Приятно ли ви е други хора освен вас да целуват децата ви?

  • 3 427
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 376
Ми аз деца нямам, ама племенничетата съм ги цункала често по бузките. Не знаех, че това било толкова неприятно за мамите. newsm78 Със сигурност не съм ги лигавила, просто бърза цунка за моите любимки. Бреей, много страшно било туй с бактериите... Кърменето не помага ли?

# 76
  • Мнения: 242
Ами то май зависи от "целуващия" какъв е.
На мен например ми е страшно неприятно когато дядовците му го целуват.
Също така откачам когато свекър ми се храни и дава на детето ми със същата вилица или лъжица. #Cussing out

# 77
  • Мнения: 6 472
Зависи. По принцип хич не обичам да ми ги лигавят, особено чужди хора #Crazy

# 78
  • Мнения: 819
Понеже съм си малко проклета,при мен такива работи няма.Аз директно правя забележка,а и не оставям детето ми само ококло непознати и изобщо хора,с които не живеем.А пък че има натрапници,има,ама то е въпрос на възпитание.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Не ми е приятно, дори когато баба и я целува по устата или и оплучнва бузките.  Sick Ама нали е мама на таткото нищо немога да и кажа. Скъпият ще се обиди.

# 80
  • Мнения: 66
Аз все още не съм родила, но преди повече от година роди зълва ми  като си ходехме на село при старите баба и дядо умирах от ужас, че целуват детето  Sick (аз много се гнуся от стари хора). На зълва ми не и правеше впечатление или поне не го показваше, но аз все им дърпах детето от ръцете и ходех да го мия. Та не искам да си помислям какво бих направила ако започнат да целуват моето дете - най вероятно  #2gunfire

# 81
  • Мнения: 105
На мен не ми е приятно, но съм забелязала, че и тя се дърпа.

# 82
  • Мнения: 3 089
не, не ми е.
освен това не е хигиенично.
и не се знае кой какви бацили пренася.

# 83
  • Мнения: 702
На мен ми е неприятно когато някой я милва по лицето особено ако този някой не ми е симпатичен, а ако посегне някой страничен човек да я целува направо побеснявам.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Да, неприятно ми е. Едва правя компромис за бабите и дядовците.   Close

# 85
  • Мнения: 2 950
Много мразя някой да ми мляска детето. По принцип правя много компромиси и си трая, но що се отнася до детето  Naughty Директно казвам, че детето не се целува, особено по устата!  #2gunfire

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 239
изобщо не понасям някой да го целува.изривам се като отидем в магазина и се накачулят отгоре му #2gunfire

# 87
  • Мнения: 1 146
Категорично против целуването на детето Naughty Не ми е хич приятно Confused[/color]

# 88
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, неприятно ми е. Едва правя компромис за бабите и дядовците.   Close
И на мен така!  Sad

# 89
  • Мнения: 1 327
под кооперацията ни има безистен с 5 магазина, всички много обичат Ати и не спират да я мачкат. Тя вече се осъзна и в момента, в който една от каките подаде ръце към нея и започва да пищи.. Но вземе ли я и започва да се смее. Не са спирали да я целуват по бузите. Според мен и това си е вид имунитет, който натрупва. Не ми е неприятно - правят го от обич, а Ати определено разбира, че е заради това.

Общи условия

Активация на акаунт