Как бихте се отблагодарили на човек,комут

  • 1 797
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Незнам, дали можеш да си го позволиш, но посланието може да бъде написано на билборд. Всъщност в Б-я ли живее?

Ауууу това е страхотна идея. Изобщо не ми е дошло наум.Сигурно ще е доста скьпичко,но пьк е много оригинално. Някой има ли представа колко ще струва?

Трябва да провериш в някоя рекламна агенция, освен това да се подсигуриш, че ще прочете и разбере, че именно той е Човекът.

Подкрепям идеята, на която си се спряла, няма да го постави в неудобно положение пред познати и непознати.

# 16
  • Мнения: 3 216
Мама Ани-това е страхотно и много вярно написано. Сьс сирурност ще го използвам. А би ли ми казала това цялото ли е цитат от Боб Муурхед или това са твои думи?Много точно е казано и е иситнско.

# 17
  • Мнения: 337
Мисля, че този човек едва ли има нужда от показни неща като билбордове и море от любов  Wink най-вероятно би се зарадвал най-много на твоята признателност и любов, а тя може да се покаже не само материално  Hug
Обичай го, уважавай го и бъди до него винаги когато има нужда от теб  Hug

# 18
  • Мнения: 945
Каzваш, дал ти пари на zаем... според мен последното, което ще го направи щастлив е да види как си даваш парите zа надписи на билборд в момент, в който те ти трябват най много.

Май каzа някъде, че живеел в чужбина. Тук материалните подаръци не се ценят, не са иzраz на благодарност. Това е по скоро български манталитет, zащото сме бедни. Тук едно искренно благодаря и искренно внимание са най ценните неща, които можеш да получиш от живота.

Пращай му картички zа коледа, zа нова година, каzвай му благодаря и той ще ти е приzнателен.

# 19
  • Мнения: 3 216
Не,не сте ме разбрали правилно. В момента е в чужбина0-служебно,но по принцип си живее в Бг.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Определено нещо символично ще го изненада  много повече, отколкото нещо ексцентрично и скъпо, като например билборд (което по принцип е чудесна идея, но в случая не ми се струва удачна).

Общи условия

Активация на акаунт