Mоже ли да и а3 да пусна една сльнчева седмична тема - 06.11.- 12.11 ?!

  • 12 028
  • 243
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 559
Ми тва съобщение което вси4ки разпращат из скаипа
аз ви го разпратих, ама повече няма ! обещавам !

Но току що като се обадих до БГ ( не в София) беше 5 цента а досега беше по 25 Mr. Green



Звезди ,незнам дали ги знаеш тези централи,аз си въртя през тях от дом.тел,и съм много доволна..към дом.тел.  в БГ понякога пускат по 1цент на мин.,с начална такса 4,5 цента..без пари направо.....http://www.televergelijk.nl/?a=zoek&showall=&only0900=&a … ije&type=vast

# 196
  • Мнения: 7 430
Момичета, много пишете - не мога да ви насмогна Wink

Аз е момента пиша някои игрички на Ди Джея, да си избере някоя за младоженците, че да е по интересно

Кита99  Hug

# 197
  • Мнения: 7 914
ivalex,
 да де ама едва ли вече ще ме слушат  Hug...ама ще видим де Rolling Eyes

Ами рано е за картичките...ама търпението не е силната ми страна...затова ще си ги пиша бавно...по няколко ден, за да ми е кеф за всяка една... дори и мъжО каза, че може да ми помага с адресите Crazy


Финапа има един такъв свеж вкус ( леле как ми текат слюнките).. има и костилка...плода на детството ми Heart Eyes

megan79, мерси за инфото  Hug Hug, ама ние нямаме дом. телефон и да се обаждам от скайп ми е по насметка.. няма абоментна такса...и по принцип се обаждам само за минутка и то в краен случай... като сложа 10 евро и ми стига за 3-4 месеца... Flutter

ДиДОлиНКа ДявОЛИнка,
 их , че ми стана интересно какви игрички пишеш??

# 198
  • Мнения: 148
Здравейте, слънчеви момичета!

Каня ви на вкусна закусчица:



Днес е любимият ми работен ден петък. Утре ще имаме приятни занимания, свързани с приготвяне на палачинки и други вкуснотийки за хапване, гушкане със сладурковците и мисля да си почета и малко любими книжки. Много обичам събота и неделя, като се съберем цялото семейство в къщи, навън е студено, а вътре топло и уютно с любимите хора.

Дидолинка Дяволинка, да ти е жив и здрав малкия сладурко Вики. Винаги да бъде едно жизнено, палаво момченце и много радост да ви носи.



МамоB, честита ти нова къща. Пожелавам ти да е изпълнена с уют, топлина и детски смях. 

Кита, много красива носия си изработила, имаш много сръчни ръчички. Браво на теб! Аз нещо съм изпуснала с този ден на нациите, това официален празник ли е в страната, където живееш?

Звездичке, много странна ми се струва холандската здравна система. Не мога да си представя как само акушерката ще следи бременността. Та нали именно прегледите на специалистите-гинеколози и кръвните тестове показват състоянието на детето и майката.


Много весели и слънчеви почивни дни ви желая!

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 11:17 от Bluebird

# 199
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добро утро и от мен  Hug

Bluebird, мерси за закуската  Heart Eyes

Форумът ми създава проблеми(но като гледам-на вси4ки), затова накратко пожелавам лек ден на вси4ки мами и де4ица  Hug

Нашата програма за деня ще е натоварена- с Тони сме канени на руско барбекю, а следобед сме на среща с български приятелки и една форумска мама  Grinning

Лек ден  Hug

# 200
  • Мнения: 7 914
Bluebird, страхотна закусчица както винаги Hug

Mama Strumpf, ааа днес ще ви е страхотен ден... Hug Приятно изкарване и на двете мероприатия Hug


# 201
  • Мнения: 1 909
не може гинеколозите и на ехота и на прегледи да огреят Mr. Green

Тука могат, поне някои, за щастие. А вашите гинеколози какво правят тогава?  newsm78

Мерси за комплиментите за бабата - тя ни е наистина като английската кралица. Ама доста по-забавна.

Блубърд, а колко са ти големи дечицата?

Лек последен работен ден на всички! Поздравявам ви със следното обедно вече меню, преведено на английски

# 202
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от мен, веднага ще си налея една чашка портокалов сок така ми се допи..ех...
Благодаря за закусчицата.
И без това е първото нещо което сутрин правя , ако не хапна ще прима  Blush чак главата ми се замотава....
Mama Strumpf, какво е точно руско барбекю..има ли нещо по-така ..?
Весел ден ви пожелавам..
А за форума май вярно се е СбъГал, лошото е че пишеше пишеш и накрая вземе, че не се публикува.. Thinking ooooh!

Лек работен петък на работещите ...  bouquet

# 203
  • Мнения: 7 914
chumbi,
 преди десетина години в нашето села една табела ми радваше окото всеки пат като минавах от там:

КОЛИ ОТ GERMANIA ( за авто морга става на вапрос)

 Mr. Green


ivalex,
 и аз вчера се зверих пред портокалите... да си купувам ли, да не си ли...ама ги подминах...на мандаринки наблягам в момента Crazy
Сутрин съм на препечена филия и айрян... вече месец май стана Joy



# 204
  • Мнения: 382
Здравейте Хубавици!Bluebird ,абе много апетитнички нещтица ни показваш.  Ма недей моля те,че диетката ми отива на кино!!! Тук пак вали,но за съжаление не сняг,а гнусничак дъжд.Надявам се да спре през почивните дни та да можем да поизлезем.Хайде чао и приятна почивка newsm10

# 205
  • Мнения: 1 526
Здравийте, мацки!
Точно днес преди 10 (!!!) години смеещи се невярващо, аз и мъжът ми се погледнахме в очите, казахме си `ДА` и избрахме да тръгнем заедно по пътя на живота!!!
През всичкото това време сме имали и добри и лоши моменти, а и най- прекрасниото нещо което ни се случи- родиха се нашите две дечица. Много се вълнувам- ще празнуваме! Каня ви виртуално!

# 206
  • Мнения: 7 914
ИиииИИИИИ Дани,
Честита ви Годишнина! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Пожелавам ви още поне 10000000000000000000 по 10  щастливи години заедно!

Весело изкарване на празника Hug Hug  bouquet

# 207
  • Мнения: 3 388
Честита годишнина на Дани и от мен!   bouquet



# 208
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
ЗвездичкаRolling Eyes и аз само нагъвам МандаринЯцИ, а закуските са доста подобни печени царевични хлебчета може със сирене и ХайрЯнче...
Като идем на пазар не минава без да  и си купя във фабрични количества цитруси  Crazy, сега даже с корите има почнах да  си правя украси едни такива като розички. 

Тали Дан честита десет-годишнина , да се обичате и разбирате все така силно.


Дидка къде съм спала вчера ти си писала , Привет и от мен  Hug Hug Hug

# 209
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Tali Dan , честита годишнина! още поне 8 пъти по толкоз заедно и щастливи!




дид, как си у сливенскооооо? Hug

Общи условия

Активация на акаунт