Спирала която прави миглите тежки

  • 2 069
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 290
Волюм Шокинг на Лореал. Като съм с нея, направо ми тежат клепачите Laughing
Peace
Peace

# 16
  • Мнения: 661
За тази ли говорите:

Вижте и тук какво има  Wink
http://www.sephora.com/browse/tt/index.jhtml?categoryId=C13092&tt=getLook

# 17
  • Мнения: 1 212
Да, аз това имах в предвид !  Simple Smile
violetov charomat , много хубаво линкче   bouquet
Благодарение на него се присетих, всъщност че в момента ползвам
HIGH VOLUME - тя сякаш е доста по - нов модел и никак не е зле също  thumbsup...А аз досега си мислех че на Гламура са сменили дизайна  doh
Г'де ги дистрибуторите на марката да ни номинират за рекламата ??? newsm44

# 18
  • Мнения: 1 101

Хайде да кажем - със сравнително разумна цена - L'oreal Lash Architect.


съгласна!
Още един глас за L'oreal Lash Architect  Peace

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026

Тази е много добра спирала,от Шокинга не съм доволна.

# 20
  • Мнения: 302
И аз съм много доволна от Bourjois за обем!

# 21
  • Мнения: 5 647
Хора, казвайте някакви ценови граници, когато питате за някакъв продукт.
Как да ти препоръчам спирала, като не знам колко пари си склонна да отделиш... Crossing Arms
До 20лв. някаде
Препочъчахами на Буржоа"Гламур" за обем.
Имате ли някакви впечатления от нея?

Тази спирала съм я ползвала преди и съм много доволна. Не ми ги напластява, но аз така или иначе имам дълги и гъсти мигли и не искам да прекалявам със спиралата. . Като се замисля обаче, всяка спирала би ти направила миглите тежки, стига да сложиш няколко пласта.

# 22
  • Мнения: 1 558
В  този / средният ценови сегмент / за мен класическата спира от този тип си е Glamour  на BOURJOIS ! -  Sunglasses ...колкото и да е стара като модел ! Hug
Абсолютно подкрепям!!!! Честно казано, не можа да ми пасне нито една спирала на Лореал...
Peace

# 23
  • Мнения: 35 965
В  този / средният ценови сегмент / за мен класическата спира от този тип си е Glamour  на BOURJOIS ! -  Sunglasses ...колкото и да е стара като модел ! Hug
Абсолютно подкрепям!!!! Честно казано, не можа да ми пасне нито една спирала на Лореал...
Peace

за мен Глемърът определено е най-любимата спирала, но не ми стой токова "тежко"  Confused

# 24
  • Мнения: 3 268
Алергична съм към спиралите на Буржоа.Очите ми се подуват.И при други мои познати има такъв проблем .Да не стане така и стеб.Ако имаш позната с такава спирала,пробвай преди да купиш Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Гламур на Буржоа е хубава спирала,но определено не създава ефекта "тежки мигли",който търсиш.Волюм шокинг на Лореал ще постигне този ефект,така ще ти тежат миглите,че ще ходиш със затворени очи. Laughing

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 12:44 от КАРЧЕВА

# 26
  • Мнения: 5 539
Гламур на Буржоа е хубава спирала,но определено не създава ефекта "тежки мигли,който търсиш.Волюм шокинг на Лореал ще постигне този ефект,така ще ти тежат миглите,че ще ходиш със затворени очи. Laughing
Да, и когато съм с нея миглите ми опират в стъклата на очилата Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 602
За ефекта на тежки мигли дали спиралата на макс фактор 2000 калории ще ми свърши работа?

# 28
  • Мнения: 606
За ефекта на тежки мигли дали спиралата на макс фактор 2000 калории ще ми свърши работа?
Точно тази смятам да си взема сега  Peace

# 29
  • Мнения: 14 489
аз съм с такава и е хубава ама чак да ми стават тежки миглите...не стават

Общи условия

Активация на акаунт