Топ 10 на най-желаните жени за 2006 г.

  • 4 846
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Шарлийз Терон е жената от тази класация  Sunglasses
Peace

# 16
  • Мнения: 2 849
С малки изключения  , става . Повечето ми харесват . Wink

# 17
  • Мнения: 2 891
Адриана Лима! Има излъчване на 18г.

# 18
  • Мнения: 1 475
Най-красивата жена на всички времена за мен е и ще си остане Кристи Търлингтън  http://turlington.free.fr/frame.htm , вярно че е на 36г. сега но няма коя да и се стъпи на малкия пръст! Днешните красавици са много еднотипни, и точно това че са прекалено еднакви не ги прави толкова интересни- поне за мен! На второ място поставям Анджелина Джоли! И моята класация приключва до тук!

# 19
  • Мнения: 510
Не бих ги подредила така. За мен Адриана Лима и Анджелина са на челните места. Адриана изглежда все едно е полу-момиченце, полу-жена, много секси комбинация според мен.

# 20
  • Мнения: 534
Според мен Анджелина Джоли и Ева Лонгория трябва да си поделят 1-вото място  Thinking

# 21
  • Мнения: 6 155
Не, не споделям Naughty

От тези 10 ми харесват само Adriana Lima /2/, Jessica Biel /4/, Natalie Portman/3/ и Eva Longoria /1/ Peace

# 22
  • Мнения: 902
Джесика Алба я виждам беz грим по едно предаване ... ужааааас.. А на Анджелинка не я харесвам именно zаради уж прочутата и уста... някак си ми е гнусна.А колкото до това коя според мене печели класациите, аz си харесвам открай време кака ни КАтрин Зита Джоунс.. Още в Зоро си я харесах..
А Ева е хубавка, само zахапката й не харесвам.Таzи дето е на treto място, по ми харесваот Алба..

# 23
  • Мнения: 614
С малки изключения  , става . Повечето ми харесват . Wink

И аз така! И разместване в местата, не може кака Ева Лонгория да е на 10 позиция  smile3555

# 24
  • Мнения: 1 092
аз съм пристрастена-
на първо място-Анджелина Джоли!!!......боже,какви устни...  love001

# 25
  • Мнения: 2 229
Ева Лонгория наистина трябваше да е по напред. PeaceА Адриана Лима не ми харесва толкова  newsm78 в тяло си е перфектна, но нещо в лицето й ме дразни...  Thinking

# 26
  • Мнения: 11 607
Тази класация е по-скоро 10-те най-нашумели през годината млади дами.

Поддържам мнението!!!!  Peace

# 27
  • Мнения: 4 555
Харесва ми Charlize Theron. Не бях виждала до сега тази Maria Menounos, но доста ми допада.
Jessica Biel изглежда що-годе добре, Анджелина е класика. Останалите.... Към Адриана Лима съм направо алергична, изобщо не мога да я гледам.
Общо-взето нито една не е за топ 10.

# 28
  • Мнения: 112
Все пак да отбележим, че това е Топ 99 http://www.askmen.com/specials/2006_top_99/ и че след въпросните 10 има още 89  #Crazy И тъй като сборния мъжки типаж се заключва между гърди  bombs, крака, дупе  и големи устни Simple Smile да видим какво ще кажете по повод Топ 49 на мъжете http://www.askmen.com/specials/2006_top_49/ тук в първата петица са Джордж Клуни, Джей-Зи, Ричърд Брансън, Ланс Армстронг и Том Форд......... Да не забравяме, че организатор на гласуването все пак е мъжки сайт ..... Може пък за справка да разгледаме и www.max.rcs.it с разни моми като Сара Томази, Елена Саннтарели, Джорджиа Палмас и други... 

# 29
  • Мнения: 1 451
Като гледам мъжката класация се люшка между преуспели и известни мъже. Всъщност известните в известен смисъл и те са преуспели.

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 12:51 от svil

Общи условия

Активация на акаунт