Университети в Германия и други държави с немски език 17

  • 47 857
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 3 167
Хич не се е сетил, като си купува билета, че ще е далеч от Франкфурт. Преди 4-5 дни осъзна, че няма нужда да се прибира до квартирата. Както и да е, ще попътува, ще спи на летището, утре в къщи ще си отспива.

# 751
  • София
  • Мнения: 18 039
Кармела,  питах (от чисто любопитство )  надежден човек, работещ в системата,  за казуси като вашия  - никаква нужда няма от пълномощно, никакъв проблем не е и австрийската книжка. Точно както Ваниан каза вчера, достатъчно е колата само да не е издирвана Simple Smile

# 752
  • София
  • Мнения: 1 654
Русалке, много, много ти благодаря! HugНаистина си безценна в тази тема (и не само Simple Smile )

# 753
  • София
  • Мнения: 18 039
Не мога, ще падна от смях....Laughing Съвсем изперква човек от много учене, добре че ще си дойде дъщеря ми за няколко дни да си поеме дъх и да си проветри главата. Питам я дали яде нещо по-нормално или само боклуци на крак, щом е толкова заета с учене и работа. Показва ми там някаква снимка като доказателство, че си е пекла риба и картофи. Какво съвпадение, казвам й аз, и ние тук това ядохме. Само, без да те дразня,  като много одъртели деца ние се почерпихме  за 1.06 и  с ябълков пай - като дойдеш, пак ще направим. И не знам откъде в рамките на секунди ми върна снимка с коментара - не, не ме дразниш, споко,  ако искам, ей сега ще си направя и аз..Satisfied
Скрит текст:


Дали да не пиша на Ясмина на лични с питане дали някоя от нас може да пусне само този път новата тема, ако тя е  ангажирана?

Галимар, сега се сетих, защо дъщеря ти не си зададе въпроса за оригиналите във фейсбук групата? Там със сигурност има деца в Австрия (конкретно във Виена).

Последна редакция: чт, 02 юни 2022, 11:36 от пенсионирана русалка

# 754
  • Мнения: 5 349
Ама пък апетитно изглежда. Чак на мен ми се дояде студентски ябълков пай .

# 755
  • София
  • Мнения: 18 039
Ама пък апетитно изглежда. Чак на мен ми се дояде студентски ябълков пай .

Тя не си го е  правила, ГД... Явно просто за секунди изкопа отнякъде в нета снимка Laughing

ПП Писах на Ясмина, заета е и затова си позволявам да пусна новата тема Simple Smile
Нова тема

Последна редакция: чт, 02 юни 2022, 14:35 от пенсионирана русалка

Общи условия

Активация на акаунт