Пъзели - 35, Коледна тема 2021

  • 24 283
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 797
Вие майтапите ли се ?
3 поста ,,Венислава да не чете". Е , прочетох и видях, Sunglasses знаех си че ще е вид лодка, но са сега не ми се редят такъв тип пъзели. Нещо мрачен ми се вижда Blush

# 691
  • Мнения: 2 373
Не е мрачен, но е сниман на лампа и аз правя сянка да не отблясва:)

# 692
  • София
  • Мнения: 8 561
Е, Venislava, значи и твоят ангел е слаб като на останалите тука Grinning Ние се опитахме да те предпазим! (но от поръчки на пъзели дори няма да опитаме да те удържим Grinning )

vox, от вчера се каня да ти кажа, че и моето първо предположение беше файтон!
Hot SummeR, ти ако без картинка ги редиш с тази скорост, направо почвай бизнес Wink

# 693
  • Мнения: 2 373
Хаха, то от инат да го завърша по-бързо😁 Но определено голямата бройка пъзели, които минаха през ръцете ми са ме тренирали. Останах приятно изненадана, че не липсват части. Струва ми се, че някой го е отговорил и прибрал веднага 🥴

# 694
  • София
  • Мнения: 852
Струва ми се, че някой го е отговорил и прибрал веднага 🥴

И то в грешната кутия Grinning

# 695
  • Мнения: 6 902
white duckling, виждала съм го и аз този пъзел, много е забавен и на мен ми харесва, но не съм тръгвала да го търся Blush

Ghibli, на Wentworth съм и хвърлила око, някой ден може би, ще видим. Но аз и тук си залитам по шаренкото и по дъгичките Laughing

По темата с  големите пъзели - хванах се да разгледам, за да си знам какво мога и какво не. За съжаление 5000 части на Равенсбургер идвал в 1 плик и няма да мога да го събера. 9000 части обаче е в 2 плика и те ще се поберат. Така че следващата ми цел е това - https://cdn.ravensburger.de/images/produktseiten/1024/14973.jpg
18000 части долкото знам си е в 4 плика и...би трябвало да се събере, но доста плътно на килима, няма да ми остане много място и засега май не ми се рискува. Редих веднъж на малкото  килимче 1500, който едвам се събираше и беше малко кофти. А на голямото...не ми се мисли, то и без друго е огромно, май ще стане невъзможно да го редя на масата, а на пода е опасно. Иначе този ми допада - https://m.media-amazon.com/images/I/81kXu2pwfnL._AC_SL1200_.jpg

Последна редакция: сб, 15 яну 2022, 06:08 от Бухтичка

# 696
  • Мнения: 1 808
Привет и от мен Blush
Аз си ви чета ежедневно и ви се радвам на хубостите, но не съм такъв бързак и по-рядко се вклювам.
Ето нещи много лесно и супер разтоварващо. Направо сам се реди. А като знаеш и кое животно или забележителност от коя част на света е - и картинка не трябва Blush
 Частите са плътни, сглобката е доста здрава, не е лъскав.

# 697
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Привет и от мен Blush
Аз си ви чета ежедневно и ви се радвам на хубостите, но не съм такъв бързак и по-рядко се вклювам.
Ето нещи много лесно и супер разтоварващо. Направо сам се реди. А като знаеш и кое животно или забележителност от коя част на света е - и картинка не трябва Blush
 Частите са плътни, сглобката е доста здрава, не е лъскав.

Наистина е прекрасен, откъде го купи, в озон има ли го?

# 698
  • София
  • Мнения: 1 877
Страхотни пъзели, другата седмица съм отпуск и мисля да подхвана някой пъзел.
За пътуващия аз съм в София може да се комбинираме и нямам против размествания.

# 699
  • Мнения: 6 902
2200 части, 29 часа, 16 дни….и още около час потене да го прехвърлим и стречоваме.

# 700
  • Мнения: 2 373
Готин е:)

# 701
  • Мнения: 1 808
Мона Лиза, точно от озон е, но в момета е изчерпан за съжаление.
https://www.ozone.bg/product/1000-discover-the-world/

# 702
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Един от любимите ми, редих го преди месец и нещо, наистина е страхотен, и откъм качество, и откъм картинка Simple Smile

Аз започнах първия пъзел, който докопах от Англия. Установявам, че Равенсбургер са еволюирали. Качеството им никога не е било лошо, но сегашното е доста по-нагоре от това, което съм редила преди години. И картинката е чудна. Пъзел втора ръка, с транспорта ми дойде тук над цената на чисто нов, но не съжалявам за нито една стотинка. Ще се похваля като го направя Simple Smile

# 703
  • София
  • Мнения: 2 302
В духа на последните публикации, реших да се самонакажа, като отидох да разглеждам сайта на Wentworth.
И аз отидох  Laughing Ghibli, това от теб не съм очаквала Laughing А кокошките на white duckling ме довършиха Laughing
Един Bluebird 1000 от мен, аз съм доволна, лошите цветове на снимката се дължат на фотографа Laughing Предполагам, че "разпадащия се пъзел" на Мона Лиза е от някаква недобра серия.  Извърших проучване вкъщи на тази марка. Равносметката - четири броя пъзели - два турски и два полски. Кутиите са еднакви по размер, вероятно отскоро, защото имам и един пъзел, подарък от Тони, полски, който е с голяма кутия.

# 704
  • Мнения: 278
Наредих го : Много се разочаровах от Арт пъзел. Не стига, че много от парчетата бяха разслоени, а и като ги наредих на много места стърчат нагоре... Първият голям пъзел, които редих също беше техен, но нямах никакви забележки. Имам още един, който ме чака на тази марка и май приключвам с тях. Започнах колибката на Мастър пийс, удоволствие е да поставяш парчетата на местата им, толкова добра сглобка. Само не мога да свикна с това, че парчетата са несъразмерни едно с друго.https://www.ozone.bg/product/gone-fishing/

Общи условия

Активация на акаунт