Търся отzиви zа една игра4ка на Fisher Price

  • 1 172
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
хайде тогава взимай я и да пишеш как се е харесала  Hug

# 16
  • Мнения: 4 399
Наистина е много сложен тоя каталог. Но и аз съм склонна да я купя след като детето може да се провира през нея. И аз нямам проблем с мястото. Пък ако и тук може да се купят 3 и да се платят 2, става още по-интересна офертата. Празници идат.  Wink

Джъмп, и на автрийската страница промоцията е до 25. Ноември.

# 17
  • Мнения: 7 803
мерси Vjara  Hug уж и в магазина ходихме, ама набързо си тръгнахме, щото казаха че нямат пързалки  Shocked а после в каталога видях, че има  Flutter

# 18
Купихме я за първия рожден ден на детето. Играчката, и след почти 1 година, си остава една от любимите. Има доста функции: "учи" ги на форми, думи като "open," "close," и други. Има още часовник на които показваме числата. Разбира се, както всяка играчка, тя самата не учи детсата, но изисква участието на вуъзрастен. Ние, например, използваме няколко "puppets" (не се сещам за думата на бuлгарски), които си "приказват" през вратата и т.н. Мисля, че общо взето, играчката си струваше.

# 19
  • Мнения: 2 093
Днес точно ходихме до детски магазин и хвьрлих един поглед на тази играчка, но не ми хареса много, като че ли на картинката изглежда по добре отколкото в действителност е. Ние обаче купихме ето тази количка за прохождане на Fisher Price за рождения ден на Криси. По евтина е и ми изглежда по занимателна., количката издава звуци, свири мелодий и др.

# 20
  • Мнения: 780
"Вратичката" си заслужава. Бебоците много се забавляват и научават от момента на пролазването.. та дори и преди това, стига да могат да стоят седнали.. После влизат, излизат, натискат копчета, музика, думички.. изобщо е много добре измислена за доста широка възрастова граница. Полезна поне до към двете годинки за научаване на много неща по забавен път начин. Това, че за родителите е "елементарна" не означава, че не е хубава играчка... особено пък тази Peace

Общи условия

Активация на акаунт