Да украсим елхата с подаръци – спечелете ваучери от Orange Center

  • 4 981
  • 413
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 289
Мечтания подарък за мен е СПА почивка с любимия.

# 406
  • София
  • Мнения: 25
В различните етапи от живота ми съм имала всякакви мечти -  любов, дете, дом...Сега много бих се зарадвала на една дооообра сумичка, която да ми позволи да си взема поне малко въздух, за да продължа напред с повече спокойствие.

# 407
  • Мнения: 267
Мечтата ми за коледен подарък е почивка в топла страна.

# 408
  • Мнения: 134
Екскурзия в чужбина с любимия човек ❤

# 409
  • Мнения: 452
Мощен лаптоп за работа.

# 410
  • Мнения: 302
От три години се уговаряме с приятелки наборки  като се пенсионираме да направим един круиз....Но... 👑 ни изненада!
Сега вече си казваме, че най- важното е да сме живи и здрави, и  дано скоро вируса си отиде за да може да планираме отново и отново...

# 411
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Принципно си пожелавам здраве и някоя глезотийка. Иначе на всеки етап от живота човек мечтае за различни неща : дом, семейство, деца, нова кола и какво ли не. Тази година, мечтая дядо Коледа да донесе най-накрая свят без корона вирус, защото много ми се пътува. А и нова работа.

# 412
  • Мнения: 1 156
Аз си мечтая за малка вила в планината.

# 413
  • Мнения: 246
Изтеглени са имената на печелившите, на които Orange Center ще подари ваучер за пазаруване на стойност 50 лв.!

Това са:

second
Tsvety_
Мелина
hrrisss
domino56


Честито!

Ваучерите могат да се използват за пазаруване в онлайн магазина на Orange Center - www.orangecenter.bg.

Очакваме печелившите да се свържат с нас най-късно до 17 декември на e-mail: igra@bg-mamma.com. Молим като тема на имейла си да посочите "Победител в игратa на Orange Center", а в самия имейл да напишeте: потребителското си име, електронната поща, с която стe регистриран/а във форума, своите три имена и телефон за връзка.

Благодарим на всички за участието в дискусията!

Желаем на всички светли и радостни празници!

Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 11:57 от Редактор (Петя)

Общи условия

Активация на акаунт