Re: Варна,Морето,Бурните вълни и Зимния бриз (9)

  • 13 537
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 274
Вержи, съвсем те разбирам какво искаш да кажеш! Аз пък освен подобни на твойте данни имам и две бебета над 5 кг в родата, че и са по съвсем права родствена линия! ... Абстракция му е майката  Joy Абстрахирай се, че иначе става страшно и ти треперят мартинките  Joy Пък и сигурно Tedulina е права, че като излязат хич няма да ни е до тези мисли.

Аз обаче много упорито се държа и чакам! Малкия пък се е развилнял и се протяга както и колкото може и много му е удобно да застава на диагонал  Joy Какъв е този мерак незнам! Но да не си мислите че иска да излиза?! НЕееееееееееееееееееееее! Какво излизане, какви 5 лв  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 489
Здравейте!
Честито на рожденничката!   bouquet
Честито и на обебените! Hug
Като ви чета ме връщате през месец март-април.От почването на 9-ия бях си наумила, че ще се ражда по-рано защото на 2-3 пъти искаше да излиза малчо и пиех хапчета за задържане, обаче той като едно овне реши напук да ме измъчи и само 3дни преди термина се роди Mr. Green От подписа ми се вижда-беше 4,050кг. и малко се поозорих, но така е като не търпя на болка Embarassed Но всичко минава и после като стоях с торбата пясък 2часа до родилна зала надувах главата на другата мама до мен от приказки и хилене Peace и мине не мине си гледах отдалече мъника и почвах пак да се хиля Hug Важното е наистина да се слуша какво ти се казва и "ако" ти е възможно да дадеш максимума от себе си Joyе това е за раждащите нормално разбира се:mrgreen:
Целувки на всички коремчета и бебоци Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 3 405
Варна
23. 11. 2006г. – 09.30 ч. в Пицария Palazzo Олимпийски клуб, (Ул. Славянска 1-3-5)
Д-р Дарина Добрева, анестезиолог СБЛГАЛ «Майчин дом», Варна ще представи темата “Обезболяване и обезчувствяване на раждането.”


Напомням за срещата. Аз съм от разсеяните и помня до известно време, че някъде ще има училище, а после се сещам за него, след като е свършило  Joy

# 288
  • Мнения: 187
Здравейте, момичета.
Чакам с нетърпение понеделник да влеза и да видя има ли резултат съботно-неделното стискане на палци за ger4e.
Това мъниче май няма намерение да излиза. Вече и мъжа ми пита- какво става, роди ли ger4e?

И аз да ви се похваля - вече усещам бебето! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Утре съм на ЖК и ще видя док какво ще каже. На една позната и бяха казали " И кой ти каза, че това е бебето?".

Благодарско на svetli и Nadina за координатите на д-р Ганчева.

# 289
  • Мнения: 143
Честит рожден ден  скорпионче   bouquet  bouquet  bouquet
пожелавам  ти само сбьднати мечти newsm59 Tada

# 290
  • Мнения: 274
Виви_Aн, добре сме стискали, хич не иска детето да излиза  Joy Много съм ви заангажирала явно щом и мъжът ти вече за мене пита  Rolling Eyes  Embarassed Благодаря за вниманието! Много се радвам, че вече усещаш бебето си Simple Smile Помня, че на мен ми беше голяма тръпка като го усетих, даже се зачудих дали да не събудя преуморения татко в 3 през ноща да му кажа че мърда  Joy Добре че не го направих, че той го усети чак в средата на 7-ми месец. Много се криеше от него това лапе  hahaha
Днес ми се обадиха, че моята приятелка от детството е родила вчера, а беше с термин 27.11. Все се надявах, че ще засечем и децата си на една дата да са, както ние двете, но тя ме изпревари!
Анджелина, благодарности за напомнянето! И аз съм в отбор "Заплеси"  Mr. Green
Отивам да пера бебешки дрешки!  baby_neutral  Crazy  Praynig
Вержи, скъпа, затруднихме ти работата с толкова постинги Thinking

# 291
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добро утро!
Все се чудя дали да пусна постингче или да изчакам докато направите новото!
Аз тази нощ почти не можах да спя от усещанията..........това дете не спря да се премята явно.Аз се въртях цяла нощ от него.Бях като пумпал в леглото:)
Стискам палци на майките,които им предстои скорошно раждане:)Ние сме с Вас!!И не забравяйте,скоро ще гушнете Вашите съкровища:),за което от сърце Ви завиждам
лек ден

# 292
  • Варна
  • Мнения: 893
Виви, Христина ,радвайте се сега радвайте се аз ще ви питам като започнат да ви ритат в ребрата  Joy
ех, въпреки всичкото мрънкане е приятно да знаеш че има бебче там някъде вътре Heart Eyes

Герче, ще се разправяме с тебе  Wink изтръпнаха ми ръцете от стискане  Joy
може пък да е изпълнително пешлеме  Mr. Green - да излезе на термин  Thinking
отивам до магазина и като се върна се заемам с темичката.
надявам се да остискате половин час  Wink не става бързо пазаруването в девети месец  Crazy

# 293
  • Варна
  • Мнения: 893
уффф, да му се не знае!! баща ми се обади да отида че имаме работа по адвокати.
затова ще копирам темата само ,после ще я украсявам  Rage

ето линкче: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143600.0

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 14:13 от Virginity

Общи условия

Активация на акаунт