Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 62 407
  • 907
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 3 774
Имам няколко ризи като показаната бяла, в различни цветове. Аз ги нося обикновено с панталон на работа. Предполагам, че и с дънки ще стоят добре, но както казах, аз не съм фен на дънките и не нося често.

# 901
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Имам няколко ризи като показаната бяла, в различни цветове. Аз ги нося обикновено с панталон на работа. Предполагам, че и с дънки ще стоят добре, но както казах, аз не съм фен на дънките и не нося често.
И аз имам няколко цвята от силно подобен модел. Със дънки също стоят чудесно. Черната, тъмнозелената, тъмносинята и бежовата нося с бели дънки, а също и черно/черно, разбира се. Червената най-често с тъмносини дънки, но и с черни, както и с бяла дънкова пола. И една забележка - това Е широка блуза, но НЕ Е овърсайз, според мен.

И аз не се съгласавям, защото снимките на Мишчица са модел, който стои много добре на  по-високи жени с тънка талия, нормален ханш и бедра,  а бойфренда не подчертава нищо - особено ако е по-плътен плата прави лоша услуга на женствени форми.

Резултата от активен спорт си личат най-добре на плажа Grinning

Пак стигам до визуализация като най-лесно. Не споря, просто илюстрирам мнението си.
Това са моделите бойфренд дънки, които нося най-често. Когато съм била дисциплинирана и с тренировките и с яденето се чувствам и изглеждам прилично в тях, въпреки, че далеч не са най-тесните и описващи дънки. Когато съм попрекалила с хапването веднага си проличава... Мишчица показа 2-рият модел, който нося винаги с изключително удоволствие - т.нар. флеърс.

           

Ето тази девойка, например, веднага си проличава, че е забравила да си направи клековете и дедлифтовете, макар, че влиза преспокойно в 24 размер дънки. Аз смея да твърдя, че изглеждам малко по-добре, макар и в 26 размер от този модел. Когато съм била дисциплинирана, разбира се!

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 02:26 от Agent Provocateur

# 902
  • София
  • Мнения: 13 709
Ееее, стига с тия дънки, толкова са банални! Всяка втора с дънки...

Освен субективно, мнението ми е базирано на споделените снимки и детайли.
...
Поканена съм утре на повод в заведение и мисля утре да се разходя за обувки за роклята. Събитието изобщо не е официално.
...

Дънките може и да са банални, да, но и черна рокля + черни обувки + тънък (черен) чорапогащник не е най-новаторската хрумка. Peace
Кой още носи черен чорапогащник 😶.

Всеки, който предпочита изчистена визия, вместо да се прави на палячо с цветни по улиците. Или да си сложи 3 тона по- светъл от нозете бежов чорапогащник Wink
На меннчерен тънък чорапогащник ме връща в 80те и ранните 90, но щом ви харесва, носете си.

# 903
  • Мнения: 3 508
Научих какво е дедлифт /във фитнес съм влизала няколко пъти, скучно ми е/ 🙃
И че не знам точната класификация на дънъките.

Ризата не е овърсайз, а само свободна. Имам такава, нося под костюм и така

# 904
  • Мнения: 22 437
Чуденето ми идваше от това, че е бяла, защото бяло не нося. Simple Smile
Останалите си ризи ги нося по същия начин като показаните и основно с дънки или панталон.

# 905
  • Мнения: 7 898
Обикновена Бяла риза е. С каквото и да я сложиш няма да сбъркаш.

# 906
  • Мнения: 3 508
Essentiall, бялото на мен ми е труден цвят, особено за риза и го избягвам. Имам две бели официални ризи за под костюм и съм до там. Виж, с бели тениски е по-лесно - много ми харесва с костюм, дънки и сако, само по дънки, с пола и т.н.
Ризата е хубава, носиш я както носиш останалите ризи и може да видиш как е с повече бижута/по-масивни бижута, за да не изглежда постно

# 907
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Научих какво е дедлифт /във фитнес съм влизала няколко пъти, скучно ми е/ 🙃
И че не знам точната класификация на дънъките.

Е, упражнения се правят не само в зала, и аз предпочитам да не съм там Simple Smile
Много често различни хора визират съвсем различни неща, когато се говори за определен стил. Затова ми е най-лесно да покажа, отколкото да се опитвам да описвам какво разбирам аз.



НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 18:03 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт