Приятно ли ви е други хора освен вас да целуват децата ви?

  • 3 417
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нямам нищо против, но в началото докато беше много малък имах Peace.

# 16
  • Мнения: 6 164
Зависи - ако е човек, който аз бих целунала (близка приятелка, роднина...) - няма проблем! Peace

# 17
  • Мнения: 3 835
Не ми е приятно, дори и сега, когато е вече почти на 5г. А като беще малка, направо полудявах, и ми идваше ей това да направя със свекърва ми  fight защото основно тя не се съобразяваше.  Целуваше я по бузите и ръцете, който тя след това си лапаше и аз направо изкрейзвах. Shocked Помолих мъжът ми да говори с нея, но резултат нямаше. И следващият път, и казах, че детето е малко и има опасност от зарази, дори и човек да е здрав. Ами, имаше резултат за известно време, поне в мое присъствие престана да го прави.

# 18
  • Мнения: 8 917
Бабите и дядото избягват да го правят, но ако го направят все пак го приемам за нормално Peace Е, не с "олигавяне" де Mr. Green За останали хора - не го правят, не бих и допуснала Naughty

# 19
  • Мнения: 3 743
Не ми е приятно и на синът ми също. Като беше по-малък не позволявах, а сега той сам се дърпа и не дава да го целуват Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 897
Зависи - ако е човек, който аз бих целунала (близка приятелка, роднина...) - няма проблем! Peace

И аз съм на същото мнение Peace
Всъщност никой освен най-най-близките ни не си позволява да целува детето ми без да е научил мнението ми по въпроса (по какъвто и да е начин) Thinking

# 21
  • Мнения: 1 858
Зависи - ако е човек, който аз бих целунала (близка приятелка, роднина...) - няма проблем! Peace

Много добре казано!

# 22
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Не трябва да се целува детето по лицето от никой.
Казвам,че доктора не позволява,защото в устната кухина има много бактерии.Без изключение за близки или не толкова близки.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, изобщо не ми е приятно, но досега не се е случвало някой да я лигави чак толкова. Пък и тя хич не дава. Wink

# 24
  • ново
  • Мнения: 5 964
Моята дъщеря не обича да я целува никой Naughty. Тя дори на мен и на баща си не позволява да я целуваме, какво остава за други хора.
Когато беше по-малка, аз не разрешавах да бъде целувана, освен по косата, и явно много страшно съм гледала, защото никой не си е позволявал да го прави /поне в мое присъствие, де/.
Аз лично също не обичам целувките за здравей и довиждане Confused

# 25
  • Мнения: 48
Благодаря на всички писали по темата! Вече си мислих, че нещо май аз не съм наред, но сега виждам, че и други майчета мислят като мен за целуването на децата им.

# 26
  • Мнения: 1 680
Не ми е приятно, но се случва. За щастие и двете ми деца не са дашни на целувки, може би защото всеки иска да ги целува.Те бягат и така въпросния чавек се отказва Wink

# 27
  • Мнения: 6 461
Не не ми е приятно. Naughty
След като най близките -бабите и дядовците се съобразяват......целуват децата по главичката,крачетата....те винаги са се съобразявали.
Особено познати които си оставят червилото по лицата на децата ми .Не се колебая изобщо -правя им забележки.

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не, не ми е приятно!
Като се роди обявих, че детето се гушка и целува само от мен и таткото си.
Сега вече тя самата не дава на други хора да я пипат и мляскат Wink Само на мен, баща си и понякога на майка ми.

# 29
  • Мнения: 319
Има си хас да ми е приятно  Naughty. Ама тя и без това дава само на мен и на баща си, на бабите си и на единствения си дядо съм я научила да си подава ръката (като принцеса  Mr. Green) за целувка. И ако видя някой да я лигави, сигурно няма да се въздържам и ще му направя остро забележка.

Общи условия

Активация на акаунт