влюбена жена

  • 2 478
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
всъщност наистина е неглиже женицата иначе не знам дали споменах аз връзка не искам с него ,нито той с мен и това сме го коментирали и никой не препира за повече.Знам,че се палите и се поставяте на мястото на женицата,но съгласете се че в живота нищо не е вечно,дори и любовта ,дори и тръпката.Минат 10 години и не само ти е писнало а и ти се др..фа от жена ти/мъжа ти.Не виждам лошо мъжа да кръшне да поосвежи сексуалния си живот,да изживее някоя тръпка .Много съжалявам ако ще изляза безсърдечна,но няма нужда да се посатвям на мясотот на женицата щото дефакто аз лошо не правя-нито настоявам за него предвид ситуацията му,нито искам да се разделя с нея,нито да я изоставя,така че не се смятам за грешница.Иначе ми е казвал 4е е изневерявал ,да.Той си е такъв-с мен или без мен ,така че не виждам проблем да се изконсумираме.

# 31
  • Мнения: 114
5-6 часа?
В смисъл той може да е в София, а ти около Черноморието, или обратно. Това не е "близо".

От писаниците ти се разбира, че още не сте се виждали?

Естествено, че жена му ще му звъни "изневиделица".
Затова му е жена.

Това дали е "токсична", ревнива и т.н., те си знаят, щом още я търпи, нещо ги свързва, или не иска да пуска клона - мусаката, може би секса и т.н.

Ако е искал да е с теб, отдавна да се е "развел", или там каквото.
Ориентирай се към свободни.
Нямаш оправдание. Моментът, в който си разбрала, че е обвързан, си биеш камшика с 200.
Притеснителното е, че  9 м. си размотавана.
Очевидно не знаеш как се води диалог и поставят картите в началото. Всичко се изчиства, всякакви въпросителни, преди да се отпускаш и "влюбваш".
Умната другият път. Wink

# 32
  • Мнения: 35 951
Достатъчно по темата. Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт