Модни консултации (Декември-Януари, 2021/22) - 62

  • 64 481
  • 907
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 653
Дайте някакви идеи за зимни кецове, които да не изглеждат като бабешки боти. Ако може интернационални марки, защото не съм в Бг.
Glossycherry, имам тези Ecco от скоро и съм много доволна: супер топли, удобни и почти се вписват в бюджета https://gb.ecco.com/en-GB/product/5643141939/ECCO-CHUNKY-SNEAKER-W
Реалния цвят е по-близък до цвета в този сайт : https://www.obuvki.bg/snik-rsi-ecco-chunky-sneaker-w-20322360221 … mestoneblack.html

# 841
  • София
  • Мнения: 6 493

Кой още носи черен чорапогащник 😶.
Аз!
И доколкото съм забелязала не съм единствената.Wink
И няма сила, която да ме накара да обуя зелен, оранжев, лилав и не знам си още какъв.

# 842
  • Мнения: 2 596
Много хора носят черен чорапогащник. Особено, след като нашумя този тип:
Скрит текст:

# 843
  • Мнения: 3 640
И аз нося почти винаги черен.
Понякога много тъмно син или тъмно сив.

# 844
  • Мнения: 31 389
И аз нося черен чорапогащник. Абсурд е да сложа червен, зелен, лилав и т.н.

# 845
  • Мнения: 6 930
Че какво му е на черния чорапогащник. И за нося най-често черен.

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 20:36 от tuali

# 846
  • Мнения: 3 849
И аз нося черен чорапогащник от 10 до 80 den, включително черни фигурални
Сега в това мърляво време не нося панталон, а само поли/рокли с чорапогащник отдолу, че не ми се перат/чистят дънки и панталони след всяко излизане по улиците

# 847
  • Мнения: 29 169
И аз нося черен и графит в момента 70 ден, от цветните най много да сложа бордо или тъмно синьо, такива зелени, ярко червени, и пр. не са за мен.

# 848
  • Мнения: 7 898
Много харесвам цветни чорапогащи, макар да нямам нито един чифт. Нямам и черни. Рокля нося само през лятото.

# 849
  • Мнения: 3 328
Аз не нося черно надолу, защото предпочитам да добавя визуално повече обем в долната част на тялото си. Но харесвам на други жени, какво им е...
Нося цветни, много харесвам плътни и цветни, особено ако ги улуча в точно същия цвят като някои затворени обувки.

# 850
  • Мнения: 3 807
Черният тънък чорапогащник е класически, елегантен, подчертава красиви крака. Аз нося много често, защото ходя много с рокли.
Видях показаните варианти и аз съм за първата рокля с черен чорапогащник и със стилето.
Ботите не ми харесаха, боти с рокля за мен не стои добре, а на каквото и да било парти аз с дънки не бих отишла. Считам дънките за дреха за ежедневието, при това не особено удобна.

# 851
  • Мнения: 3 640
Здравейте!
Моля за препоръка за сайт/фб страница за интересни дрехи - модерни, стилни, но не консервативни. Simple Smile

# 852
  • Пловдив
  • Мнения: 13 603
Цели снежни зими си изкарах с кецове на Пума, пенсионирах ги, че бяха верни към 6 години. Замених ги с друг модел на марката.

# 853
  • Мнения: 29 169
Считам дънките за дреха за ежедневието, при това не особено удобна.
И аз,  скучни и безидейни...

# 854
  • Мнения: 3 328
Опитвам се от любезност поне малко да се съглася с вас, ама не мога...
Дънките с висока талия така хубаво да приберат талията и да покажат напомпаното във фитнеса д си е страхотна визия за мен и няма сила, която да ме убеди че е скучно.

Общи условия

Активация на акаунт