Движение на българските майки -ВИДИН тема 3

  • 10 524
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 653
от линковете на Зори ми дойде идея
http://www.papersnowflakes.com/zodiac.htm
Ще го направя малко по-хубаво и ще дам да разпечатат няколко -какво ще кажете?

# 61
  • Мнения: 484
Милена снежинките ги догажда и много от тях лепи на картичките,ама ако имате друга идея ........ newsm78

# 62
  • Мнения: 2 657
Милена снежинките ги догажда и много от тях лепи на картичките,ама ако имате друга идея ........ newsm78

ох,аз нямам и затова питам Embarassedнезнам как да си направя шаблон от тези страници Sad

# 63
  • Мнения: 2 502
на мен ми трябваха точно такива и се чудех от къда да ги извадя тези снежинки  Hug
мерси

Йо ,не минах покрай Мими да оставя хартията ,така че ще трябва да  се видим -при мен е !!

Мими ,ще може ли да ми  донесеш онези списания ,които дадох  на Милена ,имам нещо в предвид !!
Йо ,прехвърли списанието ,дето е при теб

Мими ,  можеш ли да ми  направиш рамка на 1 кука , на една идея

# 64
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ей, мацките, стига гледахте тези изкушения!!!!!!Като се има предвид, че сме една шепа хора, не виждам как ще успеем да направим всичко. Видяхте ли софиянки колко са много... Направо им завиждам!Кой каза, че има сатенени ленти? Готови са ми възглавничките, Светле, приготви ватата за неделя/евентуално/.Мими, ще мина след малко покрай теб, ако не те намеря, хайде следобяд до Гошо за рамките?

# 65
  • Мнения: 2 502
za гледане пари не искат ,
ватата мога да ти я пратя още довечера или след обяд ще кажа на Коко да ти я отнесе
Йо има сатенени ленти -розови

а защо не използваш от онази ласкавата панделка ,дето има при мен ,ти я видя

# 66
  • Мнения: 2 657
Da pri men ima bqli i rozawi sateneni lenti PeaceНо незнам колко широки ви трябват,тези са тъни4ки.
диди,ако имаш път на сам свъркай та да ти ги дам,4е аз незнам кога ще сколасам да ида натам към вашия квартал Tired

# 67
  • Мнения: 2 502
а как мислите да поставим ,тоест в какво   -късметите за баници , да ги разпределим по категорий  , за мами ,за мъжа ,за любов ,за смях ....

но трябва да са в нещо
предлагайте !

# 68
  • Мнения: 2 502


това са сърцата ,който иска давам има и по.малки

ще сложа и куклите
и мънистата -перли  бяло,златисто , кафяво и зелено в перлен блясък

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 10:42 от lorys

# 69
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Моля да понеделник да пуснете на Линда инфо за мястото,датите и часовете за базара Praynig

mardigrass e tova.........

# 70
  • Мнения: 484
Mими ,  можеш ли да ми  направиш рамка на 1 кука , на една идея
снежимнки ми е трудно,особено без схема  newsm78 излизат ми като цветя,айде пак ще се пробам и ако ти хареса ще измислим нещо,списанията ги имаш днес по късно, с Диди се разбрахме днес ще снимам нея след което отиваме при дърводелеца за рамки на гоблените,сега ще се видя и с Люси,...........

# 71
  • Мнения: 2 502
НЕ ,снежинките ,а това в средата мрежата

# 72
  • Мнения: 2 502
КОЛЕДНИЯ  БАЗАР В ГРАД ВИДИН

ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА  15-16.12.2006 / петък и събота /
място : Общински пазар град Видин
час :Откриване 10.00 ч на 15.12.2006

Всички са поканени !

това е ,момичета ,няма връщане назад!

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 14:29 от lorys

# 73
  • Мнения: 7 107
Йоки, на всеки сайт си е дадено как ти да си направиш шаблона за всяка снежинка. Ето например този сайт :
http://www.papersnowflakes.com/templates3.htm
избирааме си тази снежинка :


и като скролнеш по-надолу в страницата ти е показано как да сгънеш един бял лист (квадратна форма) на две, после на четири и след това на триълълник. Сивият фон който е показан се изрязва, а бялото което остава, като го разпънеш е снежинката  Grinning.



Фактически самото шаблонче е ето това, дето съм го очертала в черно.

http://images12.snimka.bg/001510032.jpg

Разпечатваш си го, изрязваш го, прегъваш листа както ти обясних по-нагоре, налагаш шаблона и го очертаваш. Слад това изрязваш по очертанията и снежинката ти е готова.

# 74
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Светле, паяжинката може да стане от онази мрежичка, в която на пазара слагат разни неща... сещаш се като си купиш плодове. Продава се някъде, но ще се сетя по-късно. Май при опаковките...С Мими и Люси имаме уговорка за следващата събота да ходим в София по нашите си работи. направи си отсега разпределението , защото тръгването е сигурно.В неделя чакам всички в ресторанта/"Меркурий"/ - с/у болницата в 10.30 сутринта с всичко, което сме сътворили до момента за уточнение и да видим как ще рисуваме шишетата за пожеланията. Имам и малко бутилки , трябва да пробваме...На място ще купя четки и разни други неща.

Общи условия

Активация на акаунт