Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 5/

  • 38 505
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
А какво мога да правя с прогестерона? Да пия ли нещо на своя глава, имам дуфастон и прогестерон депо инжекции.

Не ви ли изписаха прогестеронов препарат- утрогестан/ дуфастон след трансфера? Аз бих сложила утрогестан. 3х 2 вагинално. Винаги така са ми изписвали.Даже се учудвам, за мен е задължително след процедури, на всеки опит съм била така и вс мои приятелки при Бойчеви.
Успех и силно стискам палци в четвъртък да имате поне двоен резултат!

# 61
  • Мнения: 868
Оо имам Циклогест, поставям 2 по 1, но явно нещо не е наред. Притеснявам се от кървене.
А дали не мога ако намеря телефона на доктора да му звънна или пиша по някакъв начин?

# 62
  • Мнения: 142
Предполагам че тук някой му има номера и ще съдейства .
Не знам колко време стоиш легнала след поставянето на Циклогеста ,опитай се да е колкото е възможно по дълго .
В клиниката ми бяха казали 10 мин ,което ми прозвуча абсурдно ,стоях по 2 -3 часа по възможност  ,той се абсорбира в матката ,доколкото съм чела и може би по бавно дава отражение в кръвта .

# 63
  • Мнения: 868
Намерих му номера, и аз седя поне час, час и нещо. Ще драсна утре едно съобщение дано успея да се свържа с него 🙏🙏🙏
Благодаря на всички,които ми отговориха.

# 64
  • Мнения: 259
Намерих му номера, и аз седя поне час, час и нещо. Ще драсна утре едно съобщение дано успея да се свържа с него 🙏🙏🙏
Благодаря на всички,които ми отговориха.

При мен на 3 дневни на 8ми ден беше 42 и нещо и двете се хванаха. Наистина си пусни след два дни пак да видиш как се развива. Според мен се е хванало, но не зная дали 1 или 2. Стискам палци всичко да е наред ❤❤❤

# 65
  • Мнения: 16
Добро утро, момичета. Може ли тези от вас, които са си проследявали бременността изцяло при д-р Л. Бойчев, да споделите мнения и дали сте останали доволни?
Благодаря ви 🍀

# 66
  • Мнения: 433
Здравей, моята бременност изцяло проследих там. Не съм ходила при никой друг лекар. Винаги съм получавала отговор на вълнуващите ме въпроси. Доктора винаги е подхождал с нужното внимание. Единственото, за което съжалявам е че мъжът ми не е присъствал на нито един преглед, но важното е детето ни да се роди живо и здраво, тогава ще имаме цял един живот да му се радваме.  Simple Smile
Ако те интересува нещо по-конкретно - питай.

# 67
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета. Има ли някоя от вас, която е правила инсеминация или инвитро с донорски материал?

Пълна ти е пощата и не мога да ти отговоря.
Нека ме извини админа!😉

# 68
# 69
  • Мнения: 142

Честита нова година дами .
Нека да е изпълнена само с хубави емоции и здраве .
На бременните пожелавам леко и безпроблемно да мине всичко  с пухкав и здрав резултат .
На останалите ,които очакват това щастие желая да им се случи тази година .
Много бебета и много усмивки в новата 2022 г.

# 70
  • Мнения: 175
Здравейте, момичета
Знаете ли какво мисли д-р Л.Бойчев за ваксиниране срещу ковид, преди стимулация и трансфер

# 71
  • Мнения: 220
За да се почне стимулацията трябва да е минало един месец след като поставите втората доза. Така ми казаха от информация.
Здравейте, момичета
Знаете ли какво мисли д-р Л.Бойчев за ваксиниране срещу ковид, преди стимулация и трансфер

# 72
  • Мнения: 33
Здравейте, момичета. Имам 2 не успешни опита и искам да сменя клиникат. За сега съм се насочиля към "Св. Иван Рилски" Тутракан. Може ли да ми кажете нещо повече за докторите? Там където правих до сега опити бяха много любезни всички, целия екип бяха прекрасни и бях спокойна там,но явно не е било моето място. Знаете ли, как става прехвърлянето от една клиника в друга? Благодаря предварително Simple Smile

# 73
  • Мнения: 142
Здравейте, момичета. Имам 2 не успешни опита и искам да сменя клиникат. За сега съм се насочиля към "Св. Иван Рилски" Тутракан. Може ли да ми кажете нещо повече за докторите? Там където правих до сега опити бяха много любезни всички, целия екип бяха прекрасни и бях спокойна там,но явно не е било моето място. Знаете ли, как става прехвърлянето от една клиника в друга? Благодаря предварително Simple Smile
Здравейте ,
Бих казала че в медицинския център сестрите и докторите също са спокойни и любезни ,в това отношение нямам забележки.
Като минус ще отбележа голямото чакане и трудната комуникация понякога с регистратурата.
На чисто ли започвате или някъде имате замразен материал?

# 74
  • Мнения: 33
Здравейте, момичета. Имам 2 не успешни опита и искам да сменя клиникат. За сега съм се насочиля към "Св. Иван Рилски" Тутракан. Може ли да ми кажете нещо повече за докторите? Там където правих до сега опити бяха много любезни всички, целия екип бяха прекрасни и бях спокойна там,но явно не е било моето място. Знаете ли, как става прехвърлянето от една клиника в друга? Благодаря предварително Simple Smile
Здравейте ,
Бих казала че в медицинския център сестрите и докторите също са спокойни и любезни ,в това отношение нямам забележки.
Като минус ще отбележа голямото чакане и трудната комуникация понякога с регистратурата.
На чисто ли започвате или някъде имате замразен материал?
Благодаря за отговора. Започвам на чисто. Нямам замразени. Извадиха ми 5 бр  и ми върнаха 2 ( другите не могаха да се оплодят). Вчепа звънях в клиникана и си записях час за преглед чак за 4.02. Другото което ме интирисува е дали ако кандидатствам от предната клиника за Фонда мога да се префвърля в новата?

Общи условия

Активация на акаунт