Лято в Албена 2022 г.!

  • 47 545
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Diavenna, това лято ли бяхте в Сенди?
Ние - да, в пик сезон, и храната много ни хареса. Всеки ден имаше деликатеси, гурмета, плодове и десерти. Следобед - снаксове, сандвичи и гофрети.





# 46
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Басейн не сме ползвали. Беше студено. Не съм видяла  мизерия около него.
Храната беше като в другите хотели, в които сме били. Разнообразна,  месо, салата, плодове.
Стаята беше чиста и прилична. Отношението на персонала нормално.
Критериите на всеки човек са различни, за това ние като се върнем от почивка давам подробен отчет, почти, за да си направи всеки преценка. То и на нашата почивка имаше месо и салати, но за мен не беше разнообразна храната.

Например, това лято бяхме в нов хотел в Приморско.За някои беше разнообразна храната, но като отидохме и видяхме, че не е. Не може за 4 тави готвено и 4 тави гарнитури като пържени картофи или ориз да казваш разообразно. Поне беше вкусно. Simple Smile
Преди няколко години почивахме два пъти в хотел Серенити. Храната беше тогава разообразна, а най-разообразна за мен беше през далечната 2010г. в хотел Добротица-Албена, сега Калиакра Маре. За такова разообразие не се сещам да сме попадали след това.

# 47
  • Мнения: 359
Diavenna, това лято ли бяхте в Сенди?
Ние - да, в пик сезон, и храната много ни хареса. Всеки ден имаше деликатеси, гурмета, плодове и десерти. Следобед - снаксове, сандвичи и гофрети.







Не, лятото на 2019та. Затова и аз търся скорошни мнения.
Благодаря за снимките Simple Smile

# 48
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Май по-лошите коментари са от 2020г.

# 49
  • Мнения: 8 951
Русалка, имам подробен пост за Боряна и подробен пост за Калиопа от тази година. К двата са със снимки

# 50
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Исках да пропусна Албена по ред причини.....но в момента имам страхотна отстъпка от Съни турс и се чудя.......
И в предната тема питах, но никой се не отзова - как беше тази година в Елица, отваря ли ? Интересува ме апартамента като разположение, няма много снимки по сайтовете. Иначе за храна и чистота съм наясно какво може да очаквам.....

Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 04:39 от ateto

# 51
  • Мнения: 1 350
Исках да пропусна Албена по ред причини.....но в момента имам страхотна отстъпка от Съни турс и се чудя.......
И в предната тема питах, но никой се не отзова - как беше тази година в Елица, отваря ли ? Интересува ме апартамента като разположение, няма много снимки по сайтовете. Иначе за храна и чистота съм наясно какво може да очаквам.....
Бях в Елица 2020 г., в стая на 10 етаж с прекрасна гладка. Храната беше зле. Ресторантът беше по-зле от едновремешните столове. Хареса ми бара на плажа. Персоналът се стараеше. Базата е доста захабена.
Тази година в Елица бяха настанявани цяло лято децата по програмите на МОН.
Нямам идея как ще бъде 2022 г.,но лично аз не залагам големи надежди точно за този хотел.
Но винаги ще помня как в далечната 2010 г. щях да отменя резервацията си за Орлов /вече Сенди Бийч/, точно поради лоши отзиви, а тогава изкарахме една от най-хубавите почивки в Албена.

# 52
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Исках да пропусна Албена по ред причини.....но в момента имам страхотна отстъпка от Съни турс и се чудя.......
И в предната тема питах, но никой се не отзова - как беше тази година в Елица, отваря ли ? Интересува ме апартамента като разположение, няма много снимки по сайтовете. Иначе за храна и чистота съм наясно какво може да очаквам.....
Бях в Елица 2020 г., в стая на 10 етаж с прекрасна гладка. Храната беше зле. Ресторантът беше по-зле от едновремешните столове. Хареса ми бара на плажа. Персоналът се стараеше. Базата е доста захабена.
Тази година в Елица бяха настанявани цяло лято децата по програмите на МОН.
Нямам идея как ще бъде 2022 г.,но лично аз не залагам големи надежди точно за този хотел.
Но винаги ще помня как в далечната 2010 г. щях да отменя резервацията си за Орлов /вече Сенди Бийч/, точно поради лоши отзиви, а тогава изкарахме една от най-хубавите почивки в Албена.
Благодаря!
Най ме притеснява да няма някой лагер .....иначе в повечето хотели в които съм била все е имало забележки, но поносими (изкл. Добруджа-там е ад Simple Smile)
За съжаление само Елица ми е по джоба, все пак ме привлече и гледка море....
Ще резервирам, пък то може и да не отворят всички хотели и да ни преместят.

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 4 058
Тази отстъпка от 25% за ранните записвания докога важи,че нищо не намерих на сайта им

# 54
  • Мнения: 8 951
Предни години беше до 31 март

# 55
  • Мнения: 1 177
Отстъпката от 25%  е за резервации до 31.01.2022
при мин. 5 нощувки, според сайта на Съни турс.

# 56
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Тази отстъпка от 25% за ранните записвания докога важи,че нищо не намерих на сайта им

Тази информация е от сайта на Албена.



# 57
  • Мнения: 1 520
Здравейте, чета за хотел Амелия 5* ,това Нов хотел ли е или реновиран стар?Дали е отворен вече,ако да мнения за него?!Хотел Фламинго Гранд също ме интересува!

# 58
  • Мнения: 8 951
Реновиран е Амелия, но има и съвсем новопостроена част.

# 59
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Здравейте, чета за хотел Амелия 5* ,това Нов хотел ли е или реновиран стар?Дали е отворен вече,ако да мнения за него?!Хотел Фламинго Гранд също ме интересува!

Реновиран, стар, 3*, с достроена преди 7-8 г. нова част - Делукс, която към момента е налична и свързана от две страни с Маритим. Новият 5* трябваше да отвори лято 2019г., но...

Снимките ми са от това лято, светещата част е Маритим.







Тези са от сайта, в който представиха бъдещия проект, преди няколко години.




Общи условия

Активация на акаунт