колко често мърда бебока

  • 1 430
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
  Няма определена честота,на която трябва да мърдат бебенцата GrinningНякои са по-подвижни,други-не толкова,не могат нон стоп да мърдат,нали?!? Wink-важното е всеки ден да го усещате Peace
newsm10 Успешно раждане и много сладко бебче

# 16
  • Мнения: 113
Здравейте мамчета!И аз като вас съм се притеснявала за движенията на бебка,но тук ми дадоха един лист ,на който трябваше да записвам  за колко време рита бебка в продължение на 1 час.Та след хапване,когато бебчетата са най- активни,лягах на лявата си страна и започвах да броя Rolling EyesАко в разстояние на 1 час бебчо ритне 10 пъти значи всичко е наред. PeaceАко не го усещах тогава ,когато аз съм намислила или изчаквах малко ,или пийвах нещо студено и така.Бяха ми казали ако не рита 10 пъти за 1 час да отивам в болницата веднага. С течение на времето дори не съм записвала в списъка нищо,но винаги съм си броила движенията на бебка.Много е важно да се следят тези неща и при проблем да се реагира на време.Успех на всички очакващи майчета Peace

# 17
  • Мнения: 8 917
При всички е различно - аз усещах Гери най-вече към 11 и към 20 часа - тогава  се разритваше здраво Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт