Изкуствени мигли

  • 2 257
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
изтърпях ги не повече от час Crazy, според мен с хубава спирала ефектът е дори по-добър. Освен, разбира се, собствените мигли да са доста постни...
Приликата с фолкзвезда е унищожителна Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 3 160
изтърпях ги не повече от час Crazy, според мен с хубава спирала ефектът е дори по-добър. Освен, разбира се, собствените мигли да са доста постни...
Приликата с фолкзвезда е унищожителна Mr. Green
Ти съвсем ще ме откажеш.....аз се надявах, нали ще абитуриентствам след немного време, пък и за дискотека, примерно.
А моите мигли са си постни бая...

# 17
  • Мнения: 7 640
я си сложи хубаво от хубава спирала, не си давай парите, щото ако падне едно снапче, става съвсем плешива гледката.

# 18
  • Мнения: 2 427
Не знам дали в София има магазини за професионален мейк ъп или фотографи и гримёри се снабдяват отвън.При нас има специализирани магазинчета които продават професионален грим,разни екстеншън и четера.
Изкуствените мигли са много добро решение,току що го споменах в темата за спиралата.Въпроса е да избереш правилният продукт.Не взимай много гъсти или дълги.Гледай да се приближават максимално до форма,дължина и гъстота към твоите естествени,за да избегнеш ефекта транс сексуална Дива.Аз съм слагала такива,т.е. пробвала съм.Когато са подбрени добре изобщо не можеш да кажеш че има нещо изкуствено в погледа,незабележими са.Просто си изглеждат като хубави,гъсти твои мигли.Това е.Марки поне аз не съм забелязала да има в тези магазинчета от които сме купували продукти.Всичко е на килограм,екстеншън от истински коси,нокти,мигли....продават се в промишлени количества.
ей ви един линк ,да се ровичка който е любопитен Flutter:
http://www.madamemadeline.com/online_shoppe/products.asp?cat=2

# 19
  • Мнения: 3 248
Моята приятелка си слага пред известно време ... даваха гаранция около месец, при положение, че трябваше да ползва лосион за сваляне на грима без мазнини. Слажиха й ги за няколко минути буквално (присъствах Simple Smile). След 1-2 седмици снопчетата й започнаха да падат, а миглите й да изглеждат рехави.
Според мен този метод е за жени, които са си решили, че искат изкуствени мигли - и при отлепянето веднага отиват да им оправят "венчето".
А от онези, дето можеш и сам да си ги сложиш - ами не бих експериментирала. Задушават естествените мигли и водят до проблеми. Пък и на лепилцето нямам кой знае колко вяра! Wink

Да обобщя - аз съм Против, освен ако не е инцидентно! Peace

# 20
  • Мнения: 91
Аз  си сложих  ХОЛИВУДСКИ МИГЛИ , а това е нещо съвсем различно.Разказах ви по-горе.Това не може и ,мисля, не е разрешено да го прави всеки.Трябва да си учил за това и да имаш лиценз да го работиш. Госпожата ,при която бях е покрила  тези изисквания в Европа..

# 21
  • Мнения: 91
Аз си сложих ХОЛИВУДСКИ МИГЛИ  ,а това е нещо съвсем различно.Много съм доволна и изглеждам супер,е, поне така се чувствам.

# 22
  • Мнения: 7 640
Аз си сложих ХОЛИВУДСКИ МИГЛИ  ,а това е нещо съвсем различно.Много съм доволна и изглеждам супер,е, поне така се чувствам.

е дай линк, да ги видим прехвалените мигли, на рекламка ми намирисва

# 23
  • София
  • Мнения: 3 160
Днес в аптеката на Плиска видях някакви, май Финърс бяха...пак сама си ги слагаш, но бяха на снопчета....супер странни някакви.

Общи условия

Активация на акаунт