Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 64 402
  • 907
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 6 458
Опитвам се от любезност поне малко да се съглася с вас, ама не мога...
Дънките с висока талия така хубаво да приберат талията и да покажат напомпаното във фитнеса д си е страхотна визия за мен и няма сила, която да ме убеди че е скучно.
Няма нищо по вулгарно от напомпана кака с огромни бедра и гъз в тесни дънки.
Хм, не видях Glossycherry да е конкретизирала “огромни бедра и тесни дънки”. Май цитата Ви тук не е особено уместен или може би изхождате от хората около Вас. Не ги знам аз тези напомпани каки. Представих си нещо такова, не ми е вулгарно… и абсолютно подкрепям, че тренирано тяло изглежда супер в дънки 🙃.
+1

И все пак някои модели дънки имат и оформящи свойства, в рокля по тялото най-много си личи кой кляка и кой не Grinning

# 871
  • Мнения: 2 693
Един глас и от мен за дънките , нося ги почти всеки ден. Предпочитам слим модел със средна талия и оформящ ефект и нищо пошло не виждам в това да си подчертая талията и ханша.
Особено любима комбинация- с топ, сако и бели кецове.

# 872
  • Мнения: 2 446
Малко, добре напомпани дупета, без клякане тези неща не стават...
https://www.pinterest.com/silvipan/denim/
Не всеки си представя тлъстия з****к алаКардашиян

# 873
  • Мнения: 3 325
Вулгарно стои ако е съчетано по такъв начин. Пък итака да ви се вижда винаги, вулгарно не е равно на скучно... само казвам Grinning
Между другото по- напомпаните фигури тип пясъчен часовник нямат много избор за това какво да носят. Реално или играят картата с природните дадености или слагат нещо по- свободно, но във втория вариант изглеждат повече килограми, заради широките рамена и бедра. Коя жена иска да изглежда по- едра?
Трудно е да "обереш" от вида си когато и в двете части на тялото ти имаш доста материал.


# 874
  • Мнения: 7 898
Малко, добре напомпани дупета, без клякане тези неща не стават...
https://www.pinterest.com/silvipan/denim/
Не всеки си представя тлъстия з****к алаКардашиян
Повечето млади жени и момичета изглеждат така и без да клякат.

# 875
  • Мнения: 13 393
Наднормено тегло не може да се сравни със спортна натура и с клякане веднага се познава по тресящите се части и липсата на талия.

# 876
  • Пловдив
  • Мнения: 13 538
Има жени и с такива едри дупета. Това не значи, че търсят вулгарна визия. А много хора все пак гонят преди всичко удобство, а не хорско възприятие.

# 877
  • Бостън
  • Мнения: 13 608
Agent Provocateur, може криво да съм разбрала, но напомпано д. във фитнеса и пристегната талия няма да се забележат особено с бойфрендки Grinning
Ще си позволя да не се съглася Simple Smile Усилията във фитнеса и пред хладилника си личат не само в тесни, скини дънки - Мишчица е дала прекрасни примери!

Седмичната ми норма "спорт и фитнес" е между 6-9 часа.

# 878
  • Мнения: 2 693
Мацките на снимките на Мишчица ги намирам за съвсем нормални жени, просто добре подбрана кройка на дънките.
Един генетично плосък зад… и фигура тип круша и да лягаш и да ставаш във фитнеса, няма да ги докараш до този вид.
Аз имам генерично щръкнал зад…, който ми причинява дискомфорт с повдигане и съответно отнемане на дължината на поли и рокли отзад, затова не ми е много комфортно с къси модели и много се радвам на такива, които фабрично отзад са по- дълги. Винаги подбирам трапецовидни отгоре дънки, за да паснат на формата.
Наскоро мернах гащи с вградени подплънки, та вече всяка дама може да си докара такъв “пошъл” вид.😂

# 879
  • Мнения: 2 446
Agent Provocateur, може криво да съм разбрала, но напомпано д. във фитнеса и пристегната талия няма да се забележат особено с бойфрендки Grinning
Ще си позволя да не се съглася Simple Smile Усилията във фитнеса и пред хладилника си личат не само в тесни, скини дънки - Мишчица е дала прекрасни примери!

Седмичната ми норма "спорт и фитнес" е между 6-9 часа.
Абсолютно съм съгласна.
Дали природно ще си надарена с тесен, нормален или широк ханш, важно е да поддържаш стегнато тяло.
Отпуснат/ виснал задник, висяща кожа е = на закръглена жена, която не спортува. Винаги си личи спортуването, дрехите стоят по различен начин, а и походката, стойката са различни.
Колкото до вулгарността, тя е основно поведение, дрехите са много малък фактор.

Mateah, имам позната, която се утрепа да тренира, за да докара щръкнал задник, като на бразилка. а ти се оплакваш.

# 880
  • Мнения: 7 898
Повечето млади жени и момичета в Бг са с много хубаво фигури за разлика от други националности.
Тези от снимките изобщо не са напомпани. Говоря за нещо такова! Забелязала съм, че напомпани жени и латиноанериканки много обичат да се издокарват така и да подчертават големи бедра и задници. И не става въпрос за дебели жени!

# 881
  • Мнения: 3 713
И аз не се съгласавям, защото снимките на Мишчица са модел, който стои много добре на  по-високи жени с тънка талия, нормален ханш и бедра,  а бойфренда не подчертава нищо - особено ако е по-плътен плата прави лоша услуга на женствени форми.

Резултата от активен спорт си личат най-добре на плажа Grinning

# 882
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
Коя жена иска да изглежда по- едра?
Аз. Ама искам мускули, не просто пълничко макдоналдс едра. Ама мускулите са трудни за постигане, изисква много време и енергия и усилия. затова повечето жени си измислят оправдания.  Grinning

Интересна тема се е заформила. Grinning

# 883
  • Мнения: 22 475
Не харесвам бели дрехи и нямам, но днес се сдобих с чудна бяла риза. Леко овърсайз, даже доста. 

Никаква идея нямам с какво да комбинирам обаче и как да я нося, за да не е скучно.
Отворена съм на всякакви предложения за по-кежуъл визия.

# 884
  • Бостън
  • Мнения: 13 608
Отворена съм на всякакви предложения за по-кежуъл визия.
https://www.thefashionsessions.com/fashion/how-to-style-an-oversized-white-shirt/

   

   

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 18:20 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт