Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Валенсия- 2

• 2 346
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
100 км казаха до едния град и 60-70 до другият. Май Валенсия е по- близо до тях от Аликанте.
Иренка, благодря записвам си тези задължителни места, но ако не сме с такъв автобус как ще се придвижваме от обект до обект?
Напълно ми е ясно, че няма как са видя кой знае какво за ден, в Барселона бяхме 5 дни и пак ми се искаше още:) Сега ще погледнем бегло и се надявам на есен да се върнем с малката.
Този пазар Колумб като ла Бокерия ли е?
Много обичаме пазари ние, да запаме, да купуваме различни местни  неща за ядене.
Голямо тичане ще е, но сега така, после повече.
Само с багажа последния ден в Аликанте не знам как ще стане.

# 46
В Аликанте има средновековната крепост( Замъкът Санта Барбара) , която се намира в центъра на града.Само до като стигнете до там пеша, ще имате възможност също да посетите арената за борба с бикове и крайбрежната алея. Има също катедрала и базилика.

https://www.luggagealicante.com/

# 47
  • Mediterraneo
Жаклино! Пращам ти на лични телефон и адрес, само да не дойдеш! Кое е градчето около Бенидорм, където ще спите?

# 48
Здравейте, ще пътувам в събота и се чудя дали има нужда да се купува карта за градския като мястото, в което ще отседнем се намира точно на центъра ? Ако забележителностите (градът на науките основно), плаж са на пешеходно разстояние не знам дали има смисъл

# 49
Здравейте, с мъжа ми решихме да пътуваме до Валенсия в края на м.Август.По-точно пътуване съчетано с плажуване,представям си го така:
След закуска плаж и надвечер да кажем по 2,3 часа посещаване на забележителности и след това някъде вечеря.Планували сме 7дни престои,като ще летим от Шотландия.Може би на отиване ще кацнем в Аликанте,защото има сутрешни(ранни) полети до там,а на връщане ще се летим от Валенсия,защото полетите са към 21:00,22:00часа.Просто искаме да използваме времето на макс😁
Може ли да ми препоръчате хотели,близо до хубав плаж,а защо не и на брега.И в същото време да не пътуваме много до забележителностите.Общо взето всякаква информация,която ще ни бъде полезна.Не плануваме да наемаме кола.Нямаме деца на 25,26г.Сме,да добиете представа 😄До сега не сме ходили в Испания.Имали сме едно ходене до Ланзароте,но предполагам няма да е същото.

Общи условия

Активация на акаунт