Ноември тук дойде и зимата ще доведе!-06.11.-12.11.

  • 9 907
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 327
Добро утро и успешна седмица!
Стискам палци на Лъчко и на мама Иги! Надявам се днес новините да са добри.

# 16
  • Мнения: 882
Стискаме палци и много ги обичаме Hug Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 1 001
... А когато детето й каже за първи път “мама”, тя ще е свидетел на чудо и ще го знае ...
Дано при всеки този ден настъпи по-скоро  newsm17

# 18
  • Мнения: 1 234
Успешна седмица на всички!   bouquet
Най-вече за мама Иги и малкия Лъчко!!!  baby_neutral

# 19
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Няма ли да се присъедини още някой в чата?
Ние сме там с bim_bam.  Simple Smile

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, с теб съм. Леко да мине, бързо да оздравее и по възможност най-лошото да се забрави!

Сетих се пак за нещо,което е пускано тук,но ми се иска да го прочетат и тези,които са нови във форума...[
Цитат


Но за огледалото, да си призная, не го разбрах.

Това значе че майката няма нужда от ангелхранител - защото самата тя ще се превърне в такъв

# 21
  • Мнения: 3 537
Успешна седмица и от мен!
Още повече да е успешна за малкия Лъчко! Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 1 333
Хубава седмица и от нас!!!
Нека вярата ни и положителните мисли бъдат с Лъчко и той скоро да се възстанови след успешната операция!!! Нека са здрави и щастливи всички заедно и ние ще бъдем една частичка от огромното им щастие  Praynig

Посъветвайте ме моля, какво да давам против колики на вече порасналото ми момиче- не е бебе за да й давам капки Еспумисан,а не знам какво др може д ай помогне.Споделете моля, защото особено нощем се превива от ужасни болки в коремчето и не може да спи Sad

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Нанди, това да не  еот лекарствата които пие?
Копър и анасон - въвъ сварена вода ги попарваш и да стоят един час и после да го пие това.
СЪщо май овесени ядки и водата от тях.
Но се посъветвай с гастроенте... бе както се казва - защото може тези лекарства, които пие да й разбият стомаха и да трябват по-сериозни медикаменти.
Само не се плаши - това е неприятно, но не и страшно, пък и е само ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ мое...
Избягвай бобови, лещови яденета, по-малко шоколад - той дразни, също така нищо пържено и по-възможност не твърде мазни неща.
Между другото и картофите  иориза създават ГАЗОВЕ! така, че при болно стомахче и това не е най-полезното
СЪщо така и препечена филийка може - но не  е толкова добра като сухара, щото препеченето също дразни - напр. кюфтета, кебапчета и въобще печива на скара - от ония ВЪРХУ които слагаш отогоре на скарата - тогава силно се окислява препеченото и поне моята язва ме скъсва!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 356
Успех на малкия Лъчко, дано всичко да е наред.  Praynig

Нанди, ако наистина са колики, няма никакъв проблем да даваш еспумизан на Мимка. Гледах има и еспумизан за възрастни, така че спокойно й давай капки. Посъветвай се с лекар само може ли да се дават едновременно с вашите лекарства.
Целувки на малката Мимка.

Лека седмица на всички  Hug

# 25
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
операцията на Лъчко е започнала към 11. Иги още няма информация какво е станало.
 Praynig

# 26
  • Мнения: 252
Стискаме  палци на малкия  Лъчко и на  мама  Иги, да  бъде силна!
Дано Лъчи се  възстанови бързо и да стане  голямо , здраво  момченце, да папка  хубаво и повече  да  не тревожи мама  Praynig

Чакаме добрите  новини с малката София !  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 242
Бях писал някой да драсне 2 реда за Лъчко и ето че преди да го публикувам вече сте писали. Стискаме му палци.
Нанди, във възрастта на коликите давахме еспумизан защото дечко се превиваше. Макар и не много. И така до момента, в който спряхме рехабилитациите за повече от 2 седмици. Спряха и "коликите" И когато започнахме рехабилитациите отново и превиването продължи разбрахме, че това е от обикновена мускулна треска. Така че първо се убеди дали наистина са колики или нещо друго.

# 28
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хубава и успешна седмица на всички!

Дано всичко при Лъчко е наред  Praynig

Нанди, всякакви бебешки капки - Еспумизан, Саб Симплекс, чайчето на ХИП за колики, има и едно българско Бебезан, на Яни и сега като го боли коремчето му давам. Дай и на Мимката, нищо  че не е малка, може би има и нещо по-ефикасно, но трябва да си се консултираш с нейня лекар. Дано започне да спи по-спокойно милото  Hug

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 14:13 от PetiaK

# 29
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Успешна седмица на всички и най-вече на Лъчко.


Лъче, дръж се всички разчитаме на теб да е всичко успешно.


Чакаме добри новини.

Общи условия

Активация на акаунт