11 клас - тема 2

  • 49 198
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 670
С добри резултати от изпит САТ може да се кандидатства и в Благоевград. А за САЩ според мен стипендиите от доста години са изключително малко и то за изключителни постижения.

# 91
  • София
  • Мнения: 7 088
Аз съм скътала любим негов парфюм, за да има нещо под елхата. Същественият подарък е нов лаптоп, защото неговият е на.... 5 години, примерно. Все още се държи прилично дори на игрите, но му се иска нещо ново. Ще се кооперираме 50/50, като той ще покрие неговата част с парите, които чака да получи от проекта, по който работи.

Санака, при нас в четвъртък втората смяна е от 10,25 до 13,20. Joy

Последна редакция: пн, 20 дек 2021, 16:14 от Слънчевата

# 92
  • Мнения: 1 231
Оле, на моят мечтата му е САЩ, но няма как да му се получи. Един ден, ако той някак си се уреди, иначе ние финансово няма как да помогнем. От почти 10 дни не сйм го виждала. Не броя в неделя, като закарахме блат му. Беше се завил плез тлава и така и не се събуди. Нали бяха на вила, спал е 2 часа за целият уикенд. Ние също си изкаряхме добре във Велинград. Топла вода, сняг, хубава компания и доста забавни вечери с дисководещ и оркестър. На сестра ми мъжа й имаше рожден ден в събота, ММ в неделя. Само хубави поводи и емоции. Сега чакам петъка, почиваме чак до 4ти.

# 93
  • Мнения: 1 296
Девойката също ще се яви март на SAT, но обучение в САЩ не ни e по възможностите, та към момента гледа Европа. Май месец ще се явява на AP Calculas (май така се пише Simple Smile), а лятото на IELTS. Здрави да са, пък ще си намерят мястото Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 12 390
Бунова, защо е избрала IELTS, а не CAE или TOEFL? От любопитство питам, има ли някъде някакви предимства?

# 95
  • Мнения: 1 296
Признавам си, че нищо не разбирам, но мисля, че и TOEFL й върши работа, но защо е избра;а IELTS, не зная,  ще я питам и ще пиша. Гледа в унитата, в които ще кандидатста какво искат.

# 96
  • Мнения: 1 696
И моята избра IELTS . Резултата и е 7.5. Аз реших да я пратя на този изпит, защото в Англия на сестра и и направиха проблем с CAE. Писаха и, че не го признават за инжинерни специалности, но тя беше вече там, та ходи да се разправя. За сравнение мога да кажа, че IELTS е по-лесен.  Няма я петата част с граматиката. Има само speaking, listening, writing  and  reading.

# 97
  • Мнения: 1 296
Питах девойката и тя това каза, че е по-лесен IELTS и това е причината да го избере.

# 98
  • София
  • Мнения: 12 390
И аз знам, че е по-лесен. Но твоята девойка, Бенова, едва ли ще я затрудни CAE или TOEFLE след АК.

# 99
  • Мнения: 1 296
Оставила съм я да се ораганизира сама Simple Smile, кое, как и какво. Включвам се , ако е нужно Simple Smile. За университета, който си е харесала ще държи и допълнителни изпити, може би и за това е решила да вземе по-лесния Simple Smile.

# 100
  • София
  • Мнения: 12 390
И правилно. Аз съм привърженик на принципа целите да се постигат с минимум усилия. Joy

# 101
  • Мнения: 1 296
Хаха, така е ! Макар, че тя винаги си изпипва нещата до най-малък детайл, но явно вече е узряла, че може и по-леко Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 7 088
Къде ги раждате тия деца, бре? Дайте една целеустремена девойка назаем. 😂
Може и бартер, аз предлагам симпатичен младеж, който яде, не е много конфликтен (в смисъл, че не влиза в открит конфликт - казва "добре", но си прави, каквото си е наумил), вече не расте, разбира малко математика 😂. Оправя си леглото и помага, ако е замолен пет пъти. Ще го изпратя с дрехи, техника.
Наистина ли децата вече се ровят и си проверяват унитата? 🙄
Готова съм да обвиня мъжкият пол, отказвам вината да е в мен. 😂

# 103
  • Мнения: 1 296
Хаха, Слънчева, развесели ме! Това , което си написала са си качества Simple Smile. Има си подобен младеж , ама е в 6 клас Simple Smile.

# 104
  • Мнения: 560
Хаха, Слънчева, развесели ме! Това , което си написала са си качества Simple Smile. Има си подобен младеж , ама е в 6 клас Simple Smile.

Сестрице, как издържаш, как си с нервите. Един такъв шестокласник ми пили ежеднавно нервите. Много е тегаво с мързелив младеж, след оправна девойка:weary:

Общи условия

Активация на акаунт