Топличко дано е вън .. 06.11 - 12.11.2006 г.

  • 3 498
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
pkoprinkova fingerscrossed  за едно (или две) сладки и малки чудеса. Hug
 Лексиnewsm17 дано всичко при теб е наред. Hug

# 16
  • Мнения: 4 306
Аз нищо такова не съм получавала в пощата си. Иначе пратих 4 картички от името на цялото ни семейство.

 Laughing Laughing Laughing Е да, ама и да изтриеш над 400 писма си е работа! Ще се преуморят админите от касата.
Копринкова, радвам се че ни навести  Wink Дано това са най-здравичките ембриончета и поне едно да се имплантира успешно. Мисля те и се моля за успеха ви!
Лекси , Praynig Praynig Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Поздравления за акция "Буркан"! Гледах репортажите по ТВ и съм горда с вас, момичета! Хубаво е, че медиите отразиха акцията. Ще има резултат! Сигурна съм!
Копринкова, стискам рпалци да се хванат мъничетата! А ти го давай по-спокойно и си почивай.
Лекси, силно стискам палци и за теб!
Симма, теб не те пропускам също! Дано 3-тото инсе да ти е на късмет!
Цветунчо, дано скоро започнете ИКСИ-то! Хубаво е, че се осмели преди това да направиш хистероскопия. Сега шансовете да се закрепят "сладоледчетата" ще са по-големи Wink
Стискам палци и на всички останали скоро да ни зарадват с Хубавата новина
Момичета, аз реших, че се отказвам от борбата. Виждам, че пишат повече момичета, които си нямат и едно детенце, а аз имам претенции за две. Може пък да имам само едно. Може би трябва да се радвам на това, което имам. Нямам сили да се боря повече. Не ми се ходи по доктори, защото загубих доверие в тях. След лапароскопията ми се случиха някои много неприятни неща поради незнанието на докторите, но тези неща не искам да ги споделям във форума. Както и да е. Желая успех на всички в най-скоро време  bouquet
Сигурно от време на време ще наминавам да ви прочитам, защото ми станахте много близки, но няма да пиша. Още веднъж - успех! И не губете вяра като мен.

# 18
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен!
Браво на момичетата участвали в акцията  bouquet. Страхотни бяхте Hug
Аз както бях писала не можах, бях в Пловдив. Sad
Оперираха майка ми, сега чакаме резултатите. Иначе тя е добре, ако има олицетворение на борбен човек с несломим дух - това е тя. Иска ми се да приличам на нея.

Лекси, Копринкова, Симма - стискам палци и се моля да ни се похвалите съвсем скоро Praynig

Лея, тъжно ми стана да прочета това Sad. Не се отказвай. Hug В смисъл, ако ще си по-спокойна не пиши тук, но не се отказвай от бебеправенето. Със сигурност ще ни липсваш, защото си много мил и оптимистично настроен човек. С цялото си сърце ти пожелавам успех и късмет. Hug

Хубава седмица ви желая момичета  bouquet

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 13:32 от zvetun4o

# 19
  • София
  • Мнения: 821
Кoprinkova, УСПЕХ!!! Стискам силно палци за всички момичета!!!  Grinning Lea, не се отказвай! Може и да се получи, толкова ли е зле положението?! Понякога човек попада в такива черни дупки, но горе главата! Когато си мислиш, че е безнадежно, изведнъж виждаш светлина в тунела.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 888
 Sad Леа хич не ми хареса това отчаяние. Но ти си знаеш най-добре. Може би ако се откъснеш за известно време от темата ще се почувстваш по-добре и с повече сили. Желая ти най-вече да си спокойна и да намериш верния път за себе си  Hug И не се отказвай, защото другите се борят за детенце, а ти вече имаш едно!

Цветке, стискам палци да се оправи майка ти!

# 21
  • Мнения: 493
Леа,много се натъжих като прочетох думите ти!Може би след като казваш,че се отказваш от борбата,в някой от следващите месеци ще стане,поне така става винаги.Пожелавам ти го от сърце.И на мен ми писна от лекари от тестове и термометри,от фолиева киселина и от всичко свързано с тая тема,но всеки човек си има някакъв проблем.при нас той е свързан с бебе,при други е по-лошо.Ти сама си решаваш,но дано успееш да се освободиш психически от този проблем,защото аз немога.Все си казвам няма да мисля,но не се получава.Дано успееш и дано скоро се похвалиш!Аз рядко пиша,но всеки ден ставам,правя си кафе и чета форума.Всички сте ми мили,защото преживявам с вас успехите и неуспехите.Лека седмица на всички!

# 22
  • Мнения: 9 093
Леа, щом си решила че имаш нужда от това, подкрепям те виртуално Hug Предполагам е моментно състояние и без значение колко дълго ще продължи, тук винаги ще има кой да те посрещне ако репиш да се върнеш. Пък съм сигурна (специално за теб винаги съм имала това усещане), че именно когато мислено се откажеш от идеята за бебе и решиш да зарежеш всичко това, точно тогава бебо ще дойде. Прегръщам те Hug
А на борбените мацки едно голямо браво за активността в акция Буркан  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 324
Леа  Hug Дано скоро излезнеш от дупката  Praynig

Копринкова  Peace успех!

# 24
  • Мнения: 1 329
Петя, успех ти желая! Дано, пу-пу, да ни се похвалиш скоро.

Цвети, ти си като майка си. Винаги борбена и усмихната. На хора като теб, се възхищавам.

Леичка, знам че взехме да "окапваме" в борбата една по една. Но не съм си мислела, че ще се откажеш. Моля, те каквото и да решиш, не падай духом. Какво значи "че имаш едно детенце"? Всяка жена има право на още едно дори и това да е 8-то подред. Майчината любов е за всички чада.

Лекси, Слончи, успех!

Аз да споделя - на 5 ден от нач. на стимуляцията имам 15 фоликула. Незнам от толкова,  колко ще дадат годни яйцеклетки, но поне не се тревожа. Майтапя се с мъжа, като му казвам че се чувствам като "кокошка носачка" Mr. Green. Да видим накрая к`во ще измътим.

# 25
  • Мнения: 1 419
Едно голямо БРАВО и от мен за акцията  smile3501- гледах 2 различни репортажа и показаха много бурканчета.  Peace Нагласата на журналистите НЕ беше като на този с циганчетата  (егати човека #Cussing out). Аз не можах да закача картичка - нещо браузъра ми прави въртели - и съответно не пратих мейл  Embarassed Но явно какво щях да получа и аз  #2gunfire

Петя К.   Praynig се да се закрепят колкото искаш и да си ги износиш здравички до края  Hug

Много fingerscrossed и за Лекси и Слончи

Леааааааа, знам че не си се предала. Нека тази почивка ти донесе щастието, което търсиш и заслужаваш, защото имаш огромно сърце   bouquet

А на `кокошката-носачка` да измъти и излюпи поне 2 пиленца след 9 месеца  Mr. Green

Цветуне, ти си поне толкова силна, колкото майка си  Peace  Hug

# 26
  • Мнения: 415
Браво Дари, добро начало  Hug
Продължавам да стискам палци за всички!

# 27
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз да споделя - на 5 ден от нач. на стимуляцията имам 15 фоликула.
Супер бройка за 5-ти ден.Хайде сега всички да пораснат и поне двечки да се излюпят  twin_neutral

# 28
  • Мнения: 4 324
Лекси мила какво става с теб? Не ни дръж в напрежение. Дано всичко е ОК. Все още стискам много палци!

# 29
  • Мнения: 2 120
Ей, Леичка, ти ако се откажеш, то аз и Лали/прощавай, че те споменавам, но не се сещам за друг, който не се е отказал от борбата и е близко до нашите години/ трябва да се гръмнем направо. Излез от дупката и размисли. Бебето ще дойде ако мнага го искаш и се бориш за него. Помисли хубаво, моля те.

Общи условия

Активация на акаунт