Сега да попитам и за кашите!

  • 1 577
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 6 164
Аз започнах точно с тази с 5 плода на Фризокрем, но постепенно - първия ден дадох 5-6 лъжички, втория половин порция, третия - цяла, защото все пак кашата е тежка, по-трудносмилаема и за нова храна бая ще види зор стомахчето, ако го натъпчеш с цяла порция! Shocked

# 17
  • Мнения: 5 026
 Захранвай постепенно, започни с безмлечна каша. Варианти:Блевит-оризова;Хип-елда,оризова;Милупа-оризова;Беби-различни варианти, но са много сладки; Фризо-царевична,оризова.

# 18
  • Мнения: 532
Аз елдата я слагах в плодово пюре в началото.А иначе не давай на веднъж каквото и да било ново.А петте плода вече давала ли си ги?Ако не, гледай само един да е нов.

# 19
  • Мнения: 1 101
Захраних постепенно с бананова каша на Хумана. Въпреки, че я възприе много добре още от първия път, цяла порция му дадох едва на третия ден.

# 20
  • Мнения: 596
Дадох цялото количество каша ( Хумана) нямаше проблем.  Peace

# 21
  • Мнения: 3
започнах с тази на Милупа-оризовата обожава я,винаги си изяжда цялото количество!И на Слънчо ги яде но на Милупа повече и харесват

# 22
  • Мнения: 5 362
Тази която си избрала е хубава(на Фризо).Започни я постепенно,според мен.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тази която си избрала е хубава(на Фризо).Започни я постепенно,според мен.
И според мен.

# 24
  • Мнения: 47 985
много вкусна и подходяща за захранване е безмлечната  ябълковата на хумана,тя е с ориз и царевица,може да се прави само с вода и пак е вкусна,а може и с мляко
моя син само нея яде,фризо,беби,хипп и нестле не ги признава

# 25
Захранвай постепенно. Опитай с кашите Селиа.

# 26
Започни с безмлечна каша

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Дай цялта и пробвай с бананова. Малката направо я всмуква  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт