Панирани пилешки шницели САМИ-М

  • 1 550
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 166
Не е голям срокът. Те са обработени и е изчислено до какъв период са годни.

П.П. Аз мразя да готвя. Ако не си бях взела мъж кулинар, нямаше да имам никакви скрупули да ползвам храни, които искат минимална обработка. Разбирам твоя човек.
Да, но дребната подробност е, че той иска готвена храна, но не иска да готви, не е кулинар, освен ако не се брои пърженето на 2 картофа и тези щницели.
Но задължително трябва да има салата и манджа на масата.

# 16
  • Мнения: 46 508
Ами, няма лошо. Да ги яде и да си направи салата.

# 17
  • София
  • Мнения: 166
Ами, няма лошо. Да ги яде и да си направи салата.

хахаха, точно!

# 18
  • Мнения: 1 574
На тия шницели единственото добро е това, че вероятно при приготвянето им не е пострадало нито едно животно. За другите неща, кой какво купува, какво иска и как си харчи парите, намери си човек с когото няма да ти се налага да размишляваш по тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 708
Това е правилния отговор!

# 20
  • София
  • Мнения: 166
На тия шницели единственото добро е това, че вероятно при приготвянето им не е пострадало нито едно животно. За другите неща, кой какво купува, какво иска и как си харчи парите, намери си човек с когото няма да ти се налага да размишляваш по тях.

Не съм искала съвет за това, но мерси все пак.
Любопитството на хората няма граници просто.

# 21
  • Мнения: 3 176
Ти сама подхвана темата за заплатата, после любопитни били хората... На никой не му пука.

# 22
  • Мнения: 1 797
За хапките разбрах от вас че:
Имат странен цвят
Получили сте разтройство

За гаджето ви :
- взима 5000лв заплата
-не обича да готви
-обича готвено
- не си купува обувки

Нещо в темата е объркано

# 23
  • Мнения: 7 257
Пилешките хапки нямат отношение към вашите взаимоотношения. Като не ти харесва намери си друго гадже. Ама тръгвайки да броиш чужди пари вероятно  пак няма да ти излезе сметката.

# 24
  • София
  • Мнения: 166
Пилешките хапки нямат отношение към вашите взаимоотношения. Като не ти харесва намери си друго гадже. Ама тръгвайки да броиш чужди пари вероятно  пак няма да ти излезе сметката.

Добре.

# 25
  • София
  • Мнения: 15 457
Аз се излъгах да купя разни панирани сирена и кашкавалчета, в  срок са си,вкусни стават, внука ги харесва, ама после прочетох какво съдържат - имитиращ продукт.Надявам се внука да не се сеща често за тях, щото той ги хареса най-много.

Общи условия

Активация на акаунт