Чакам дете от приятеля на мъжа ми!!!

  • 9 467
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Добре де, а за контарцептиви нещо да си чувала, за презервативи? Абе вие, хора, в кой век живеете?

Това е друга тема! Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 3 394
отиваш в биг брадър-ревеш, тръшкаш се, всички научавт всичко......детето се ражда живо и здраво....ами това май е най-важното! То не е виновно миличкото за нищо!

# 17
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Ако ти е хубаво,ако го обичаш,какво толкова се е случило?На практика ,ти нямаш отношения с бившия,те се поддържат заради дечко.Или греша?
Ако сте искали нещо да проткриете,за две годни сте имали предостатъчно възможности.Явно е нямало желание.
Сега-напред!Време е да се случват хубави неща и ти да не си зависима от екс съпруга,ще помага само на детето . Peace

# 18
  • Мнения: 6 461
Съвет ...не мога да ти дам,но бъди силна  и трябва да се справиш със ситуацията. Peace

# 19
  • Мнения: 91
1.обичате се
2.приема добре детето от първия съпруг
3.чакаш дете от мъжа,когото обичаш
 Какво друго ти остава освен да събереш смелост и да кажеш на бившия за намеренията си,не знам може да го направите заедно с новия мъж,очаква се той да е твоя подкрепа отсега нататък,ако решиш да се съберете де.
Ти обаче не казваш дали го обичаш-имам предвид "приятеля".

А това,че е готов да те приеме с детето от бившия,едва ли би го направил всеки.
Не искам да ти влияя по никакъв начин,но обмисли всичко добре!

П.П.Не са прави момичетата,които те укоряват и обиждат : Naughty

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 09:11 от mozi

# 20
  • Мнения: 920
Ако може и вълкът да е сит и агнето цяло. Е да, ама за да направиш омлет трябва да счупиш 1-2 яйца.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 104
И аз не мога да ти дам точен съвет, но наистина послушай какво ти диктува сърцето!
Щом с бившия ти мъж не се е получило - защо да не потърсиш щастието си отново,
доколкото разбрах - с него те свързва единствено детето!?
Така че бъди искрена и откровена с бившия си мъж, и вярвай в себе си!!!  Peace

трябвало е да бъдеш много отдавна и вече нямаше да стоиш пред тези проблеми!
а мъжа ти има ебати приятелите заклевам се, не давай боже никому такива приятели!
 Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 2 104
ох ей сега прочетох че ти не живееш вече с мъжа си. извинявай  bouquet
е къв е чак толкоз проблема тогава newsm78

# 23
  • Мнения: 91
Ами тя май търси подкрепа и съвет,а не жлки подигравки.
Осмелявам се да й пиша не защото съм много отворена,а защото бях свидетелка на подобен сценарий с мой много близък човек-упрекван и наричан от другите к..ва-и резултата -съсипан живот в името на семейството и децата.

Ако съм обидила някой съжалявам,но май не съм аз тази,която трябва да се чувства виновна за думите си.

# 24
  • Мнения: 1 809
Аз пожелавам на момичето смелост и знай,че живота си е твой и само ТИ си решаваш как да го изживееш!Никой нама да ти каже БЛАГОДАРЯ,за жертвите които правиш за твоя сметка!Успех и горе главата!  bouquet

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 10:49 от Аурелия

# 25
  • Мнения: 1 495
И аз не разбирам защо са тези подигравки, че чак сравнения със Светлана от Биг Брадър. Та, ситуацията е коренно различна. Нито мисля, че има нещо неморално в цялата история, нито си мисля, че дори и да има трябва да се използват такива силни думи.
Авторката явно доста държи на приятелството си с бившия (а може би има и по-силни чувства).. Според мен всичко зависи от чувствата и взаимоотношенията с новия мъж в живота и. Ако е сериозно, просто не трябва да пренебрегва правото си на собствен живот и собствено семейство, бившият си остава баща на детето и може да продължи да участва в живота му по някакъв начин.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271

Р.С.Историята много ми напомня тази на Светлана от ББ Rolling Eyes

И аз така мисля - да не се окаже после, че наистина обичаш първия си бивш мъж и после да се разкайваш. Никой няма гаранция какво ще стане ако се съберш с втория - дали нещата ще потръгнат Thinking
Обмисли добре нещата на спокойствие - отдели се от единия и от другия - на се виждай с тях за известно време и сама реши какво да правиш от тук нататък.
Успех  Peace!

# 27
  • Мнения: 4 176
Четох и не разбрах.
С него си от 2 години. Постоянно сте заедно, но не живеете под един покрив и не спите в едно легло? Защо?
Какво семейство е това? Да не е женен? Да не би ти да си забременяла без негово съгласие? Все пак 2 години не са много в една връзка? Добър ли е бил към теб? И ако е бил, защо не живее със семейството си?
Как така след като гледаш бебе, намери време за любовна авантюра? И все пак за да го направиш, значи си имала мотив. какъ е той? Искаш съвет, но трябва да изложиш цялата ситуация, в противен случай съветите няма да са точни.

# 28
  • Мнения: 1 294
Струва ми се че момичетата които хвърлят упреци към авторката на темата не са прочели внимателно написаното от нея.Жената е разделена от 2 години със съпруга си.Едиственото кофти в цялата ситуация е че има нещо скрито, което излиза на яве при сложни обстоятелства.

п.п.След като вече обичате детето в теб и аборт не е желан от никой, защо продължаваш да обмисляш тази възможност?

# 29
Четох и не разбрах.
С него си от 2 години. Постоянно сте заедно, но не живеете под един покрив и не спите в едно легло? Защо?
Какво семейство е това? Да не е женен? Да не би ти да си забременяла без негово съгласие? Все пак 2 години не са много в една връзка? Добър ли е бил към теб? И ако е бил, защо не живее със семейството си?
Как така след като гледаш бебе, намери време за любовна авантюра? И все пак за да го направиш, значи си имала мотив. какъ е той? Искаш съвет, но трябва да изложиш цялата ситуация, в противен случай съветите няма да са точни.


Бих искала да Благодаря на всички които ми дадоха съвет как да излеза от тази ситуаци  bouquetКоментар в/у сравнението Светлана нямам,това е гнусно но всеки има право да изкаже мнението си.Какво означава "к...ва?"Дори да живеем в Арабския свят всяка жена която не живее с мъжа си и не подържа интимни отношения с него има право да потърси ЛЮВОВ от друг мъж.Не, не се чуствам такава аз също съм човек и имам право на обич.Ще се спра на последния отговор защото той е само въпроси,на всички въпроси съм отговорила в темата си но ще го направа пак.

1. Познаваме се от 2 години не че с  него съм била.Имам връзка от няколко месеца с него.
2. Постоянно сме заедно с мъжа ми  и детето ни,но не спим в едно легло всичко останало е като в семейството."Защо"? Ами 5 години не се получи ,доста тежки характери сме и двамата за мен това е обяснението.
3. Не е женен освен за мен(беше)
4. Не забременях по взаимно.
5. Зависи тук немога да отговора,може би не след като не съм с него.
6. От както се разделихме имаме едни прекрасни отношения(трудно за обяснение)
7. Детето ми не е бебе.
8. Любовта ме намери не аз нея.Не съм я търсела така стана.
9. Мотива ми беше че исках човек който да ме разбира а не да ми нарежда какво да правя.Намерих разбирателството което не го намерих в мъжа ми а от друг мъж.
Мисля че доста изчерпателно отговорих на въпросите.
Снощи имахме разговор,в който той ми каза "искам да съм с теб и детето искам и другото дете но немога да те задължа да направиш това ако ти не си сигурна".Незнам ,незнам той знае как да подходи към мен.Какво ме накара още повече да се объркам.Беше ми купил букет червени рози и не ми ги даде той а ги даде на детето да ми ги даде и подарявайки ми букета малкото каза "мами тези цветя са за теб заповядай  bouquet"А той седеше отстрани и наблюдаваше реакцията ми.Ами незнаех какво да кажа,мъжа ми не ми е подарявал цветя досега и бях като в небрано лозе.Незнаех дори какво се казва. CryОще мисля, но днес ми е по трудно от вчера.Страх ме е да не остана пак сама но този път с 2 деца. Tired

Общи условия

Активация на акаунт