Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 64 399
  • 907
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 6 930
Аз съм за роклята

# 811
  • Мнения: 2 315
medissa, aз бих си облякла роклята. Все пак предполагам, че в ежедневието си носиш дънки доста често. Малко блясък и женственост със сигурност ще те накарат да се чувстваш добре, още повече че сега всички излизаме сравнително рядко, а щом си с малко бебче предполагам още по - рядко.

# 812
  • Мнения: 3 640
Много съм раздвоена ... ако не беше показала снимки, щях да кажа със сигурност роклята, но със снимки мнението ми е - дънки и топ. Смятам, че изглеждаш по-добре с дънките.

# 813
  • Мнения: 648
+ 1 глас за роклята!
Дънките ти стоят добре, но предполагам носиш почти всеки ден, а само с топ без ръкави може да ти е леко хладно и да се наложи да измислиш сако или нещо друхо за отгоре.

# 814
  • Мнения: 3 325
Дънките и топа определено, роклята странно защо ти добавя килограми, които ги нямаш. Сигурно защото е много безформена на талията.
Дънките с висока талия направо те хвалят за фигурата след раждане, топа е много женствен и приятен.
Tuali, кецове с подплата/пух вътре. Просто разни боти не са ми удобни за цял ден, пък и ходя само с клинове и анцузи на работа. Тези са много симпатични, особено белите, ама няма да ми държат мисля достатъчно топло. Simple Smile

# 815
  • София
  • Мнения: 602
+1 за роклята.

# 816
  • Мнения: 39 524
+ топ и дънки.

# 817
  • Бостън
  • Мнения: 13 602
A върху топа какво? Хубаво класическо сако?

# 818
  • Мнения: 7 898
Няма значение кое ще избереш. И с двете изглеждаш чудесно.

# 819
  • Мнения: 3 694
Аз съм за роклята

# 820
  • Мнения: 802
Страхотна си и с двете. Аз съм за роклята, пробвай с коланче, стига да не я скъси прекалено. С едно червено червило и супер настроение, ще си още по-хубава. Стилето стоят супер и на двете визии Simple Smile

# 821
  • в Кошера
  • Мнения: 2 226
Бих избрала дънки + топ + стилето + сако.
Семпло, красиво, удобно, неангажиращо. И не на последно място, от двете показани реални визии, втората ти стои по-добре. Peace
Ако добавиш подходящи обувки и блейзър ще се получи чудесно.

Скрит текст:


# 822
  • Мнения: 28 788
Ееее, стига с тия дънки, толкова са банални! Всяка втора с дънки...

Последна редакция: пт, 28 яну 2022, 18:53 от mimi.7299

# 823
  • Мнения: 3 325
Стига де Мими Grinning Черната рокля па защото е нещо невиждано.

# 824
  • Мнения: 28 788
Черната рокля, си е черна рокля...красота! Wink

Общи условия

Активация на акаунт