Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 415
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 10 974
Онзи ден в книгата, която чета посред нощ, ядяха френска лучена супа и така добре ми прозвуча, че реших, че ще правя. То хубаво, ама намерих грюер за 60лв килото. Ама моля ви, какви телешки стекове ще взема по-малко пари Anguished и сега хем ми се яде супа хем гроздето е кисело Simple Smile
Но бульонът е размразен, така че ще трябва да измисля каква супа да спретна.

Добри, за паелята не трябваше ли и пилешко?

# 1 501
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
знам ли. аз реших да е само с морски дарове.

ще се боричкам след малко. Simple Smile

# 1 502
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Паеля валенсиана е с пилешко.

# 1 503
  • Мнения: 1 191
Привет общество Simple Smile Моето момче, днес става на 5 години! BirthdayBalloonTada
Много чакано и изстрадано дете, дано съдбата бъде щедра към него и го дари с много здраве, дълъг и безгрижен живот! Същото желая и на всички прекрасни деца в групата ни и на вас! Черпя ви с домашна торта!
Идеята си я откраднах, от списанието на Била, само че там е с фондан, а аз не го харесвам. Рецепта е смесена от три други, дано е вкусна Simple Smile
Мързелче, много красив котаран Heart Eyes

# 1 504
  • Мнения: X
Уау! Страхотна торта! Да ти е жив и здрав рожденикът, Сали!

# 1 505
  • Мнения: 18 685
Сали, да ти е честит рожденикът!

Тортата е уаууу!

# 1 506
  • София
  • Мнения: 9 757
Сали, да ти е здрав рожденикът, животът му да е сладък колкото е тази чудна торта! 🍀🎁🎈

ДобрЕ, и на теб ти прилича на заек, нали? Това в средата , което си заплюваш имам предвид. Елен е, горкото! 😄 Няколко еленчета направихме в първата тава и всички на заек приличат. Но първата тава не ви я показах, защото малко ги попрепекох. Малката свекървичка изчурулика "мамо, добре, че нямаме противопожарна инсталация, защото сега в кухнята щеше да вали дъжд". Ама омете половин тава от прегорелите.Тя критикува, но критика към себе си не търпи. В момента ми се сърди в стаята си, защото я помолих да намали децибелите - вживяваше се в играта и пищи сякаш всички сме глухи. Пък той само дядо й леко недочува, но и той я чу от другата стая .
Оставих я да се сърди. Явно има нужда да се нареве. Сигурно не й е лесно затворена под карантина.

Последна редакция: нд, 19 дек 2021, 17:27 от Pandachina

# 1 507
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
пантичката да не би да е козирогче?
Simple Smile рогатичко ми се чини.

# 1 508
  • София
  • Мнения: 9 757
Дева е, но май асцендентът й беше рогато. 🤔 Все го забравям този асцендент какъв е.

# 1 509
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Добри, мчи к`во им е на козирозите, м? Мчи прекрасни сме! Wink
Сали, чудесна торта за прекрасно дете! Здрав да ви е рожденикът!

# 1 510
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
нищо ни няма. Simple Smile Simple Smile Simple Smile ама се подушваме отдалеч. Simple Smile

# 1 511
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
Sali, да ти е живо и здраво детенцето! Тортата е чудна! Много добре си се справила!

пантичката да не би да е козирогче?
Simple Smile рогатичко ми се чини.
Моето е козирогЧЕ, то няма да хване да прави нищо, но ще яде и ще критикува!

# 1 512
  • Мнения: 6 738
Салии, да ти е здраво момченцето, много щастливо и късметливо! Чудна торта си измайсторила! Аз с моите две леви ръце не бих могла да сътворя подобна сладурска торта.
Търся рецепта за лозови сарми с кайма и ориз🙂

# 1 513
  • France
  • Мнения: 13 153
Бързам да отговаря на УЛИ. Грюерът е най-евтиното тукашно сирене, което само за готвене го ползват. Идеално се замества от нашенски кашкавал. Хич и не се колебай.

# 1 514
  • Мнения: 10 974
Нещо не ми се публикува мнението.

Сали, честит да ти е рожденикът! Жив и здрав и много щастлив.

Страхотна торта си направила, уау!

Филомена, благодаря за идеята, освен така да я спретна тая пуста супа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт