Щъркели над нас кръжат, с бебета ще ни дарят...06.11- 12.11

  • 13 866
  • 419
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 218
Здравейте, лека седмица на всички!
Мегита, щъркелите май си заминаха, но ще ги чакаме напролет пак Laughing

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте, лека седмица на всички!
Мегита, щъркелите май си заминаха, но ще ги чакаме напролет пак Laughing


 Еееее Цвети те нашите Щъркели винаги са при нас  Hug

# 17
  • Мнения: 780
добро утро момичета Heart Eyes
честита ви нова седмичка и дано да има много хубави новини  bouquet
въпреки студеното време и гадния дъжд който вали в София Confused

успешен ден на всички Hug

# 18
  • Мнения: 218
Разбира се , ама като гледам какъв студ е вън и затова си мисля , че не им се кръжи и затова не им  се носят бебетата Thinking

# 19
  • Мнения: 766
Добро утро и от мен!!
Заглавието е страхотно   bouquet  и да донесе много +тестчета тази седмица.
Аз съм още малко болна и така съм се надула   bombs че и Саманта Фокс ще ми завиди  Sad

# 20
  • Мнения: 103
Добро утро и от мен  Simple SmileУспешна седмица на всички на  нечакащите  EFP на останалите  luvbed То и аз се нареждам на опашката на нечакащите в края на седмицата Praynig

# 21
  • Мнения: 498
Добро утро момичета , много интересно време - изглажда едно студено а не е - и по добре , че само болни ходим ooooh!
При мене положението като че ли е по -розово и съм вече на линия . Ще ме виждате по-често Naughty
Лек и успешен ден , чакам добри новини  от вас тази седмичка. Hug

Снимките от Доспат са в подписа ми  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 546
искам да питам нещо. мъжо се оплака вчера, че имал тъпа болка в тестисите. според него било от въздържание - близо седмица.  Embarassed преди няколко месеца пак се беше оплакал от същото. знаете ли дали е нормално от въздържание да се получава такава болка или може да е индикация за някакъм проблем ?  Sad

# 23
  • Мнения: 258
Здравейте момичета! bye
Присъединих се към вас в края на миналата седмична тема. Това е едно страхотно местенце в мрежата и се чувствам много уютно тук.  Аз ужким четох библиотеки, стари теми, но сигурно ще задавам много въпросчета в началото. Mr. Green Ей сега се питам, кога аджеба е най- добре да  почне да се мери прословутата базална температура. Аз в момента би трябвало да съм малко след овулация. Да чакам ли следващата М. /ако дойде де Laughing/ или да почвам още отсега?  Пожелевам на всички най-щастливата седмичка, изпълнена с много положителни тестчета-  и овулационни и бебешки Grinning- кой каквото си чака  Simple Smile

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Херелина мисля че е нормално, и моят се е оплаквал от същото нещо  Peace

Тиара изчакай следващия цикъл и тогава започвай с БТ, сега няма смисъл щом овулацията ти е минала. Пък дано не ти дойде  Wink

Успешна седмица на всички ви!   bouquet

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте отново! Хери, и аз съм чувала за такава болка заради въздържание, но  почти седмица не ми се вижда чак толкова много  newsm78, но пък ако кексите всеки ден, сигурно си е много Rolling Eyes Така че, няма за какво да се притесняваш според мен  Peace
Тиара, добре дошла и дано не се задържиш дълго тук; аз започнах от 3-ти ден на М, защото първите два бях трагедия и не ми беше изобщо до нищо. Изчакай до М, ако разбира се не те подмине, за което стискам палци  Praynig

# 26
  • Мнения: 264
Здравейте момичета кокичета Hug.Пожелавам ви на всички хубава и усмихната седмица  bouquet.Само положителни емоции и  EFP.
Мегитка заглавието е много хубаво само да не се уплашат щъркелите от студеното време Joy

# 27
  • Мнения: 3 372
Добро утро милички smile3525
Аз няма да чакам тази седмица, но се записвам за темичката да ви чета smile3502
Ползотворна седмичка за всички изпълнена с много EFP, че миналата нещо беше слаба работа.  Хайде, че имаме норма  love001

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,

Много хубаво заглавие  - дано ( +) тестчета са повечко тази седмица.
Хери, нормално е - понякога и мъжа ми се оплаква , но след един кекс всичко му минава  Wink.
Аз почнах да меря БТ както трябва вече (до сега я мерих само орално) и сега, като погледа термометъра се стряскам малко - 36.8;36.9 и т.н - ама то това са си нормални стойности, даже и в инструкцията за употреба на термометъра си пише какви стойности да очакваш ако си мериш температурата анално, орално или под мишницата.
Айде, лек и усмихнат ден от мен  newsm51

# 29
  • Мнения: 118
Добро утро, момичета! Желая ви хубава седмица, добро настроение, приятни емоции Wink и....вие  си знаете останалото Hug Hug
Ако може и от  мен едно понеделнишко http://www.wexfordartscentre.ie/NewFiles/Coffe%20chocsshad.jpg

Общи условия

Активация на акаунт