Варненски благотворителни деяния V

  • 8 437
  • 296
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 216
Според мен по- належащи са "напикалниците".....

Някой има ли идея къде могат да се намерят такива, но по възможност  да не са еднократни?

# 211
  • Мнения: 1 629
 Малена, за твоите става дума, поне така мисля Thinking Аз също искам да взема, за магазинчето на майка ми и за офиса на мъжа ми. Кажи само цена, на която да се продават и кога ще има готови разпечатани? Ако нещо трябва да се помага, свиркай.

# 212
  • Мнения: 13 512
Според мен по- належащи са "напикалниците".....

Някой има ли идея къде могат да се намерят такива, но по възможност  да не са еднократни?
tonimam,попитай в продавалника -там четат повече хора .

# 213
  • Мнения: 6 039
Малена, за твоите става дума, поне така мисля Thinking Аз също искам да взема, за магазинчето на майка ми и за офиса на мъжа ми. Кажи само цена, на която да се продават и кога ще има готови разпечатани? Ако нещо трябва да се помага, свиркай.

Сдружение на Българските майки отказва да ни предостави картички.
Преди половин час ми казаха, че ако е за Варна, от "техните"/сега не знам мои ли са, техни ли са/ картички няма да дадат.
Не сме били под шапката на Сдружението.

# 214
  • Мнения: 311
Според мен по- належащи са "напикалниците".....

Някой има ли идея къде могат да се намерят такива, но по възможност  да не са еднократни?

Преди година и половина свекърва ми беше купила за леглото на дечко от Добрич такъв "спасител на чаршафи" за около 10 лв. Дълъг е около 1 - 1.20 м с два ластика да се закрепя на дюшека. Ще я помоля да провери дали все още ги има и на каква цена.

# 215
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъ, нали щеше да има 6 хиляди картички по 5 стотинки, Еми беше казала такова нещо.. Нали за тия картички, твоите говорим..  newsm78
Тоест те са разбрали, че им даваш идеи за карти, те ще си ги разпечатват и продават, но няма да ни ги дадат на нас, понеже ние сме друго сдружение, с друго име... Ахъ. Така ли е? ooooh!

# 216
  • Мнения: 311
Малена, за твоите става дума, поне така мисля Thinking Аз също искам да взема, за магазинчето на майка ми и за офиса на мъжа ми. Кажи само цена, на която да се продават и кога ще има готови разпечатани? Ако нещо трябва да се помага, свиркай.

Сдружение на Българските майки отказва да ни предостави картички.
Преди половин час ми казаха, че ако е за Варна, от "техните"/сега не знам мои ли са, техни ли са/ картички няма да дадат.
Не сме били под шапката на Сдружението.

КАКВО???? Що за безумие?

# 217
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Малена, за твоите става дума, поне така мисля Thinking Аз също искам да взема, за магазинчето на майка ми и за офиса на мъжа ми. Кажи само цена, на която да се продават и кога ще има готови разпечатани? Ако нещо трябва да се помага, свиркай.

Сдружение на Българските майки отказва да ни предостави картички.
Преди половин час ми казаха, че ако е за Варна, от "техните"/сега не знам мои ли са, техни ли са/ картички няма да дадат.
Не сме били под шапката на Сдружението.

да,казах,че ако картичките са Вашето сдружение няма как да стане защото те с слогото ни и съответно  newsm78не се връзва.И второто е-защо някой от тук не попита директно нас в София Thinking

Маленна,ако има проблеми казвай,няма да печатаме ако не ги предоставяш.Обясних ти по телефона Simple Smile

# 218
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Добре, има ли вариант да отпечатате картички без лого, тъй и тъй ще печатате, ние ще си платим разхода... И ще си ги разпространяваме?


П.П. Предлагам, ако регистрираме Сдружението скоро, да направим печат с неговото лого, нещо такова, и да мажем по задницата на картичките нашето име. Да има авторитет. Пък може да се отпечата и лого бе,.. Чакам Лавендър да каже и ако тряба ще си потърсич печатница наблизо.
без карти няма да останем!

# 219
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Малена, за твоите става дума, поне така мисля Thinking Аз също искам да взема, за магазинчето на майка ми и за офиса на мъжа ми. Кажи само цена, на която да се продават и кога ще има готови разпечатани? Ако нещо трябва да се помага, свиркай.

Сдружение на Българските майки отказва да ни предостави картички.
Преди половин час ми казаха, че ако е за Варна, от "техните"/сега не знам мои ли са, техни ли са/ картички няма да дадат.
Не сме били под шапката на Сдружението.

безумие Mr. Green
картичките са с нашето лого и ако някои иска ще пита лично мен.

КАКВО???? Що за безумие?

# 220
  • Мнения: 13 512
Не мога да повярвам! Тва някакъв бойкот ли е на опитите ни да направим една шепа деца  щастливи? Не можем да пишем в календара, нито в Клюкарника, можем да направим картички, а не могат да ни разпечатат....защо е тази делба на варненки и софиянки? Не,не може да е истина...за бизнес  ли говорим или за благотворителност? За Маленна няма значение,че картичките и ще се продават в София и парите ще отиват  при СБМ, но за СБМ е важно да няма от тези картички за Варна. Не, не мога да го повярвам.

# 221
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добре, има ли вариант да отпечатате картички без лого, тъй и тъй ще печатате, ние ще си платим разхода... И ще си ги разпространяваме?

не,няма ,заявили сме 6 000 броя във варианта в който са.
Що не си ги напечатате там,вкарайте пари и ги напечатайте както си искате Hug

# 222
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не мога да повярвам! Тва някакъв бойкот ли е на опитите ни да направим една шепа деца  щастливи? Не можем да пишем в календара, нито в Клюкарника, можем да направим картички, а не могат да ни разпечатат....защо е тази делба на варненки и софиянки? Не,не може да е истина...за бизнес  ли говорим или за благотворителност? За Маленна няма значение,че картичките и ще се продават в София и парите ще отиват  при СБМ, но за СБМ е важно да няма от тези картички за Варна. Не, не мога да го повярвам.

делбата си я направихте вие и за това ние вина нямаме.Не,за делба не говоря,а за това,че щом ви трябват си ги напечатайте.

Ако ги искате с логото ни ще ги имате,но не и 2 000 бр.
Съжалявам,с мен не е говорено и сега разбирам.

# 223
  • Мнения: 13 512
Проблем с парите ние нямаме- проблем ни е времето, което изгубихме, за да чакаме в София да се разпечатат.Сега отново да чакаме една седмица-ще стане късно.
Маленна...продължавам да твърдя,че това са ТВОИТЕ картички.

# 224
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ок. Някой с информация за печатница? Рекламна агенция? Кой ще се нагърби с това дело? Ще изчислим колко карти да изобретим, според възможностите ни за разпространение?  Малена да даде образци за одобрение.

Тъй е то. Знам.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт