Ноември тук дойде и зимата ще доведе!-06.11.-12.11.

  • 9 955
  • 286
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 743
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  Ieppe  bouquet
Много щастие, здраве, късмет и любов Hug

# 121
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 
Йепе, честит рожден ден!
  Да си здрава, обичана от хората около себе си и много, много щастлива! Весел празник! Целувки мнооооооого!

  Иги, прегръщам те много силно,  Heart Eyes дръжте се с Лъчко, Господ да е с вас!  Praynig

  Аз пиша съвсем набързо от работата. Дойдох да оправям разни документи тук, че от вчера ме е завял един вихър...
  От два дни имам болка в лявата долна част на корема. Вчера следобед, след като мъж ми само не ме наби, се навих да тръгна по доктори, т.е. започна се едно ходене по мъките. От 6-ма лекари, които ме гледаха, получих 7 диагнози  newsm78 вкл.и остър апендикс, искаха още снощи да ме приемат и режат... аз подписах, че отказвам.
  Викнах майка ми по спешност да дойде и да поеме детето, че вчера малката се съдра да реве по болниците. Днес сутринта пак ходих да ме гледат, болката ми намаля, левкоцитите паднаха, но пък сега имам бактерии в урината някакви - с две думи не се знае какво ми е. Сега докторите се чудят между апандесит, спукани кисти или бъбречни проблеми.
  Та така...  сори, че ви занимавам с моите щурутии.
  Още нямам И-Нет, повредата била голяма. Надявам се, ако съм добре, все пак в понеделник да пътувам за София и да пием кафе в "Онда" другата седмица Hug

# 122
  • Мнения: 2 242
ЧРД Ieppeeeeeeeeeeee! Да си ни жива и здрава! Бъди все така готина. Пожелавам ти много здраве и щастливи дни с тати и Йоан   bouquet  bdbaloni

# 123
  • Мнения: 4 586
       Настинала си, Йеппе. От две седмици те гледам с мокри платненки.
       Не че съм служител на БТК, ама ползвайте и-нет от там. Трепач е.

# 124
  • Мнения: 4 414
Честит Рожден Ден, Йеппе!
да си много щастлива и обичана! да те радват двамата мъже и ...е време за едно момиченце Wink

# 125
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
честит рожден ден да си жива и здрава и мъжете ти много да те слушат



 hbday bdbaloni happy bd baloni cheers

# 126
  • Мнения: 2 543
       Настинала си, Йеппе. От две седмици те гледам с мокри платненки.
       Не че съм служител на БТК, ама ползвайте и-нет от там. Трепач е.

Уф, Волф, това не го разбрах! Embarassed Ама, нищо, и без това ме кефиш! Party

# 127
  • Мнения: 4 414
       Настинала си, Йеппе. От две седмици те гледам с мокри платненки.
май те обърка с аватара на Бим Бам...или може би ти си на този аватар?!
Волф, за БТК не съм съгласна, ама и мен ме кефиш Hug

# 128
  • Мнения: 2 543
Ааааааааааа... аха!
Ми, не, не съм аз на аватара й! Flutter
А за БТК - може верно да е трепач И-нетът за служителите им! Склонна съм да го вярвам. Wink

# 129
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Волф да отбележа за втори път сбърка. Знаем поначало, че bim bam ти е слабост. Все се притесняваш за нея.

# 130
  • Мнения: 2 327
Ieppe, честит рожден ден Simple Smile Да намериш време да се наспиш ти пожелавам Simple Smile

# 131
  • Мнения: 4 586
     ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЙЕППЕ!  Пожелавам ти да оздравяваш бързо и по-вече да не се разболяваш. Поне за рожденните си дни. Grinning И все така да облагородяваш компанията ни с присъствието си. А за платненките наистина сбърках. Аз съм стар вече и не виждам хубаво. Ще сложа очилата на бабата на Червената шапчица

# 132
  • Мнения: 1 001
Кой е в чата (http://gabbly.com/www.bg-mamma.com) като gabber315 и си трае  newsm78

# 133
  • Мнения: 1 234
ЙЕПЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  bouquet
Желая здраве и щастие на теб и цялото ти семейство!!! И само приятни  изненади в живота! Hug

# 134
  • Мнения: 1 710
Йепе, разби ни диетата с тия тортички и бонбонки..., ама хай - за твое здраве ще се прежалим.
Честит Рожден ден - хубави мигове и усмивки.

Иги е при Лъчко, като разбера повече ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт