Кой какво сервира снощи .... кой какво ще готви днес

  • 17 201
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 867
днес за вечеря-зелена салата със соеви кълнове, салата от печени чушки и пилешка супа
сега готвя постни пълнени чушки с ориз за утре

# 16
  • София
  • Мнения: 3 816
Днес-печено пиле и кисело зеленце,за утре-супа топчета,гюведжета,а за вечеря съм намислила баница с праз или кисело зеле(още не съм решила newsm78).  chef

# 17
  • Мнения: 4 370
За закуска - препечени филии с топено сирене, кренвирш и домат
за обяд- хапнах една останала ми картофена яхния и сирене
за вечеря - направих печени кюфтенца с кисело мляко и трошийка за мъжа ми , а аз хапнах млякото на баба с боровинки и солети.

Дайте тази рецепта за течен шоколад, че не ползваме адаптирано мляко , а взеха че ми подариха едно, да не отива зян!

# 18
  • Мнения: 1 436
Днеска -- пица че работя до късно, но за утре ще направя джамбалая, че половинката много врънка   chef

# 19
  • Мнения: 818
снощи-пиперки с яйца и сирене
днес-боб с месо и наденица

# 20
  • Мнения: 844
Снощи - мързеливите сърми на Маrabu и палачинки с течен шоколад абе всичко е от форума
днес още не съм решила.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Днес мисля да спретна едно свинско със зеле - ама свинското е от диво прасе - дано да стане хубаво Thinking

# 22
  • Мнения: 1 951
Купила съм едно филе от пъстърва и сега ще се разровя в Готварската книга на форума за идеи как да го приготвя.Нещо си спомням за пъстърва във фолио, но ще разгледам   chef

# 23
  • Мнения: 1 063
Снощи св. месо със сос Uncle Ben`s и същия ориз eat
Днес не знам Thinking

# 24
  • Мнения: 252
снощи - супа топчета и пълнени чушки
днес - ще дояждаме чушките че две тави излязоха

# 25
  • Мнения: 337
Снощи  - пилешки битчета с винце и топено-пушено сирене Simple Smile станаха вълшебни и супер лесно се правят. За десерт печена тиква  Rolling Eyes Днес печени кюфтенца и крем карамел  Laughing

# 26
  • Мнения: 4 668
Снощи - супа топчета , панирано топено сирене и салатка
За днес мисля да направя свински гърди с прясно зеле в гювеч и сладкиш " Негърче " , дано да успея , че съм и на работа  Rolling Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вчера : баница с кренвирши , днес : ориз със зеленчуци и за десерт грис .


 Pipinka , как го правиш панираното сиренце , че нещо немога да се справя с панировките , а цялото семейство го обичаме .  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 830
 
newsm68Днес за закуска торта, защото Калинка има рожден ден newsm68
За довечера нещо форумско но не съм измислила още (сами сме с мъжа  Mr. Green)

# 29
  • Мнения: 4 668
Pipinka , как го правиш панираното сиренце , че нещо немога да се справя с панировките , а цялото семейство го обичаме .  newsm78

Купувам сирене , което е по твърдо - има едно българско на " РОСА " - ( имам предвид от топеното сирене в кутиите , което е на триъгълничета )
Преди да започнеш да го панираш трябва да не е стояло на топло - дръж го в хладилника , даже може за 5 мин. да го пъхнеш в камерата.
Панировката е брашно - яйце - галета и накрая пак яйце .
Пържи се в добре загрято олио , но не прекалено силно , за да не ти прегори панировката .
Аз слагам в яйцето маково семе - става страхотно  Peace.
Може и със сусам да ги направиш - сусамът се смесва с галетата .
Ще се справиш , много е лесно , действай  Hug

Общи условия

Активация на акаунт