Порцеланови фасети - 3

  • 28 694
  • 218
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 171
Неприятна ситуация, повечето лекари биха отказали, защото не да правени от тях, а не заради друго, няма ли начин да се свържете с вашия лекуващ зъболекар?

# 121
  • Мнения: 4
Неприятна ситуация, повечето лекари биха отказали, защото не да правени от тях, а не заради друго, няма ли начин да се свържете с вашия лекуващ зъболекар?
Звънях вече 3 пъти, но никой не вдига. Номерът, който имам, е служебен на клиниката. Ще опитам на e-mail, но се съмнявам някой да отговаря през почивните дни.

# 122
  • Мнения: 1 171
Коя е тази клиника, много безотговорно да нямате връзка с вашия лекар?

Иначе, ако можете да закрепите парченцата да избутате почивните дни…

# 123
  • Мнения: 4
Коя е тази клиника, много безотговорно да нямате връзка с вашия лекар?
Иначе, ако можете да закрепите парченцата да избутате почивните дни…
Клиниката е в Шумен. Като цяло е много добра клиника, но ситуацията е доста неприятна наистина. Не знам как да го закрепя. Все още не е съвсем счупено, по-скоро има голяма пукнатина. Сложих си силиконовата шина, че се страхувах да не се досчупи докато спя. Все още съм с нея. Ще се опитам да го задържа до вторник, но ми се искаше да има по-адекватно решение.

# 124
  • Мнения: 98
Коя е тази клиника, много безотговорно да нямате връзка с вашия лекар?
Иначе, ако можете да закрепите парченцата да избутате почивните дни…
Клиниката е в Шумен. Като цяло е много добра клиника, но ситуацията е доста неприятна наистина. Не знам как да го закрепя. Все още не е съвсем счупено, по-скоро има голяма пукнатина. Сложих си силиконовата шина, че се страхувах да не се досчупи докато спя. Все още съм с нея. Ще се опитам да го задържа до вторник, но ми се искаше да има по-адекватно решение.
От личен опит и препатила, понеже съм била и с фасети, в момента съм с бондинг. Всичко се случва, по всяко време. Гаранция на 100% няма за нищо, а и не само в стоматологията. Много е неприятно да се счупи бондинг или фасета на преден зъб, затова е важно да имате личен контакт с лекаря. При мен се счупи фасета преди 2 години на Коледа, слава богу имах връзка със стоматолога, реагира на време да закрепим нещата до след празниците.
Моят съвет е на 100% да имате контакт и доверие на лекаря, ето, че се случва всичко, когато най-малко очакваме. И в този ред на мисли, пак агитирам за бондинг, много по-доволна съм!
Хубави празници

# 125
  • Мнения: 543
Здравейте, как са актуалните цени на бондинг например в гр Пловдив? Четох 520 лв на зъб в София и рязко ми прилоша, че имам 6 зъба да оправям.

# 126
  • Мнения: 98
Здравейте, как са актуалните цени на бондинг например в гр Пловдив? Четох 520 лв на зъб в София и рязко ми прилоша, че имам 6 зъба да оправям.
130 ориентировъчно. Мига да дам рекомендации за стоматолози

# 127
  • SF
  • Мнения: 21 276
Толкова евтино???

# 128
  • Мнения: 98
Последно правих ноември, цените бяха такива. Говорим на зъб

# 129
  • SF
  • Мнения: 21 276
Това в София ли е?

# 130
# 131
  • Мнения: 543
Може ли да чуя предложенията за Пловдив? Каква гаранция дават? За колко време? Трябва ли да се поддържат или нещо подобно, за да стои бондинга както трябва?

# 132
  • Мнения: 98
Може ли да чуя предложенията за Пловдив? Каква гаранция дават? За колко време? Трябва ли да се поддържат или нещо подобно, за да стои бондинга както трябва?
На 6 месеца се изисква полиране. При правилна хигиена, полирането, което спомемах, знам, че се дава гаранция 5 години. Но всичко е относително. Била съм с фасети, които се водят по трайни във времето, а на втория месец се счупиха. Препоръчвам авидент, конкретно Д-р Цветков. Иначе като минус чака се повечко за свободен час. Дано съм била полезна.

# 133
  • Мнения: X
А дали случайно има някой с отзив от клиниката на Ванко 1 ( V 1 Dental Clinic ) , аз се чудя все още дали бондинг или фасети , но много я хвалят, все известни , но нямам отзиви от някой познат , който всъщност да е бил там  , та се чудя дали не е платена реклама просто...

# 134
  • Мнения: 1 171
Аз не бих отишла на подобно място, не ми кореспондира с качествено дентално лечение. В града има достатъчно добри клиники, та да отида там.

То само като погледнеш рекламата на клиниката - скъпите коли на Ванко едно и на заден фон клиниката.

Общи условия

Активация на акаунт