Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 64 444
  • 907
  •   1
Отговори
# 855
  • Бостън
  • Мнения: 13 660
Слагате под общ знаменател както огромната група на "дънките", така и на "малките черни рокли"

Жената, която попита, има чудесна фигура и двата конкретни  тоалета и седяха добре, та в крайна сметка не е важно ние в какво по-добре се чувстваме и какво съответства а нашите разбирания за "неформално събиране на кръчма", а в какво тя самата се чувства по-комфортно и по-красива.

# 856
  • Мнения: X
Нося дънки почти всеки ден. Вчера за първи път отидох в офиса с вълнена рокля. Просто толкова съм свикнала с дънки, че трудно бих се разделила с тях. За да разнообразя си купих няколко рокли, за пролетта и лятото. Да видим, колко ще ги нося. 😀

# 857
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
Едни "скучни" дънки могат да докарат страхотна визия с разчупена горна част.
За мен дънките са универсални и много ги уважавам. Повече от малката черна рокля.

# 858
  • Мнения: 7 442
За мен дънките са най- удобното нещо на света. Ако не бях суетна щях да ходя само с дънки.

# 859
  • Мнения: 31 373
Обожавам дънки. Нося всеки ден и купувам почти  всеки месец.

# 860
  • Мнения: 653
А на мен ми е интересно все пак дамата какво е решила да облече за излизането Simple Smile
Иначе обожавам дънки, много харесвам и нося визии подобни на тези, показани от Tyra.
И малката черна рокля също си има място във всеки гардероб, аз не бих я сравнила с дънките. Зависи от мястото, повода, най-вече настроението, понякога ти се иска да си с рокля, друг път залагаш на дънки и сако…

# 861
  • Мнения: 3 769
Тънка талия и хубаво д. се виждат и без скини дънки; не винаги човек иска да се докарва в ултра секси вид, защото за определени събития, обстановка, т.н. е неуместно.

Малката черна рокля, а всъщност и всяка една рокля, стои добре като е конструирана и ушита както трябва. Готова рокля рядко пасва без корекция /освен моделите на ластик, А-силует, прави без талия/, защото малко жени имат мерки пасващи точно на стандарта /S, M..../, роклята иска повече тяло от дънки, за да стои. Така де - едни леко ластични дънки с висока талия правят краката и д. да изглеждат по-добре.

Любопитно ми е как е била дамата вчера

# 862
  • Мнения: 29 023
Божеее, колко сме различни...поне десет години не съм обувала дънки, в службата никак не са предпочитани като облекло, заради дрес кода, а и самата аз не ги обичам! Simple Smile Още от времето, когато насила ми купиха от Кореком! Wink

# 863
  • Бостън
  • Мнения: 13 660
Защо суетата да изключва дънките?!? Аз самата се чувствам И комфортно И много секси с правилните дънки и не, те не са скини Grinning

Последните 2-3 години много размиха понятието "що е то елегантно облекло и къде му е мястото" според мен.

# 864
  • Мнения: 7 898
Опитвам се от любезност поне малко да се съглася с вас, ама не мога...
Дънките с висока талия така хубаво да приберат талията и да покажат напомпаното във фитнеса д си е страхотна визия за мен и няма сила, която да ме убеди че е скучно.
Няма нищо по вулгарно от напомпана кака с огромни бедра и гъз в тесни дънки.

# 865
  • Мнения: 1 733
Здравейте, влизам да споделя че заложих на дънките и топа и не съжалявам изобщо. Беше ми хем удобно, хем се чувствах на място и секси. Благодаря ви за съветите! Роклята ще е за следващия път, нека малко да придобия увереност.

# 866
  • Мнения: 2 447
Слагате под общ знаменател както огромната група на "дънките", така и на "малките черни рокли"

Жената, която попита, има чудесна фигура и двата конкретни  тоалета и седяха добре, та в крайна сметка не е важно ние в какво по-добре се чувстваме и какво съответства а нашите разбирания за "неформално събиране на кръчма", а в какво тя самата се чувства по-комфортно и по-красива.
Подкрепям с две ръце и щото много ми е студено тези дни, отивам да си издиря кафявите чизми на ток, за да се фръцкам.


Здравейте, влизам да споделя че заложих на дънките и топа и не съжалявам изобщо. Беше ми хем удобно, хем се чувствах на място и секси. Благодаря ви за съветите! Роклята ще е за следващия път, нека малко да придобия увереност.
Правилния избор си направила, въпреки, че не видях снимките.
Ако на човек му се носи рокля, облича я и не иска мнение, ако много пита, значи нещо не се чувства комфортно, а  последното няма как да се скрие.

# 867
  • София
  • Мнения: 1 790
Опитвам се от любезност поне малко да се съглася с вас, ама не мога...
Дънките с висока талия така хубаво да приберат талията и да покажат напомпаното във фитнеса д си е страхотна визия за мен и няма сила, която да ме убеди че е скучно.
Няма нищо по вулгарно от напомпана кака с огромни бедра и гъз в тесни дънки.
Хм, не видях Glossycherry да е конкретизирала “огромни бедра и тесни дънки”. Май цитата Ви тук не е особено уместен или може би изхождате от хората около Вас. Не ги знам аз тези напомпани каки. Представих си нещо такова, не ми е вулгарно… и абсолютно подкрепям, че тренирано тяло изглежда супер в дънки 🙃.


# 868
  • Мнения: 3 769
medissa, супер! Чувствала си се себе си, което е най-важното. Дрехите са малко като броня и са ултра важни за това как се чувстваме и какви послания искаме да отправим.

Agent Provocateur, може криво да съм разбрала, но напомпано д. във фитнеса и пристегната талия няма да се забележат особено с бойфрендки Grinning
А за хората, които последните 2-3 години работят от дивана - да, там малко елегантното облекло отиде в сенките; една приятелка вика "голяма дилема сутрин - да сложа пижамата с елени, която получих за коледа или да облека лежър панталон и жилетка", но иначе нищо не се е променило. Дънки, сако и риза се носят от години и си стана по-неформално работно облекло.

goddess, да, така е - почне ли да пита човек значи несигурността му е в повече.
Кафявите чизми на ток са супер Sunglasses

Malena1, честити рокли! Много обичам рокли и поли и нося много.

Мишчица, за бедрата и дънките аз замълчах, че мен все ме какосват, а бедрата ми баш огромни не са, ама от многото спорт определено не са крехки Grinning Но сега имам дълго сако и изведнъж дънките изглеждат ужасно прилично върху мен, а най-новите ми са точно като модела на снимките Sunglasses

# 869
  • София
  • Мнения: 1 790
Прави ми впечатление, че някои брандове до скоро презентиращи дрехите си върху мноооого слаби / почти кощиляви модели променят този имидж. Започва да става нормално и за тях, че жените не е задължително да са 40 кг 175 см. Зара дори ме изненадаха приятно, използват модел с нормални извивки 🙃. Конкретно за дънки никога не мога да избера онлайн от Зара, защото изглеждат неестествено за мен.


Трениращите хора винаги си личи, че тренират и определено дрехите стоят по-различно. Не е задължително крехките бедра да изглеждат ОК, както и обратното разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт