Порцеланови фасети - 3

  • 28 072
  • 218
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 746
На мен не ми е предлагал никога, а съм с криви зъби, дълбока захапка и т.н., аз си поисках и той ме насочи към две оротодонтки, много добри, особено към една, тъй като другата препоръчва по-скоро за деца. Аз съм му пациентка от много години, като професионалист за мен е номер 1, гранулом на много години ми излекува от първият път, спаси ми зъб от умъртваване с много, много усилия, гледа минимално инванзивно да пипа по зъбите и последното, което ще кажа за него, е че иска да вземе на някой парите. Той е пълен с пациенти, дори едвам на мен ми записват час, но си залагам главата за него. Отказва процедури на някои пациенти, защото преценява кое би било най-добре за тях. Поне според моя опит го твърдя на 100 %

# 211
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
На мен не ми е предлагал никога, а съм с криви зъби, дълбока захапка и т.н., аз си поисках и той ме насочи към две оротодонтки, много добри, особено към една, тъй като другата препоръчва по-скоро за деца. Аз съм му пациентка от много години, като професионалист за мен е номер 1, гранулом на много години ми излекува от първият път, спаси ми зъб от умъртваване с много, много усилия, гледа минимално инванзивно да пипа по зъбите и последното, което ще кажа за него, е че иска да вземе на някой парите. Той е пълен с пациенти, дори едвам на мен ми записват час, но си залагам главата за него. Отказва процедури на някои пациенти, защото преценява кое би било най-добре за тях. Поне според моя опит го твърдя на 100 %
И аз останах с точно такова впечатление от него.

# 212
  • Мнения: 27
Здравейте на всички!
Някой да ми препоръча добър стоматолог относно бондинг (на адекватни цени) от Варна?

# 213
  • Мнения: 138
Здравейте, някой посещавал ли е д-р Калоян Пенчев  в Лозенец и имате ли ориентировъчни цени?

# 214
  • Мнения: 138
Спрях се на слагането на фасети при доктор Узунова в Ортодент. Има ли някой с конкретен опит при нея?

# 215
  • Мнения: 1 110
здравейте, аз се интересувам от изработването и поставянето на корони, не знам дали съм в правилната тема, ако не съм може ли да ме насочите.Търся клиника която да работи с добър зъботехник понеже последното ми преживяване е катастрофално.За София и Пловдив мога да посетя, Благодаря

# 216
  • Мнения: 367


Мислех че темата е една, моя грешка. Ще питам в другата тема.

Последна редакция: пн, 22 апр 2024, 21:55 от tara22

# 217
  • Мнения: 3 589
Двете теми паралелно вървят, за бондинг и фасети, задават се въпроси къде тук, къде там, бъркотия

# 218
  • Мнения: 1
Здравейте,търся мнения за Оne Dental Clinic София, Редута.Ще се радвам да споделите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт