Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 421
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 1 875
  • София
  • Мнения: 9 759
Фотоепилаторът е покупка, за която все не успявам да отделя пари, а много искам. По едно време събирах пари, но отидоха за непредвидени разходи.

Сиросче, колко трябва да се помолим, че да ти дойде вдъхновението да разкажеш? Не ни мъчи така, деее! Моля! 😇

Ние ще се събираме в брат ми утре. От три къщи хората се събираме в една и всеки ще донесе по нещо. На мен се падат чушки, туршия, чесън. В нашето семейство традиционно на Бъдни вечер сервираме: постни сърми, пълнени чушки с ориз, боб ( понякога напълнен в чушките, но този път ще е отделно),  питка, ошав, скилидки чесън, цели орехи, по които гадаем каква ще е годината. Тиквеник също, но май утре няма да има или не съм разбрала кой ще го прави. Може и да пропускам нещо.

# 1 876
  • Мнения: 1 498
Айде и аз да дам мойте 5 стинки😀😀
Привет, дами!
Сиско, честита ти именичка на патерици, жива и здрава!
Мисти, честит ти инжИнерин, и той да е жив и здрав!
Уинд ми скри шапката-ми аз толкоз ни моа да сготвя... ама мога да ям😀
Не ми е до празник, продължава моята одисея с житие и страдание грешнава Веселина.... с ТелеМор, разбира се... пак дойде космическа сметка-този път САМО 75 кинта!!!!! Еми вече не знам!!! Честно казано, ми идва да извадя картата от телефона и.... дотам!! Патова ситуация!
Днес работихме до 14 ч., отидох да пазарувам.... стълпотворение от хора в кауфлана..... отказах се!
За утре.. нищо не съм гласила! Ще му мислА сабалям!
Ай, от мен толкова! Лека ви вечер, другарки!

# 1 877
  • Мнения: 2 845
Колко му е ще ви посрещна, яка сбирка би се получила!
Веси, пак ли се*с есемеси? Ако е към един и същ номер, звъни на кол център и да ги забранят.
Баща ми има проблеми, само, че с мелодии. Идва смс, благодаря, че сте активирали нам ква мелодия и бух, парите му заминават. Той е с предплатена карта, телефона почти не го ползва. Съобщенията са от един и същи теленорски номер 147. Един път го карах да ходи в офис и да ги накара да ги спрат, да ама не. Само месец спокойствие, сега пак. Пратих го пак в офис, но му казах този път да ги накара да звънят в кол центъра. Разговорите се записват, само да имат късмета пак да го насадят на пачи яйца.
Той беше готов телефона да хвърля, да ама той е на 76, с майка да са с един телефон не е добре. Щъка насам натам, ходи да пазарува, на лозе, за риба - как да е без телефон, всичко се случва, а да нямаш възможност да потърсиш помощ, ако се наложи....
Лошото е, че те са далеч, аз от негово име не мога да се разправям с оператора, защото не съм титуляр на номера.

# 1 878
  • София
  • Мнения: 9 759
Съчувствам за телекомуникационните ви ядове. Тези от операторите го докарват баш като китайско мъчение.

Тръгнах да изписвам Малка Панда. Изписах "Малка" и коректорът ми предложи дума "пиш*а". 🤔🤣 Това пък откъде му дойде. Няма да се обяснявам,.че тази комбинация от думи не съм ползвала, защото работата стана като "докажи сега, че нямаш сестра".

Редактирам се, за да допиша, че така се впечатлих от свободните съчинения на коректора, че забравих какво щях да пиша за детето. 🙈 Ама щом се сетя, ще пиша.

# 1 879
  • Мнения: 6 515
Питка,кекс и сърмите успях за днес. Утре фърлям пържоли те в гювеч у фурната и ги забравям на бавен огън. Лещата ще е червена, тя пък става за 20 минуткен. Готов 😀

А сега 🥴 с треперещи пръстЯ нагласих алармата за пет! 5!!! сабалян 😭😭😭 Тези наши шефове акъл няят, ня- мат 😡
Та.. в такъв случай,освен лека ви нощ...друго не мога ви кажа.

Скрит текст:


Кекса утре ще го ръсна с пудра захар, че ми свършила, оказа се

# 1 880
  • Мнения: 12 241
Малии,какво сте се разпищолилЕ ?!
И аз това щях да питам.
Вие на работа не ходите ли? Кога сколасахте - тиквеници, баклави, пълнени чушки с боб, курабийки всяка една е замесила и изпекла вече, само аз съм грохнала , към пет сколасах да се прибера от тръстиката и сега едвам успявам да мяткам рецепти в първия пост. Кога да да се разпиша.?! Та, всичко вече е документирано на първа страница, содени питки три вида и съвети от Уиш за месенето.... Дано утре да намеря утре сили да замеся една. Накиснала съм боб за утре, но не можах днес да намеря лозови листа, посните сармички може да бъдат и само зелеви /обичам да ги смеся, лозови-зелеви/, ама да видим.
Отивам да се хоризонтирам, едвам гледам, а хубавите филми си ги пазят за следващите дни, няма нищо за гледане по телевизията.

# 1 881
  • Пловдив
  • Мнения: 40 969
Синко е на РД на приятелче с преспиване...родителите уж са там. Лягам па да видим дъл и колко ще спя Head Band

# 1 882
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 591
Чакайте сега, аз чета по диагонал, но едната говори за лазерен епилатор, другата- за фотоепиратор.
Фотоепиратор имам от години, отлежава в шкафа. Лазер за домашна употреба- не знам докъде стигнаха с технологиите. Така или иначе, няма шанс дори да се приближава до лазер, ползван в студиото, нито като мощност, нито като ефект. Лазер правя от години, в студио; т.е. правех, вече не, ефектът при мен е умопомрачителен, наистина.

# 1 883
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Пандич, абсолютно същото меню е и у нас за Бъдни вечер.
От полунощ маските пак стават задължителни в Испания. Уж за 15 дни.

# 1 884
  • France
  • Мнения: 13 188
Ние сме настанени в една съседна къща, защото няма място при свекърите. Монстърчето остана при тях. Не ми харесва. Confused Малката ми зълва дойде днес с двете си деца. Нямала да ни целува заради ковид. А това, че едното ù дете буха от дъното на дробовете не я притеснява. Децата ù  играят с моите, а аз с тях. След 3 дни пак всички ще сме болни Confused Ковид, не ковид, нямам желание.

# 1 885
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Тарталета, за едно и също говорим, но в разговорният език се ползват и двете наименования все за фотоепилатора. Доколкото знам лазерен за домашна употреба няма. Имам едно устройство с лазер, но то не е за епилация, а за премахване на брадавици.
Фил, неприятно, но някои хора са несъобразителни. Май освен да стискаш зъби друго не можеш да направиш

# 1 886
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 308
събудих се в три и половина!!кой става в три и половина?
натиснах се да заспя пак - не става. станах в 4 и половина и вече имам един готов сладкиш, разместени мебели, пълненото обезкостено пиле се пече, миялната мие...
поканили сме всички, които като нас, са останали тук.
Бъдни вечер е, никой не трябва да е сам.
очертава се интересна нощ.

# 1 887
  • София
  • Мнения: 14 143
Welcome to my world 🙂.
И аз съм така. Вече не се въртя в леглото. Ставам, правя нещо тихо, пия чай и към 10 полягвам пак, ако имам възможност.

# 1 888
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 308
ще опитам.
щом свърша с пилето, агнето, трите салати, подреждането... Simple Smile

# 1 889
  • Мнения: 2 170
Добро утро, аз кукнах в 5. Снощи като по чудо заспах рано. Пак ме болеше главата, Премерих кръвното беше доста ниско. И понеже и двете с майка ми сме УМНИ, се защурахме какво да пия. Предлага ми тя хапче за повишаване, мен ме е страх да не взема да го вдигна, че сутринта беше високо. И умната мама предлага -тогава един течен аналгин! Още по-умната щерка приема с ентусиазъм. В резултат на "лечението се оказвам с кръвно -90-70...
Добриня, нямаш ли по-интересни среднощни заниманя? .Hug Е как пък никога нямам енергия и хъс за домакинстване. Направих си кафе и нападнах ферерото и линдора.
Ре, радвам се да те "видя", как си?

Последна редакция: пт, 24 дек 2021, 20:53 от Caramella

Общи условия

Активация на акаунт