11 клас - тема 2

  • 49 083
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Аз се позатрих, но от бач глава не мога да вдигна. Голям екшън в края на годината.
В крайна сметка и двамата поеха към ваксините. И… крах. Сополи. Дето и като деца в детската градина са нямали. Ваксината отече за догодина - поне 30 дни здрави трябва да са. Отече и училището. Учат от вкъщи, бършат носове, а устата проклина цяла вселена. Та това е положението.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 412
И аз не можах да му извадя електронен сертификат от his.bg след първата ваксина, но ЛЛ ни беше дала на хартия, та имаме снимка в телефоните. На класната също съм изпратила снимка. След втората доза, ако не успея да извадя от сайта, ще се занимавам по-сериозно.

# 32
  • Мнения: 8 762
Да, на Информатика и Приложна математика. Втория семестър на останалите компютърни.
     Аууууу, на племенника гаджето учи приложна математика,първи курс.Една дългокоса Оля.
    За сертификатите не промениха ли нещо, че не ги дават веднага след игла, а след някакво време ?
   
    При нас в училище вчера се е разгорял чутовен скандал.Учителката по немски казала, че целия клас трябвало да плати таксата за олимпиада по немски на тези,които ще ходят.Защото участниците представлявали класа.И децата  се възпротивили,защото не е редно и не са така нещата. И станало мазало. Чули ги в дирекцията, намесила се зам.директорката. Наборът попитал,ако някой от класа се класира на нац.кръг  вземе,че спечели,той също ли ще се възползва от опциите и наградата? Но е дал 1,50 лв , надява се човекът и той да се класира косвено на някой кръг.
    Вече ми е смешно!

# 33
  • Мнения: 21 455
Олимпиадите са безплатни. Вероятно става дума за някакво друго състезание.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 285
Перфектна е Оля, поне при мен. И за 4-те седмици, в които съм я виждала на живо, ми е направила чудесно впечатление.

Извинявайте, момичета, обърнахме го на Дом и семейство с марулета.

# 35
  • Мнения: 1 231
Марулетка, много ми харесва, когато децата си отстояват правата и мнението. А не безропотно да изпълняват, каквото им кажат. Аз все така съм била и все съм черна на всички, но пък не обичам да си мълча при несправедливост. След като толкова се ядосвах със старото училище и учителите, реших да запиша и да изуча една Педагогика. Еми като разбраха в града, директно ми казаха от едното училище, да не си мисля, че ще ме вземат на работа, тъй като съм писала оплакване до МОН заради нередностите, които станаха при НВО-то с моят син. Аз работа си имам и то не зле платена за града, но сега направо се амбицирах още повече. Значи трябва да сме със сведени глави и да търпим всичко, че да сме угодни.
Аз да ви се похваля, че си ви чувствам близки. Купихме една страхотна вила, на страхотно място - до пещерата Божиите очи. Още не мога да повярвам. И най-хубавото е, че е на 10км от къщи. Мисля по-натам къща за гости да правя, като я пооправим, нало засега ще й се радваме семейктво и компания. Само да ви покажа изгледа от терасата

# 36
  • София
  • Мнения: 11 998
А, ето къде ще бъде следващата наборна сбирка! Wink

# 37
  • Мнения: 1 684
Pisa, много е красиво! Със здраве да си я ползвате, а като я направите за гости обяви го, да я посетим и ние

# 38
  • Мнения: 8 762
Янче,ама ние сме си семейство!Колко бело сме изпили заедно и през какво ли не щуротии сме преминали.Оля е страхотна,възпитана,амбициозна,искаща и можеща.Дано и наборът си намери такова гаЖе.
    Дидева, може и наборът да се е объркал, но със сигурност става дума за състезание по немски.
  Аз съжалявам,че няма РС присъствени,защото имам доста въпроси към въпросната учителка.На онлайн срещите тя не се появява, при неколкократни опити да се срещнем в училище тя не желае.Защото синът ми от време на време спори с нея и настоява писм.му работи да се проверяват и от друг учител по немски.От 3 такива проверки два пъти е коригирана оценка в негова полза.
  При нас положението с учителите е плачевно.Няма кадри.
   Писа, разкош!Чудничка ти е идеята.И ние обмисляме подобна покупка,но тук в нашия Балкан.Даже съм си харесала едно селце .

# 39
  • Мнения: 1 263
Страхотна е гледката! Със здраве да я ползвате, Pisa.

# 40
  • Мнения: 1 231
Оо, обещавам, само да я стегна и организираме една среща. Когато малкият беше бебе, участвах в един форум - Биберон. Толкова събирания с децата сме правели, още си се чуваме и срещаме. Но тогава децата бяха малки, забавно им беше, но сега не ми се вярва някой Тийн да ни се подведе по акъла, ще е само на майките 😀. Тъкмо да опитате от виното на ММ/ако оставя до тогава 🤭

Последна редакция: пт, 10 дек 2021, 13:51 от Pisa

# 41
  • Мнения: 8 762
И аз пишех в Биберон.Много дълго.

# 42
  • София
  • Мнения: 584
Pisa, великолепен изглед! Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 3 060
Писа, страхотна гледка, честита ви покупка! Много хубави вечери да изкарате, много спокойни, свежи утрини да посрещнете там!
Марулетке, как е бебуна?

# 44
  • Мнения: 8 762
Оооо,Бебуна е един малък вързоп разкош и щастие, и любов , и нежност.Имам желание непрекъснато,ама непрекъснато да я гушкам, нося , да й говор, да й пея, да я целувам.Но не го правя,щото първо - гледам да не досаждам, второ- целувам само чорапите засега, трето- не ми дават да я разнасям на ръце.
    Гледат се сами, справят се и не искат някой да им виси на главите.НЕка!

Общи условия

Активация на акаунт