Бельо през зимата

  • 4 102
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
аз имам и плътни и тънки.напоследък си търсих боди с ръкав,боди-поло...но не си намерих.моля ви ако сте срещали по магазините да ми кажете -или марка или самият магазин.някъде в цебтъра да е-района ндк,халите,дондуков,паметника Левски.някъде по тея места

# 16
  • Мнения: 2 897
И аз минавам на бодита,боксерки,потници.Мразя да ми е студено!

И аз така Peace

# 17
  • Мнения: 8 505
Не го променям.Бодита и потници не мога да нося,не са ми удобни.

# 18
  • Мнения: 3 372
Променям го, нося потници и боксерки smile3503 Не съм пробвала боди, но мисля да опитам тази зима

# 19
  • Мнения: 750
Дори потник не слагам-някак не ми е удобно сутиен,пък отгоре потник...много ми стават презрамките Laughing.

Има едни корсажи със сутиен. Така се избягват многото презрамки. И бодита има от този тип.

# 20
  • Мнения: 1 986
  И аз слагам потници,боксерки/разбира се,че топлят повече,най-малкото повече д..е покриват,не е като да ти е почти гол з....а Mr. Green/.Не ми се иска да посещавам доктори след време WinkА отражение рано или късно има, в тази "област"... Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 9 860
Дори потник не слагам-някак не ми е удобно сутиен,пък отгоре потник...много ми стават презрамките Laughing.

Има едни корсажи със сутиен. Така се избягват многото презрамки. И бодита има от този тип.
Пробвала съм,обаче понеже съм с меко казано голям бюст Mr. Green,та тези не ми вършат работа,все са ми някак хлабави и не ми придържат добре бюста,не се чувствам комфортно.Какво да ви кажа-не е лесно да имаш голям бюст,никак даже Laughing.

# 22
  • Мнения: 209
Аз от миналата зима гледам на не ми е гол кръста и мисля така да продължа занапред..слагам си бодита или малко по-дълги блузки,които да покриват пъпчето Simple Smileбоксерки нося само вкъщи Wink

# 23
  • Мнения: 337
не си сменям белъото през зимата  Peace винаги ми е много топло Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Слагам тениска под пуловера, бодитата нещо ме дразнят...Иначе си ходя с прашки, както през лятото, не минавам на страстоубийки... Naughty

# 25
  • Мнения: 527
не го сменям изцяло само прибавям боксерки и бодита  и потници и абе много мие студено ...през зимата Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 382
аз имам и плътни и тънки.напоследък си търсих боди с ръкав,боди-поло...но не си намерих.моля ви ако сте срещали по магазините да ми кажете -или марка или самият магазин.някъде в цебтъра да е-района ндк,халите,дондуков,паметника Левски.някъде по тея места

На' Графа' има едно магазинче за бельо,беше фирмено,но убий ме -в момента ми се губи името #CrazyНамира се от ляво по посока "Славейков' до магазин с кожени якета.Там видях миналата седмица боди с дълъг ръкав и като полуполо,бяха памучни,много меки и приятни Hug

А за протокола,аз също зимата слагам боди,и по- меки и топли материи,както и по-топли чорапки Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 495
Понеже и аз не мога да трая на студ, също си сменям бельото-слагам си бодита, бикини(много рядко прашки) и 3/4 чорапки.Чорапогащник-много рядко.Тази седмица ще си пазарувам именно такива неща, че от миналата година вече за нищо не стават Laughing

# 28
  • Мнения: 17 407

  Вчера мернах в магазина едни бодита със 70% вълна, другото е ликра и памук /български 19.50лв./ На пипане ми се струват мекички, но се чудя дали няма да дразнят кожата  newsm78  Някоя от вас носила ли е бельо от подобна материя?

Имам такова, не го нося като бельо обаче. Иначе е удобно, меко, не дразни кожата и много топли.

# 29
  • Мнения: 1 101
Като цяло не го променям, понякога включвам бодита и боксерки  Wink

Общи условия

Активация на акаунт