krem4eta sre6tu strii

  • 1 153
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Тук четох доста добри отзиви за нея.
А и не всеки може да отдели 40-50 лв. на месец за кремове.  Sick

# 16
  • Мнения: 1 986
  Ами аз ползвах/и все още ползвам/ олиото на Икаров-5.00лв. струва , и засега нямам стрии Peace
  Да не забравяме,че всичко е до кожа и дори кремчетата за 50-60 лв. няма да помогнат Wink,ако си предразположена към образуването им

# 17
  • Мнения: 9 095
аз това исках да знам, мазането да почва по време на бременността? Понеже съм консултант на Орифлейм, някой може ли да каже нещо за техния крем, че да знам дали да го вземам, иначе за целулита им е много добър, ама за стрии незнам newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Освен от предразположеността, стриите зависят и от качените кг.
Ако качиш над 20 имаш сериозна предпоставка дори и да не си предразположена, да се нацепиш.
Аз през първата бременност се спасих със зехтин, но мисля, че номерът е по-скоро в постоянното мазане - поне 2-3 пъти на ден.

# 19
  • Мнения: 9 095
ами те нали и килограмите зависят от предразположеността, а може ли да не надебелея много и пак да се нацепя? newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
ами те нали и килограмите зависят от предразположеността, а може ли да не надебелея много и пак да се нацепя? newsm78

Може естествено, но е по-малко вероятно Grinning

# 21
  • Мнения: 11 004
Една мацка в болницата беше качила 20 кг, а нямаше нито една стрия по себе си.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 095
Една мацка в болницата беше качила 20 кг, а нямаше нито една стрия по себе си.  Simple Smile
боже какви късметлийки Peace, аз спрях да тренирам и се нацепих, пък не ми се мисли след бебеправенето Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 897
Ползвах на Чико-Мама Дона и нямам нито една стрия....

И аз го ползвах в последните месеци от бременността си ,и също нямам никакви стрии,но мисля,че е до ген и всяка жена е различно предразположена към образуването на стрии  Peace

Общи условия

Активация на акаунт