как да запазя килограми в норма през бремеността си

  • 1 583
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Да не давам много акъл,защото качих 16кг и то защото до 9м ходех на работа,а в близост имаше само гадни сандвичи,ама това,което ме спаси е,че не започвах деня с нищо друго,освен плод.

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе не знам дали е възможно. Аз се ограничавах и пак качвах по 3кг. на месец. Дори пробвах само на плодове и пак нямаше ефект. Качих общо към 15кг., а до деня в който родих ходих на работа. Може би повече движение, но пък в края на бременността това коства огромни усилия. Задъхваш се и се измаряш все едно си минал 10 километра, а те били само 100метра. Абе не се притеснявай, като родиш, ще ги смъкнеш от самосебеси.

ами тук ли е момента и аз да попитам, кремовете против стрии кога трябва да почват да се ползват, защото съм чувала че трябва да се започнат още в началото на бременността newsm78

Ами казват още от началото, но аз лично не видях ефект, започнах от 2 месец и се мацах по 2 пъти на ден със всякакви кремове от най скъпи до най евтини и пак ми се нацепиха гърдите. Няма отърване ако кожата ти е предразположена към стрии.

# 17
  • Мнения: 9 095
благодаря, аз вече прочетох и в други теми че много зависи от предразположеността Sad

Общи условия

Активация на акаунт