Ноември тук дойде и зимата ще доведе!-06.11.-12.11.

  • 9 956
  • 286
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 4 412
Честит рожден ден, Ieppe!!! Много здраве, късмет и добри неща!!!

# 151
  • Мнения: 3 504
  Hug Ieppe, Честит Рожден ден и от мен!!!
Първо много здраве ти желая на теб и семейството ти! Бъди щастлива и много късмет!
  bouquet Party  bouquet Joy  bouquet Party  bouquet Joy  bouquet Party Joy

# 152
  • Мнения: 2 567
                                               Честит рожден ден, Ieppe!
                                 Бъди преизобилно благословена!

                           

# 153
  • София
  • Мнения: 1 333
Честит рожден ден Йепе!!!  newsm51
Пожелавам ти Здраве, Любов, семейно Щастие и много Късмет!
Нека те обичат и уважават любимите ти мъже вкъщи и нека се сбъдват всичките ти желания и пожелания!!!
Аз днес си хапнах цяла кутия шоколадови бонбони (понеже се чувствах много подтисната и смазана от недоспиването), но не се отказвам и от лакомствата с които черпиш Simple Smile

Мими е болна  Sad има температура, отпаднала е, доНикнат й два кътника, боли я коремчето и прави гърчове .... много е зле милата и плаче много.. страда детето и само чрез плача може да ни се оплаче душичката.... тази нощ час и половина не спря да се дере... все едно нещо я плашеше или пък изпитваше ужасни болки.... опитвахме с висчко да я облекчим... дадохме й от всички лекарства за всичко и след 2 часа заспа ... днес цял ден пак само спи и плаче
МОля се скоро да се оправя, защото не мога повече да я гледам страдаща
Помолете се и за моята малка сладка маймунка  Praynig!!!!
А Лъчко е постоянно в мислите ми и се моля да чуваме смао хубави новини за него  Praynig

# 154
  • Мнения: 212
Помолете се и за моята малка сладка маймунка  Praynig!!!!
А Лъчко е постоянно в мислите ми и се моля да чуваме смао хубави новини за него  Praynig

Надявам се скоро да пишете добри новини - ти за твоята Мими, а мама Иги за Лъчко.  Praynig  Praynig  Praynig

# 155
  • Мнения: 816
Нанди, дано по-бързо излезнат кътниците на Мимито. И да се почувства по-добре по-скоро Praynig  bouquet

# 156
  • Мнения: 3 537
Харесвате ли новият ми аватар? Mr. Green

# 157
  • Мнения: 5 532
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на  Ieppe и от  нас.   Желаеме всичко най хубаво  bouquet
nandy , бързо оздравяване и на Мими.

# 158
  • Мнения: 2 543
Благодаря ви!
И искам да се извиня на Лони, че натъжаваме толкова нейния ден в живота!

Иги, въобще не си го и помисляй! Не се натъжавам, а просто съм нащрек и това не е нещо лошо. Добре е човек да не забравя околните, когато празнува. Обичам ви, вие сте мои приятели, макар и виртуални и най-много и най-хубави пожелания получих от вас! Благодаря на всички ви от сърце! Hug

# 159
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Помолете се и за моята малка сладка маймунка  Praynig!!!!
А Лъчко е постоянно в мислите ми и се моля да чуваме смао хубави новини за него  Praynig

Надявам се скоро да пишете добри новини - ти за твоята Мими, а мама Иги за Лъчко.  Praynig  Praynig  Praynig


и аз се присъединявам
Мим, миличка - дръж се! НИе с майкати сме много свързани - дори децата сме си кръстили еднакво... вярвам Наде, че твоето МИме ще тичка с моето дете

# 160
  • София
  • Мнения: 2 262
Нанди, толкова е познато това да ти плаче детето и да незнаеш от какво, да се тревожиш и да не можеш много да му помогнеш, така че страшно съжалявам че се случва и на вас! Дано скоро спре този ваш ад, че и ти си човек и не си бездънен извор на енергия и сили! Ако мога да облекча с нещо и твоята тревога и болка веднагабих го направила! Прегръщам те силно и съм до теб в тревогите ти! Това не помага кой знае колко, но поне за момент облекчава душата! Всичко си остава на твой гръб и за теб!

# 161
  • Мнения: 1 001
Няма ли кой да каже Добър ден ... и да се похвали ...

# 162
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Днес 10.11 честит празник

# 163
  • Мнения: 2 543
Здравейте!
Ееее, голямо безобразие! Едва сега успях да вляза. Пожелавам чудесен ден за всички и най-вече за Лъчко!  Hug

# 164
  • Мнения: 1 001
Лъчко, Мими, чакаме добри новини за вас ... и не само за вас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт