шестия месец  Wink Скоро пак мисля да отида на профилактичен  Peace

# 24
  • Мнения: 4 978
Аз отидох едва 9 месеца след раждането, но е добре да е доста по-рано, както са ти писали повечето момичета.

# 25
  • Мнения: 2 910
2м. след раждането отидох за пръв път на гинеколог и оттогава все още не съм ходила, събирам кураж Confused

# 26
  • Мнения: 5 391
Почти след 2 месеца Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 455
Само аз ли не съм ходила?  Embarassed

# 28
  • Мнения: 5 103
6 седмици след секциото

# 29
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Точно два месеца след като родих! Party

Общи условия

Активация на акаунт